Blokada częstego odwiedzania nk.

Status
Zamknięty.

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Cześć, cześć.
Od razu na początku mówię, że nie miałam pojęcia, gdzie umieścić ten temat.
Obiło mi się o uszy, że ponoć, gdyż zbyt często jest odwiedzana strona nasza-klasa.pl pojawia się blokada (przeciążenie serwera). Komunikat informuje o tym, że ponowne zalogowanie może się odbyć za 2h. Gdy sytuacja się powtórzy na drugi dzień, tzn. po ponownym dłuższym niewylogowywaniu się z nk (np. przez 12h) ten czas wydłuża się do 4h a następnie do 8h. Mam nadzieję, że ten post jest dość zrozumiały. I mam pytanie, co zrobić by ten limit jakoś ominąć ? Spotkał się ktoś kiedyś z takim czymś ? Mogę dodać, że moja koleżanka jest wielką maniaczką tego portalu, stąd moje pytanie.
Dziękuję.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Taka blokada nie istnieje, na pewno nie ze strony nk.pl.
Jeżeli serwery są przeciążone, to na nk nie można tylko wtedy wbić i o tym informuje najczęściej "Pan Gąbka" po przez wyświetlenie odpowiedniego komunikatu.
Raczej po stronie klienta (tj. u ciebie na komputerze) też raczej coś takiego nie istnieje, bo większość blokad działa na zasadzie, że blokuje całkowicie dostęp do strony, a nie tylko na 2h itp.

Ewentualnie, prawdopodobnie może takie coś wydawać się przy którejś nieudanej próbie zalogowania.
 

disip

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
<p>Odkopuję stary temat, ale warto dać tutaj sprostowanie.</p>
<p>Taka blokada istnieje, czas blokady się coraz bardziej wydłuża.</p>
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Brak odpowiedzi autora przez 2 tygodnie - zamykam. W przypadku wątpliwości lub konieczności ponownego otwarcia - PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry