Blizny

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
mam problem, wsumie nie duży no ale zawsze coś...
niedawno miałam wypadek i odniosłam wiele ran, a teraz zostały mi blizny... które nie chcą zniknąć....
pomóżcie... :(
może znacie jakieś dobre prebaraty, nie wiem... maseczki obojętnie co... coś co może mi pomóc w zlikwidowaniu blizn...
bardzo prosze... o odpowiedzi...

pozdrawiam :papa:

Pokaż załącznik: 6160
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Najlepiej Jak Pojdziesz do Dermatologa on napewno cos poradzi dobrego :) a Tak poztym to polecam Masc Cepan na troche smierdzi cebula ale pomaga :) koszt ok 18zl :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mi Cepan nie pomogla :( Mialam ja zapisana po operacji na jajnikiniestety nie przyniosla zadnych efektow :( Ale zgadzam sie z zal ze powinnas pojsc do dermatologa i on napewno cos Ci poradzi. Bo kazdy organizm jest inny i np Cepan dziala u innych a u mnie akurat nie...
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Moj brat np mial blizne na czole, taka nieduza i wysoko tak ze nie bylo jej widac ale mu przeszkadzala. I lekarz mu powiedzial zebu przemywal ja sokiem z cytryny (zawsze myslalam ze to na piegi jest dobre :mruga: ). I teraz blizna jest juz znacznie mniej widoczna wiec tez mozesz sprobowac :) Ale chyba najlepiej zrobisz jak pojdziesz do dermatologa, on bedzie wiedzial najlepiej :) Ja w kazdym razie zycze powodzenia :D
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
dzieki za wskazówki.
macie racje!!!
posłucham i przejde się do dermatologa.
dzięki wielkie...
buziaki

_atwiejsze__ycie.jpg
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Moj brat np mial blizne na czole, taka nieduza i wysoko tak ze nie bylo jej widac ale mu przeszkadzala. I lekarz mu powiedzial zebu przemywal ja sokiem z cytryny (zawsze myslalam ze to na piegi jest dobre :mruga: ). I teraz blizna jest juz znacznie mniej widoczna wiec tez mozesz sprobowac :) Ale chyba najlepiej zrobisz jak pojdziesz do dermatologa, on bedzie wiedzial najlepiej :) Ja w kazdym razie zycze powodzenia :D

Sok z cytryny? A jak myslisz Jagodka na blizne po operacji to by pomoglo?
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Uff na ja nie wiem, nie znam sie. Napisalam tylko ze mojemu bratu to pomoglo i ze tak akurat lekarz zaproponowal :niepewny: On mial szyte czolo bo rozcial sobie szklem i na to pomoglo. Blizna jest teraz duzo jasniejsza, prawie jej nie widac. Lepiej udac sie do specjalisty.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Peeling złuszcza skóre to może też by pomógł? Miałam przebarwienia na twarzy od tarczycy i trądziku, robiłam częste peeligni i przeszło.Miałam też dość świeżą blizne po ospie i też sie zmniejszyła...
No bo skóra stara schodzi i na jej miejsce pojawia sie nowa.Nie wiem czy to bedzie działac.Bynajmniej na twarzy, gdzie skóra jest delikatniejsza od skóry na nogach czy brzuchu pomogło :) Pozdrawiam
 

Ann~

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2005
Posty
181
Punkty reakcji
0
Miasto
my się znamy ?
Najlepiej Jak Pojdziesz do Dermatologa on napewno cos poradzi dobrego :) a Tak poztym to polecam Masc Cepan na troche smierdzi cebula ale pomaga :) koszt ok 18zl :)

Ja też ją miałam i mi nic nie dała :/ a na przyklad mojej mamie pomogła :p
więc tak jak inni mówili,roznie działa a specjalista bedzie wiedział najlepiej ;)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Chodzic na złuszczanie naskórka, tzreba to powtórzyc kilka razy ale efekt masz murowany....
Skóra jest jak u niemowlaka.....
Tylko ja niewiem ile to kosztuje.... i zalezy gdzie masz blizny...
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
o tym złuszczaniu tez slyszalam.Jedna kuracja kosztuje w granicach do stu zł(ok 60-80).I zeby sie poprawilo trzeba co najmniej isc na 3 kuracje w czasowych odstepach.Nic nie boli, taka maszyna ci jezdzi po skorze i potem jest troche czerwona :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dziewczyny ale to zluszczanie jest do kazdego rodzaju skory? I w sumie to na czym to polega, cos takiego jak peeling? Oswieccie mnie bo cos sie nie orientuje :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Kiedys to nawet pokazywali w ,, Chce mieć sławną twarz''
Ona smaruje ci czymś miejsce które chcesz oczyścić a potem Ci użadzeniem jeżdzi to jest do kazdej rodzaju skóry. Ale zabieg tzreba powtórzyć kilka razy....
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
U kosmetyczki ?? Tylko musza miec to urzadzenie.... a nie wszędzie jest..
 

alaneczka

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z dalekiego poludnia
hejka!może jednak nie warto robić sobie w naszym wieku złuszczania(gdzieś obiło mi sie o uszy ze to szkodzi nastolatkom:( )! Proponuje najpierw wypróbowac maść z cynkiem, udać się do dermatologa lub poczekać(to nie dla nas:( )! Sama mam blizny na twarzy ale używałam jakijś maści i nie są tak bardzo widoczne:)!!
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja tam nie wiem czy złuszczanie jest dobry czy nie nie próbowałam tego nigdy....
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
nO WIEC JA POLECAM MASC "KONTRATUBEX"
bardzo dobra masc sama ja uzywalam gdy mialam szytego nosa i wielka blizne na nim w tej chwili nie widac blizny.
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
a czy na kolano to pomoze ? bo mam blizne bo sie przewrocilem ? i jeszcze mam czerwone bo goracym kleju madry kolga mi zrobil to bylo juz jakos 2 mies 1,5 mies/ temu nie wiem czy to jeszcze zniknie
 
Do góry