Bleach

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
jezu, no i co? co ci na to poradzimy? i co z tego że nas też wkurza czekanie cały tydzień na jeden odcinek? czy to coś zmieni?
Przecież my tutaj nawet nie płacimy za oglądanie tego.
 
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Między iluzjami
Raczej należy cieszć z tego, że w ogóle możemy to ogladać... i ktoś się kwapi w miarę szybko tłumaczyć z angielskiego na polski... bo jak podjerzewam nie wszyscy są anglojęzyczni... a te 5 minut przypomnienia.... nad rozlanym mlekiem się nie płacze ^^ :p
 

taku

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Co do mangi.. czy JPF nie zapowiedziała wydania Bleach'a około roku temu? Czekam, czekam.. nawet odłożyłam sobie pieniądze na wakacje tamtego roku.
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
Podobno ma zostać wydany w tym roku, też bym chciał go już sobie kupić...
Dobrze że w Bleach tak filery nie goszczą jak w Naruto bo ty by była katastrofa...
 

Sarmati

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Może fillery nie są tak często jak w naruto aczkolwiek jest tego sporo :p

A jeśli chodzi o bleacha to jedno z moich ulubionych anime :)
 

tim00n

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyry City
No troche ich było np. Bounto i Amagai Shusuke :)

Teraz filery bardzo mi sie podobają :)

Przedstawiona
historia Urahary no i młody Byakuya i Gin :] Gin od dziecka miał przerażającą morde xD a Byakuya
jako moja ulubiona postac z Bleach bardzo mi sie podobał
za młodu xD miał całkiem inny charakter niżeli ma teraz
Pewnie śmierc rodziców go tak odmieniła.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
Teraz filery bardzo mi sie podobają smile.gif

Przedstawiona historia Urahary no i młody Byakuya i Gin splash.gif Gin od dziecka miał przerażającą morde xD a Byakuya jako moja ulubiona postac z Bleach bardzo mi sie podobał za młodu xD miał całkiem inny charakter niżeli ma teraz Pewnie śmierc rodziców go tak odmieniła.
Jezeli chodzi o te retrospekcje to to nie sa fillery. To bylo tez w mandze i mialo za zadanie wytlumaczyc o co w tym wszystkim chodzi;p I wogole dziwne dla mnie jest to ze jedynie Byakuya i Gin byli pokazani jako dzieci a reszta przez te ponad 100 lat wogole sie nie zmienila...
 

tim00n

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyry City
Ahh no fakt :p sorki xD

No moim zdaniem poprostu są młodsi niż inni Shinigami dlatego sa pokazani jako dzieci :p
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
No moim zdaniem poprostu są młodsi niż inni Shinigami dlatego sa pokazani jako dzieci jezyk.gif
No dobra, ale oni sie zestarzeli albo raczej wyrosli... a z cala reszta sie nic nie stalo i to wyglada troche glupio;p
 

tsukiyomi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z nienacka
Zasada prosta różnica między 15, a 20 lat jest mocno zauważalna, między 20, a 25 już mniej. :D Nie mieszajcie logiki do anime, bo to się kończy chorobą psychiczną xD
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Urahara jest ... no poprostu brak mi słów na tego kolesia.Strasznie go lubie.
A Bleach ogólnie też zalicza się do moich ulubionych Anime.Tylko troche się ostatnio pogubiłam,no dobra jest niby ten powrót do przeszłości i Ten teges.Ale co oni są gdzie?Znaczy się Ichigo i inni.W Heuco?Czy w Soul?Czy w Karakura-town?Bo miałam dosyć dużą przerwe w oglądaniu i możliwe że coś mi się zapomniało >.< Bywa...A tak wogóle to miło by było jakby coś więcej w którymś odcinku opowiedzieli o ojcu Ichigo.Koleś jest intrugujący.Ale w przeszłości chyba był dobrym Shinigami nie?
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
naucz się pisać normalnie bo zrozumieć Ciebie nie idzie? Polski miałaś w szkole? Budowę zdań przerabialiście?

Co do tego gdzie jest truskawa i reszta to nie ma ich bo jak już zostało to powiedziane w anime akcja retrospekcji dzieje się STO (100) lat przed wydarzeniami w SS i Hueco Mondo. Ichigo ma 15 lat, więc nie ma go, bo urodzi się za 85 lat. Chyba logiczne nie?
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
to ze jedynie Byakuya i Gin byli pokazani jako dzieci a reszta przez te ponad 100 lat wogole sie nie zmienila...

no i jeszcze Hisagi.

mi sie nie podoba to pokazywanie przeszlosci
nuda jakich malo --' w ogole Bleach sie troche stoczyl.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
jak to jak?
dzięki Hougyoku Urahary
a jak niby inaczej? :p :p :p :p :p :p
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
A wytłumaczy mi ktoś, co to za dziwne ciuchy miał Ichi podczas ratowania Rukii przed egzekucją? W anime nic nie było, po prostu się pojawił... To w ogóle było bankai? Dziwna była ta scena troche...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
chodzi Ci o ten szaro-beżowy płaszcz? dostał od "kotka" Yourichi. Z tego co pamiętam to umożliwiał mu latanie- dzięki temu mógł sparować uderzenie sou-coś tam (tego ptaszka-zabójcy), bo jak wiemy na terenie w którym się znajduje gotei 13 jest blokada przed lataniem
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
A patrzcie, że ja nawet na ten płaszczyk nie zwróciłam uwagi :p pewnie pomyślałam, że to taki sobie ciuch dla szpanu :lol:
co do najnowszego odcinka to nie widziałam, ale jakoś mnie tak mało interesuje, jak wyglądało oswajanie hollowów przez Vizardów... No chyba, że było to bardzo efektywne, w co wątpię xD
Wolałabym raczej dalszą akcję w Hueco Mundo i w tym pseudomieście, chociaż jak czytałam sobie mangę, to i tam nie jest zbytnio ciekawie przez jakiś czas.

nurtuje mnie jednakowoż pewien fakt, czemu Shinigami nigdy nie brudzą sobie swoich śnieżnobiałych skarpetek :lol:
 

Astratus

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem najlepsze anime jakie kiedykolwiek zostało stworzone. Fascynująca fabuła (nie licząc fillerów (chociaż Baounto byli fajni)). Ale minusem jest to że zawsze jest więcej gadania niż walki (a wszystko dla głębszego sensu :) ).
 
Do góry