[Błąd] Problem z VIP

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Dziś chciał zam zakupić sobie VIP w tym celuy wysłałam sms i mam taki problem, że żadnego sms do tej pory z żadym kodem nie dostałam a kasę z konta mi pobrało może mi ktoś doradzi co mam robić pisałam do admina meila wcześniej ale nie dostałam jeszcze żadnej odpowiedzi dodam, że sms był wysłany rano.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Odczekaj jeszcze 24h.

W przypadku nie otrzymania rangi po tym czasie koniecznie wyślij jeszcze raz zgłoszenie na: admin@forumowisko.pl
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Aha dziękuje odczekam jeśli do jutra do wieczora nic nie przyjdzie będę próbowała jeszcze raz w jakiś sposób skontaktować się z adminem i jeszcze raz do niego pisać. Bo dziś już wysłałam meila do niego z problemem może odczyta i dotrze sms.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
I nadal nic pisałam do admina ale dalej ani nie ma VIP ani sms ani nie mogę się skontaktować z adminem nie odpowiadam na moje meile dziś dwa wysłałam. A szkoda kasy bo to w końcu prawie 12 zł.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Niestety, kontakt z adminem jest utrudniony, jednak jestem przekonany, że odpowie On na Twoje zgłoszenie.
Jeśli sprawa będzie się dłużyła, to gwarantuję ze swojej strony, że przedłużę Ci VIP'a za oczekiwanie, więc nic na tym nie stracisz.

Pozostaje mi jedynie życzyć cierpliwości i wyrozumiałości.
Ze swojej strony przepraszam za utrudnienia i wszelkie problemy.
PS: nie zasypuj go już mailami. :)
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nie zasypuje ale też daje do zrozumienia, ze mam problem bo może cos robi ale ni sms nie dochodzi. Coś a jak się o swoje upominać nie będę no to i nie dostanę tego co chce. Przepraszać nie ma za co każdemu zdarza się :).
 
Do góry