Bleach

Minako

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2007
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hah nawet nie raczyłaś wspomnieć o pierocie...jakież to wymowne bluzgać wypowiedzi nie trzymające sie kupy a pomijać w odpowiedziach te ważniejsze...

Ze niby to jest ta wazna wypowiedz ?
Bo widzisz jak wpisuję w google bleach wyskakuję mi właśnie ta strona, chyba że znasz japoński to znajdź sobie stronę pierrota i udowodnij mi że Kubo Tite nie nadzoruje prac nad anime to wtedy ci rację przyznam...

Ciesze sie ze przyznales mi racje mowiac ze twoja wypowiedz nie trzyma sie kupy x) 1. Sprawe rankingu google komentowałam. 2. Na stronie pierrota nie ma nic o Kubo oprocz wspomnienia ze jest autorem. 3. Przykład błedow fabule wymyslonej przez to studio jest masa.

Pozatym po co Kubo miałby zajmowac sie fillerami skoro sa one tworzone zeby dac mu wiecej czasu nad praca nad manga? Lol.

Ps. Ja nie bluzgam.
co do Kubo to wiem że zaprojektował postacie bountu...co do bleach.pl to jest OFICJALNA POLSKA STRONA BLEACH, jeśli dalej nie kumasz to nawet sie nie odzywaj! Z googlami przesadziłem wiem.

Tak Kubo wszedł na bleach.pl zobaczył tam wszystkie rozdziały swojej mangi po polsku + tłumaczenia anime do sciagniecia, wszystko podpisane (copyright) to bleach.pl//wszystkie prawa zastrzezone przez bleach.pl , tak sie wzruszył ze ktos przywłaszczył sobie jego prace ze poprosił adminów zeby bleach.pl została oficjalna polska strona Bleach.

Miałam napisac cos ostrzejszego ale wpadłam na twoj profil i zobaczyłam ile masz lat ...

I kto tu nie umie czytać...przecież napisałem że zaprojektował postacie a nie nadzoruje prace nad anime...to ktoś inny powiedział...nie zamierzam cię przekonywać że tak nie jest bo widzę że jesteś uparta/ty i chodź bym stawiał argumenty nie do obalenia i tak byś wyjechała/chał, że to plotka itp.
Wiesz nie wszystkie na tym forum sa skierowane do ciebie. Czasami zdarza mi sie pisac do innych uzytkowinkow .. o boże ... xO

Poza tym kto niby nadał bleach.pl status oficjalnej i kto ma do tego prawo? Kubo?
Hmmm powiem to tak, jeśli nie rozumiesz czyjegoś "przesłania" to sie na ten temat nie odzywaj...podał bym wiele przykładów takich
stron...

Podaj choc jeden ... bo dla ciebie jak strona ma domene/adres -> nazwaanime.pl to juz staje sie oficjalna ... a prawda jest taka ze KAZDY moze sobie kupic taki adres za kolo 60zł/ rocznie...
Za oficjalne strony mozna uznac tylko te stworzone przez studia np. Pierrot moze zrobic oficjalna strone o Wybielaczu skoro go produkuje, przez autora np. Kubo moze zatwierdzic strone i staje sie oficjalna, przez dystrybutora na danym obszarze np. w USA gdy Naruto zostalo zlicencjonowane powstala oficjalna strona Naruto tamtego dystrybutora.
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
I dalej nie rozumiesz, aż wstyd....

Moderator powinien zamknąć ten temat, bo anie krztyny w nim spoilerowania na temat Bleach...
jak ktoś napisze coś sensownego to sie odezwę...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Masakra Cobryn- dorośnij do dyskusji albo się nie udzielaj.
Jedynym Twoim argumentem w dyskusjach są:
"nie rozumiesz to się nie odzywaj" -no to wytłumacz nam proszę swoją genialną logikę. No dalej! No ale nie bo zaraz mi napiszesz że nie będziesz tłumaczył bo "to byłby spam"

Moderator powinien zamknąć ten temat, bo anie krztyny w nim spoilerowania na temat Bleach...
A tematy służą do spoilerowania tylko? Bo jak dla mnie powinno być spoilerów jak najmniej (i do tego zamaskowane, czego nie potrafisz chyba)
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
To kij nie będę sie udzielał w tym temacie, bo znam do takich dyskusji odpowiednie forum...
Co do oficjalnej strony, to mi chodziło że to jest oficjalna Polska strona, POLSKA, nie światowa tylko Polska.
Jeśli dalej nie rozumiecie to mam to w nosie...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
ale kto jej nadał tytuł oficjalnej polskiej? Kto ma takie prawo?

O to cały czas się rozchodzi.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Cobryn, ta strona jest największą polską stroną, ale nie oficjalną! Sprawdź w słowniku słowo "oficjalny" i po problemie ;)
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
częstochowa
ja lubie bleacha... jest fajowy... i co to za roznica czy cos jest oficjalne czy nie i tak nigdy nie sa na biezaco
 

psycho krusher

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Pomiajając całą tą kłótnie o stronkę (która nie wiem jakim cudem zyskała miano oficjalnej), to tylko napomknę że Bleach bardzo lubię i chyba ostatnio najmocniej w nim siedze. Bardzo fajna rąbanka ^^ Ale takie mangi/anima chyba najbardziej lubie.
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
częstochowa
Ja tam widzialam wszytskie epki bleacha ale to co zrobili w ostatnim odcinku mnie zabilo..... w ogole mi sie nie podoba ten pomysl... co o nim sadzicie??? pytam tych ktorzy sa na bierzaco nie tych co sie zatrzymali na 2 epku xD
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Ja tam widzialam wszytskie epki bleacha ale to co zrobili w ostatnim odcinku mnie zabilo..... w ogole mi sie nie podoba ten pomysl... co o nim sadzicie??? pytam tych ktorzy sa na bierzaco nie tych co sie zatrzymali na 2 epku xD
Ale o co Ci chodzi? O to ze skonczyli fillery i wrocili do hueco mundo?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
w japoni jakiś teatr wydał musical bleash, nie tylko tytół ten sam chodzi o ten bleach, zainteresowani? ;]
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Slyszalem juz cos o tym musicalu i widzialem nawet zdjecia z niego ale niestety nie mialem jeszcze mozliwosci ogladniecia:p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
na youtubie już widziałem, szału nie ma. Poza tym niektóre postacie :/ a nawet większośc :/ zostały paskudnie obsadzone.
Co do wartości merytorycznej to się nie odniosę z wiadomego względu.

Megumichan o co Ci chodzi? o to że wrócili do HM czy o to w jaki sposób to zrobili?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to musical, tylko dla fanów którzy jak zobaczą gdzieś figurkę lub plakat to z młotkiem do ostatniej skarbonki polecą :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
wiem wiem,ale jakbym na miejscu takiego japońca zobaczył plakat z taką np. Hinamori to za chiny ludowe bym na ten musical nie poszedł.
 
Do góry