[Błąd] Problem z wylogowaniem

kasienka2106

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Niewiem dlaczego tak się dzieje, a mianowicie : klikając na nazwe uzytkownika i strzałke obok nie dzieje się nic kompletnie, nic sie nie wyswietla.
Nawet teraz kiedy chciałam dodac 'szybki temat' nie udało mi sie to, musiałam to zrobic w normalnym trybie.

Problem polega na tym, że wspodziele komputer, siostra też chciałaby się zalogowac na forum ale nie może bo przy włączaniu strony 'Forumowiska' od razu pojawiam się ja jako zalogowana.

Nie wiem czego to wina i czemu tak sie dzieje. Jak widac pewne rzeczy działają bez problemu.

Przepraszm jesli umiesciłam ten temat w zlym miejscu, mam nadzieje ze w razie gdyby tak było zostanie mi to wybaczone. W końcu 'kto pyta, nie błądzi' :)

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam serdecznie :)
 
R

Righteousness

Guest
Dzisiaj zauważyłem ten sam problem, nie mogę rozwinąć tej listy (klikając na strzałkę obok nazwy użytkownika). Dołączam się do pytania :)


Dzisiaj zauważyłem ten sam problem, nie mogę rozwinąć tej listy (klikając na strzałkę obok nazwy użytkownika). Dołączam się do pytania :)


Dzisiaj zauważyłem ten sam problem, nie mogę rozwinąć tej listy (klikając na strzałkę obok nazwy użytkownika). Dołączam się do pytania :)


Dzisiaj zauważyłem ten sam problem, nie mogę rozwinąć tej listy (klikając na strzałkę obok nazwy użytkownika). Dołączam się do pytania :)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Wczoraj był jakiś problem z forumowiskiem, w sumie tak jak teraz wchodzę to dalej jest nie tak.
My nic z tym nie zrobimy, musimy być po prostu cierpliwi..
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
@03092010, nie pasuje Ci to naprawdę nie musisz tu siedzieć. Ludzie miewają swoje lepsze i gorsze dni, widocznie forumowisko tez ;) Nic doskonale nie jest. Ale to chyba żaden problem przeczekać jeden dzień i nie narzekać?
 
0

03092010

Guest
Nie wiem czy Ci calme placa czy za darmo tu strozujesz, ale wcale lepsza nie jestes zwracajac mi uwage. Zwlaszcza w tak nieprzemyslany sposob. Bezsensowny. Przeczytaj siebie jeszcze raz.
 
Do góry