Black/death Metal

Demon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
112
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Lubi ktoś ten gatunek metalu? Czy nikt nie przepada za Nim ? Jakie kapele z tych gatunków słuchacie ?
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
w sumie nic do tego rodzaju muzyki nie mam, ale raczej rzadko jej słucham. wg mnie to muzyka bardziej dla facetów :D a z takich kapel znam Behemota, KATa.
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
no skomntuje bo ten Temat tak tu biedny sma siedzi bardzo lubie taką muzyke oczywiście wole black ale death tesz jest "fjany"
teraz chyba mam wrzucić jakieś kapel żeby było ładnie wiec jedziemy : Bathory, Emperor ,sunchariot(a to mają być zespoły tylko 1 gatunku ??) Burzum,Dimmu borgir,Gehenna,Limbonic Art,Behemoth,Troll,crionics ..meczy mnei takie wymnianie multum tego jest
tera troche z Death (dla równowagi)poszapnuje nazwami ::D:D:D oczywiście legendarny Death,Deicide,Nile,canibal corpse,carnal forge,Napalm Death,bolt thrower,Amon Amarth i tesz dużo innych.....
temat ma małe wziecie bo niema tu dużo "naszyh" ludzi a raczej wczale ich niema ;)
pozdro dla zetki i "Demon"'a
 

Demon

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
112
Punkty reakcji
1
Wiek
36
No tak już bywa, ludzie unikają w końcu muzyki wcielonego "zła" która nakazuje mordować, zarzynać niewinne, białe owieczki :D (to oczywiście żarcik)

Wiesz podobne lubimy kapele, a nie będe powtarzać tych samych nazw, oczywiście wszystkich nie znam tak bardzo dobrze, bo zbyt dużo by każda znać:

COF, Vader, Nargaroth, Gorgoroth, 1349, Ablaze My Sorrow, Ad Inferna, Ancient Ceremony, Antidemon, Armageddon Holocaus, Satan's DOOM, Legion Of Doom - to tylko garstka ciężko wymienić wszystkie

Pozdro
 

Ćma

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zetka napisała: "wg mnie to muzyka bardziej dla facetów.."


No wiesz?! polemizowałabym B)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
no wiem wiem... głupie to stwierdzenie, ale naprawdę bardzo rzadko można spotkać dziewczyny, które słuchają taką muzykę. a jak już się zdarzy cud i jakaś taka się pojawi jest traktowana jak dziwne zjawisko, nie zawsze w pozytywnym znaczeniu. oczywiście ja nie mam nic do takich dziewczyn, bo i ja czasem słucham takiej muzyki, ale takie jest właśnie nasze społeczeństwo.... :/
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Laski W tkaich klimatch zazwyczaj słuchją kupy i wyglądają okropnie z resztą kobiety w glanach wygladają brzydko tkaie dlaikatne stupki w tkaich buciorach
nie podba mi sie typ kobiety "metalówa "
Moja żonka zawsze jest super superos ubrana i ją bardzo kocham moja kicia czyma klase :D
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
kobiety w glanach wygladają brzydko tkaie dlaikatne stupki w tkaich buciorach

no wiesz co... mi tam się wydaje, że moje stópki całkiem ładnie wyglądają w takich bucikach :) co facet, inny gust... <mam taką najdzieje... inaczej pozostanie mi staropanieństwo, bo ja nie zrezygnuje z glanów...> ;)
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
spoko znam wielu facetów którym to się podoba co facet to gust ,ja lubie butki mojej kaczusi zawsze łanie wyglądaja na jej delikatnych białych stupeczkach kocham Cie kotku :* :zakochany:
 

blada19

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
He tan gatunek muzy jest git ale nie wszystkie kapele mi leza:) Bardzo dobry jest a raczej byl Death Chuck byl totalny, Vader, Decapitated, Creadle of filth, Dimmu Borgir, Morbid angel. ( Niestety teksty wielu utworow tych kapel wogole nie leza w moim guscie ale co do muzy GITARA ) :) Jest jeszcze sporo kapelek ktorych tworczosc mi odpowiada ale dlugo by pisac a tu praca czeka :) ... A co tam napisze jeszcze o jednym zespole nazywa sie Thetragon i tez jest wypasiony :)
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
"... A co tam napisze jeszcze o jednym zespole nazywa sie Thetragon i tez jest wypasiony "
<_< <_< <_< wypasiony mi jakos do metlau nie pasuje
 

blada19

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
No nie wiem. Chyba nie slyszales tej kapelki skoro do metalu Ci nie pasuje, a jesli jej nie znasz mozesz wpisac na wyszukiwarce ta nazwe i sciagnac sobie mp3 chyba jakas maja. Jesli jednak nie to masz na stronie metal mind w sklepiku :) Pozdrawiam :eek:k:
 

Attachments

  • Zdj_cie026.jpg
    Zdj_cie026.jpg
    10,1 KB · Wyświetleń: 17

blada19

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
"wypasiony"- totalny, odjazdowy, zaje...ty, fajny.... itd.


Po prostu u Nas sie tak mówi <_<
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
hm deth black to jest muza do posluchania odprenzenia i zrlaksowania kapel mi sie niechce wymieniac bo zaduzo ich ale tak po krutce
corvenent kirswih dimum boring canibal corps otep itp duzo jest a niechce mi sie wypisywac(nazwy kapel mogą byc blende pisane ze sluchu)

a co do dziewczyn metali czemu nie znam calkiem fajne jak mi odwrotnie :) a glany but praktyczny<wszczegulnosci na hasla kop dresa sorki ale tak tez bywa> a poza wytrzymale wyskoie i trzymają sztywno kostke wazne jak sie biega w terenie :) i wsumie lepiej dziewczyna w tym wyglonda nisz w kozaku do kolan na szpilce 10 cm a do tego wszystko dokola w futrze ma
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
wszystko jest dla wszystkich ;]
Jak i muzyka lekka jak i ciężka:p
tak samo z glanami ;]
mi osobiście się bardzo podobają dziewczyny w glanach a w dodatku moja kobieta mnie namówiła na takowe buciory ;];]
 
H

Hotaru

Guest
Black metal oj tak ;)
Arkona, Limbonic Art, Immortal, Bathory, Emperor,Diabolical Masquerade,Eternal tears of sorrow,Finntroll,Gehenna,Moonsorrow,Nargaroth,Profanum
 

Wolvi

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
38
No to bede kontrowersyjny :p Obracam sie w klimatach gitarowo rockowych i staram sie byc tolerancyjny ale nie znosze tego rodzaju darcia ryja... po prostu mdli mi jak kolesie po 30stce maluja sie na bialo ubieraja sie w czarny lateks z wystajacymi gwozdziami i robia za jeza na okladkach plyt ktorych sie tytułow nawet nie rozczyta... Nie mowiac juz o tekstach ktore nawet jesli po entej probie rozszyfrowania jego... nie wiem nawety jak to okreslic.. co oni probuja?? odcharkac sline czy co?? no ale mniejsza z tym :) Przepraszam jesli uraziłem czyjes odczujcia ale moje odczucia na ten temat jest własnie takie :) A mam podwojnie przerabane bo moja dziewczyna słucha tego jazgotu i zawsze są u nas jakies sprzeczki z przymruzeniem oka oczywiscie :)



Pozdrawiam Fanów Szatanów ;););):):):)
 
Do góry