biżuteria męska

K

kika75

Guest
mężowi na urodziny kupiłam bransoletke z plecionej skórki bardzo taka nie typowa oryginalna z dyrberg-kern mi bardzo się podoba jak mężczyzna nosi łańcuszek czy bransoletkę a na specjalne okazję do garnitury piekne spinki.jakie są wasze opinie na ten temat????
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Jestem przeciwnikiem biżuterii u facetów, dla mnie to domena kobiet. Faceci obwieszeni żelastwem od razu kojarzą mi się z kompleksem małego członka.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
jeśli jest to jakiś delikatny łańcuszek, zegarek czy też jakaś cienka bransoletka nie mam nic przeciwko temu.
Za to jak widzę z grubym wielkim łańcuchem na szyi to od razu niedobrze mi się robi
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Noszę pancerkę na ręce, nie wiem dlaczego kojarzy ci się to z kompleksem małego członka Diviner.
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Nie przeszkadza mi, jeśli mężczyzna nosi ozdoby (typu bransolety, wisiorki) z naturalnych surowców, jak skóra, drewno, jakieś sznurki, rzemienie, ale naprawdę walczę z atakującym mnie pawiem, kiedy mam (nie)przyjemność oglądać panów obwieszonych łańcuchami, bransoletami z metalu czy ze szpanerskimi pierścionkami/sygnetami. Sama mam jakąś awersję do biżuterii innej niż wykonana z naturalnych materiałów, więc może to coś wyjaśnia.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
mnie się z kolei nie podoba , kiedy mężczyzna nosi jakieś rzemyki, drewienka czy inne koraliki, kojarzy mi się to z podstawówką :| , wygląda przy tym okropnie.

spinki do garnituru, stylowy zegarek, obrączka-jak najbardziej.
bransoletki etc. raczej nie
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Noszę pancerkę na ręce, nie wiem dlaczego kojarzy ci się to z kompleksem małego członka Diviner.

Ja też nie wiem. Nie mówię tu o skromnej biżuterii typu łańcuszek, ale czymś, co widac "z kilometra".
 
B

benjamima

Guest
Hm, Diviner zawsze ma zdecydowane zdanie ;d ja sam noszę 1 bransoletkę skórzaną, i jedna z drewnianych koralików - jedną dostałem, a druga kupiłem nad morzem - obie są brązowe, pasują do siebie i do mnie - tak więc chwalę sobie. Także myślę że pomysł jest ok, ważne tylko żeby wykonanie przypadło do gustu obdarowywanego :p
 

BizuteriaZegarki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
1
Zależy o jaką biżuterie chodzi,bo jeżeli bransoleta dla mężczyzny--zdecydowanie nie. Natomiast jeżeli ładny,markowy zegarek lub łańcuszek to jak najbardziej tak.
 

Lora_Crystal

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Mi się też bardzo podoba jak mężczyzna nosi jakąś biżuterie. Coś ekstrawaganckiego do garnituru, ale też fajnie jak nosi coś na co dzień delikatnego i fajnego. Np. jakiś łańcuszek, sygnet albo bransoletkę ;)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
fajnie jak nosi coś na co dzień delikatnego i fajnego. Np. jakiś łańcuszek, sygnet albo bransoletkę
w życiu nie widziałam delikatnego sygnetu :mruga: . no ale ja krótko żyje, mało widziałam jeszcze..
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Mi się też bardzo podoba jak mężczyzna nosi jakąś biżuterie. Coś ekstrawaganckiego do garnituru, ale też fajnie jak nosi coś na co dzień delikatnego i fajnego. Np. jakiś łańcuszek, sygnet albo bransoletkę ;)

Czyli srebrna bransoletka pancerka o szerokości 1 cm jest biżuterią która jest przez was kobiety mile widziana u faceta czy przeciwnie? Pytam z ciekawości.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Czyli srebrna bransoletka pancerka o szerokości 1 cm jest biżuterią która jest przez was kobiety mile widziana u faceta czy przeciwnie? Pytam z ciekawości.
kobiety grubym, szerokim pancerkom mówią NIE i chyba wszystkim bransoletkom które są wykonane w całości ze srebra i złota.
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Akceptuję tylko zegarki, spinki, obrączkę (ślubną:p), ewentualnie delikatny łańcuszek z krzyżykiem. Za innymi ozdobami u mężczyzn nie przepadam
 
Do góry