Bit Pytanie

kronos1194

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Mam pytanie do was. Otóż dawno temu mój kolega nagrał bita w programie fruity loops studio 8 demo i zapisał go w mp3. Teraz wspólnie z nim chciałbym tego bita trochę przerobić i mam właśnie do was pytanie. Jak przywrócić z powrotem bita na ścieżkę do programu? Bo od nowa identycznego na pewno nie uda się zrobić więc jak można przywrócić go by w formie sampli pojawił się znów na ścieżce programu? Liczę na waszą pomoc :D
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Jesli masz troszkę wiedzy na temat tego co robisz to sam sobie odpowiesz na to pytanie: to jest niewykonalne :) - to tak jak byś chciał jakiś utwór w mp3 podzielić na poszczególne partie (np. wokal, klawisz, perkusja, gitara)




Pozdrawiam
 

kronos1194

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
No tak ale są na pewno i nie mów że nie ma programy by właśnie takie coś robić np takie fake których pełno w necie jak robią to ludzie że wycinają wokal a wklejają pod inny podkład muzyczny? Tak samo może tutaj się da bo ja nie chcę jakieś dowolne mp3 podzielić lecz bit który był robiony w tym programie :p
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
Jest taki program...Wrzucasz tam bita i masz sampla akapele bas i całom reszte.tylko trzeba wrzucic bita który był robiony w tym programie dlatego musisz wezmionc programa i zrobić w nim bita którego potem w tym programie podzielisz i bedziesz móg zrobić nowego bita w tym programie...przecież w internacie ziomki robią takie rzeczy i podkładają do bita akapele i to właśnie w tym programie.proste.. :mruga:
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
beatrosdzielash.2.1.1 w polskiej wersji językowej daje radę

a jak ściągniesz dodatki na niego to pisze teksty i robi teledyski hip hopowe.a do tego gotowe kawałki od razu wysyła na majspejs i you tube..nap[rawde kozacki program..powodzenia
 

BeGieKa

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Zagłebie
Jak sie robi takie coś to się zapisuje w flp.
Cały bit możesz wrzucić na pattern lub w playliste i tyle co możesz z tym zrobić i tak się do niego już nie dograsz.
A zresztą jak chcesz go podzielić na sample, to i tak byś musiał zrobić go od początku,, chyba że chcesz zrobić jakiegoś loopa.
Posdsumowując nic Ci już z tego nie wyjdzie :D
 
Do góry