blizejslonca.pl opinie?!

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
witam, czy ktos z was moze byl poprzez blizejslonca.pl w tunezji lub egipcei? i moze mi powiedziec jak wyglada organizacja wyjazdu od stronu biura, obsluga i konkurencyjnsc cen?
 

mika30

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam! w te wakacje kupowałam poprzez portal blizejslonca.pl wyjazd do Egiptu a dokładnie do Safagi. Był to wyjazd ścisle połączony z nauką nurkowania.Wrażenia niezapomniane...świetna oragnizacja zarówno przed wyjazdem jak i po przyjezdzie do Safagi. naprawde dbają o klienta i nie dadzą ci sie zgubic gdzies w świecie. Jesli chodzi o ceny to właściwie we wszystkich biurach są one podobne a cena jaką zapłacisz zależna jest przede wszystkim od tego kiedy zarezerwujesz wyjazd. Ja jestem bardzo zadowolona i juz planuję następne wakacje.Może w tym roku Malta.Jeszcze nie jestem pewna ale na pewno zjakis wyjazd połączony z nurkowaniem. A Ty korzystałes kiedys z ich usług? jak wrażenia?
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
tzn to jest tak, :

bytalem czy ktos byl w egipcie lub tunezji bo to dwa chyba najbardziej popularne kraje, generalnie chodzilo mi o dowiedzenie sie nt oblugi przed i w trakcie oraz organizacji bo planuje sie wybrac z tym agentem na fly&drive a tam jest bardzo wazna oluga bo to sie jezdzi po kraju a nie siedzi w jednym hotelu
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
czesio dobrze kombinuje:)

obsluga, jej facowosc liczy sie jak diabli, bo w zasadzie wymagane jest aby miec spokojne mysli i urlop a nie zastanawiac sie czy zostaniemy z reka w nocniku na srodku pustyni
 
Do góry