Blog o Chinach i Dalekim Wschodzie

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Założyłam ostatnio bloga o Dalekim Wschodzie ze Wskazaniem na Chiny. I podstawy języka chińskiego.
Niestety, z braku czasu, nerwów i umiejętności założyłam go na Tenbicie, gdzie nie ma zbyt wielu możliwości. Ponadto, blogi na Tenbicie są niesamowicie nudne, głupie i przeważnie ludziom chodzi tylko o to, by zdobyć jak najwięcej komentarzy pod notkami, nie zastanawiają się ich treścią, tylko liczą ile przybyło.
Dlatego ja nie przypuszczam, żeby ktoś z Tenbitu zainteresował się moim blogiem.

Znacie jakieś inne miejsce w sieci, gdzie mogę założyć bloga bez zbytniej zabawy z szablonami itp?
I w ogóle powiedzcie, czy prowadzenie takiego bloga ma jakikolwiek sens?

adres bloga: http://blog.tenbit.pl/china_town (na razie tylko jedna notka i to ogólna, bo nie wiem czy warto się wysilać. Doradźcie)
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Mialam bloga na onecie (i bylam z niego bardzo zadowolona), na interii tez mialam , teraz mam na blogowni... Nie wiedziec dlaczego na wszystkich mam problemy z dodaniem obrazków. Moze to wina po mojej stronie, nie wiem... ale jesli u Ciebie wszystko by gralo polecilabym onet bądź blogownię, bo wydają mi się najlepsze ;) Onet jest bardzo prosty i ma wiele szablonów, blogownia ma mało szablonów i ciekawe opcje ;). Jednak na onecie możesz dodawać po bokach różne rzeczy, w blogowni juz tego nie ma...
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
ja polecam mylog, możesz sobie z galerii szablonów wybrać już gotowe kody html,
a co do bloga, to zapowiada się bardzo ciekawie, pomimo, iż nie jestem fanką takowych, to zainteresowałabym się nim na pewno ;)
powodzenia
 
Do góry