Biustonosz z wodą

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
ja bym się chyba nie poświęcieła. Ale nie wiem nie miałam nigdy takiego.
Ale tak dziwnie bym się czuła...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
I jak? Kupiłyście? Ja bym sobie tego nie kupiła nawet, gdyby było to wygodne. Po prostu, mam naturalnie duży biust i nie muszę go sobie optycznie powiększać ;)
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Ja sobie nie dawno kupiłam w H&Mie taki biustoosz z żelowymi wkładkami i musze powiedzieć, że fajna rzecz. Wygodnie sie nosi, biust w nim ładnie wygląda tylko zastanawiam sie jak to będzie z praniem bo te wkładki sa wszyste...
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
Byłam dziś na zakupach. Oglądając stroje kompielowe zauważyłam, że jeden biustonosz ma wodę w środku, zamiast gąbki.
Mam teraz pytanie :
Do czego służy ta woda i czy warto kupić sobie taki kostium ?

moja kolezanka taki ma.
to powiększa biust,
na zasadzie - silikonowe piersi ;F
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Słychajcie dziewczyny taki biustonisz to świetna rzecz. Jestem zadowolona biust mam większy o rozmiar - 2 rozmiary :)
Jest wygodny świetnie się pierze i biust się ładnie prezentuję. Polecam jak najbardziej :*
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nigdy w zyciu! :p Jak to ktos wyzej napisal, to tak jak silikonowy biust. Masakra. Ja nosze 75A (no, ostatnio zdarzylo sie tak, ze B bylo dobre! :D) i wystarczy mi stanik z normalnymi gabkami. Tez troche powieksza. Ale przynajmniej nie drastycznie. Jak tak sobie mysle, ze spotykalabym sie z facetem, wydawaloby sie, ze mam duzy biust, az tu nagle sciaga mi stanik i trzyma w reku te silikony, a ja mam takie nic, to...masakra :D.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Nigdy w zyciu! :p Jak to ktos wyzej napisal, to tak jak silikonowy biust. Masakra. Ja nosze 75A (no, ostatnio zdarzylo sie tak, ze B bylo dobre! :D) i wystarczy mi stanik z normalnymi gabkami. Tez troche powieksza. Ale przynajmniej nie drastycznie. Jak tak sobie mysle, ze spotykalabym sie z facetem, wydawaloby sie, ze mam duzy biust, az tu nagle sciaga mi stanik i trzyma w reku te silikony, a ja mam takie nic, to...masakra :D.
Ale mnie nie chodzi o zwykły biustonosz :p Tylko o kostium kompielowy żeby jednak na plązy prezentować.
Teraz schudłam po chorobie i biust schudł ze mną i praktycznie mi go trochę brak, codziennie chodze w zwykłym bieliźnianym staniku ale na plażę nie chcę wyglądać jak dziewczynką "w za dużym kostiumie". Bo kostium nawet dobry przy małych piersiach wyglada źle, przynajmniej na miom biuście.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
O wow to nieźle. Ja tam się cieszę ze swojego biust - zawsze miałam 75A a niedawno kupiłam sobie 75B! :D :bober:
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
O wow to nieźle. Ja tam się cieszę ze swojego biust - zawsze miałam 75A a niedawno kupiłam sobie 75B! :D :bober:

Czyli dokladnie tak jak ja :p.

Ale mnie nie chodzi o zwykły biustonosz :p Tylko o kostium kompielowy żeby jednak na plązy prezentować.
Teraz schudłam po chorobie i biust schudł ze mną i praktycznie mi go trochę brak, codziennie chodze w zwykłym bieliźnianym staniku ale na plażę nie chcę wyglądać jak dziewczynką "w za dużym kostiumie". Bo kostium nawet dobry przy małych piersiach wyglada źle, przynajmniej na miom biuście.

Hm, przez moj biust (a raczej jego brak) to ja nie nosze bikini. A chcialabym. Natomiast normalny kostium wg mnie nie prezentuje sie zle nawet przy malym biuscie. Grunt, zeby byl usztywniany. A poduszki i tak zawsze wywalam. I tak w kostiumach wygladam beznadziejne, nie przez biust, a przez brzuch <_<
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ja miałam styczność z takim stanikiem, a nie częścią bikini. byłam u kuzynki, wszystkomającej ;), pożyczyłam od Niej bluzke na disco, była brązowa, a ja nie zabrałam czarnego stanika. Ona posiadała w pożądanym odcieniu tylko taki z wkładkami, powiedziała, że wygodnie się nosi, wkładki były wszyste. nie wiem czy biust powiększył, pewnie tak, może i był wygodny, ale nie chciałabym takiego ;). mam swoje, Bóg wie ile, bo ja nie mam pojęcia 34, 70, 75, 80 B ? :p.
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
pierwsze słyszę
ale przy moim małym biuście (32/70)
to taki żelowy biustonosz by się przydał.
Kurde musze poszukać w sklepach.
 

jeżżżżynka

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódż
Ja co prawda o kostiumie kompielowym z takimi wkladkami nie słyszalam ale normalny biustonosz z zelowymi wkladkami sama nosze. Takie wkładki biust podnosza i przez to wydaje sie wiekszy. W moim staniku te wkladki sa wszyte i piore je razem z reszta ale piore recznie bo biustonosze sie deformuja po praniu w pralce. Ogolne rzecz boirac biustonosze z wkladkami sa wg mnie wygodne i biust ladnie wyglada wiec same plusy ;)
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
kurcze ja bym chciała móc chociaż zastanowić sie nad tamik strojem z wkładkami ^^ ale przy moim wieeeeeeeeeelkim (ale serio^^) biuście nawet nie ma o czym myśleć :/
 
Do góry