błąd w mp3

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
jak nie ten dział :niepewny: to sorry BB)

mam problem z mp3 Sony... niby jedna z najlepszych marek a tu du..a ...

ale do rzeczy... chodzi o to, że jak podłączam ją do wejścia USB w kompie
to włącza się a za chwile WYSTĄPIŁ BŁĄD aplikacja zostanie zamknięta... i d..pa no :bag:

odinstalowałam już chyba z 6razy i nic... oddałam nawet do serwisu i dalej jest to samo :mruga:

ja już nie mam czasu, żeby drugi raz to im oddawać, bo ja ją potrzebuje już natychmiast <_<
zresztą mówili, ze zrobili wszystko co się dało...

to może coś z kompem jest nie tak?? ale co, ja nic nie instalowałam ani formatu nie robiłam ani nic ;/;/ help :eek:
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
To na pewno wina USB w kompie a próbowałaś w innym wtyku USB w kompie? I może sterowniki od USB zainstaluj jeszcze raz.
 

Panczo

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dobiesław
Sony... niby jedna z najlepszych marek a tu du..a ...

HaHaHa Zabawne, kupiłem radio Sony- spaliło się, mówie przypadek, kupiłem radio na plytki fajny boombox, dwa miechy końcówki mocy padły, wku*&*&%$ sie na maxa. No ale kupiłem laptopa Dell, nówka, fajny, kozak:) patrze a tam nagrywarka Sony :eek: dwa miesiące i sie spaliła :bag: . Nie wiem czy tylko ja miałem takiego pecha ale dla mnie ta firma jest spalona jak ten ich cały sprzed sie pali.
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
ajć :mruga: ...mnie pierwszy raz takie coś spotkało, nigdy nic się nie psuło/je <_< qrka...

to wie ktoś jak odinstalować te sterowniki od USB czy coś? ja sie nie znam na kompie :eek:
 

Panczo

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dobiesław
Jak masz orginalna płyte to wejdz w dodaj sprzet(panel sterowania), klikasz dalej, powinien szukac wszystkie urzadzenia, jeśli znalazł to musisz mu przypisac sterowniki z płyty, powinna być zakladka przegladaj i na płycie powinny byc sterowniki, najczesciej nazywa sie folder Drivers. Jezeli nie znalazł to zaznacz ze urzadzenie jest podłaczone. (chyba ze masz jeszcze cos nie zainstalowane to ci wywali cała litanie) i nastepnie dalej i poszukaj nieszczesnego sony w liscie urzadzen, moze jest (czesto system przypisuje badziewne sterowniki) no i jak jest to go zaznacz i zainstaluj mu sterowmiki. Tak jak było napisane wcześniej. :D Powodzenia
 

Panczo

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dobiesław
na plycie nie na pliku albo folderu drivers? A wykrywa Ci w dodaj sprzet ze Soniacz jest nie zainstalowany?

Bo chodzi o to zeby zainstalowac mp3. Sterowniki do USB XP instaluje automatycznie.
 

mario1973

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Sony... niby jedna z najlepszych marek a tu du..a ...

HaHaHa Zabawne, kupiłem radio Sony- spaliło się, mówie przypadek, kupiłem radio na plytki fajny boombox, dwa miechy końcówki mocy padły, wku*&*&%$ sie na maxa. No ale kupiłem laptopa Dell, nówka, fajny, kozak:) patrze a tam nagrywarka Sony :eek: dwa miesiące i sie spaliła :bag: . Nie wiem czy tylko ja miałem takiego pecha ale dla mnie ta firma jest spalona jak ten ich cały sprzed sie pali.

Dopiero teraz do tego doszedłeś, że to jest tylko "marka" a nie jakość ??


M
 

Panczo

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dobiesław
Zrobiłem małe rozeznanie co do sony. Moze wiem o co chodzi ale podaj tylko model.
 
Do góry