Biologia

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
czy ktos na forum studiuje biologie?? jezeli tak to bardzo prosze o jakies informacje odnosnie przedmiotow na pierwszym roku,bylabym tez wdzieczna gdyby napisal ktos z UMK< z Torunia rzecz jasna> jak sie odnajduje na tej uczeli slowem czy mu sie tam podoba
 
N

Nazer

Guest
Ja za niecały miesiąc będe studiował biologię, więc ci napisze o tam ciekawego się porabia :D ale nie jestem z UMK z Torunia. No chyba że ty też zaczynasz wtedy studia :D
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
hehe no wlasnie caly problem wtym ze ja sie waham jaki kierunek wybrac biole czy fizjoterapie bo dostalam sie na oba i chcialm porozmaiwacz kims kto studiuje biole zeby mi troszeczke przyblizyl jak to wyglada bo jakie sa przedmioty to juz wiem chodzi mi bardziej o ze tak to ujme stopien trudnosci, ale dzieki za dobre checi, a tak swoja droga to co zamierzasz robic po tej bioli??
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Dużo zależy od konkretnej szkoły.

U mnie na UŚu nauki było dużo. Botanika systematyczna, morfologia, zoologia, fizjologia zwierząt, roslin, ekologia, mikrobiologia, geobotanika, embriologia, z chemii chemia organiczna i nieorganiczna, biochemia, potem jeszcze biofizyka. I więcej. Do tego kolubryny ogólnouniwersyteckie, ale to daje sie radę.

Były semetry kiedy miałam czas na nauke tylko w czasie okienek i weekend - ale tam chciałam też znaleźć czas na życie prywatne. Zaczynaliśmy o 9-10 a kończyliśmy 18-20. No, ale jakoś daliśmy radę.

Sporo trzeba zrozumieć, sporo zapamiętać.
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Ja w tym roku tez zaczynam biologię... na UKW w Bydgoszczy... ale już sie dosyć dużo dowiedziałam na tamtejszym Forum Studenckim i troche mnie ta perspektywa przeraża... :p ale pożyjemy zobaczymy... może nie bedzie aż tak źle.. :)
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
no nie wiem nie wiem, w kazdym razie ja jednak na biole nie ide zostaje na fizjoterapii Torun piekne miasto ale perspektywa dwoch lat z atma i 4 rodzajmi chemii mi sie nie usmiecha
 
Do góry