Biłgoraj

dodo11

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam
Czy jest ktoś na forum z Biłgoraja lub okolic?

Pytam z ciekawości ;p
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Ja niestety nie jestem z tych okolic, ale miałam okazję być kilkakrotnie w Zamościu, Biłgoraju. Zgodzę się z wami, że to są bardzo piękne. Kiedyś byłam wycieczce ze znajomymi właśnie w tych okolicach. Mieszkaliśmy w hotelu Arkadia i tak mnie urzekło to miejsce, że zawsze będę tam chętnie wracać;) To może powiecie mi co warto zobaczyć w okolicach Biłgoraja, gdzie można dobrze zjeść i przenocować;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Oj, to po co szukasz innych miejsc noclegowych skoro w Arkadii Ci się podobało :) Ja tam byłam na weselu mojej kuzynki w tym Zajeździe i też mi się podobało. Nie wspominam już o samym weselu, który było jednym z lepszych, na których miałam okazję być, ale samo miejsce naprawdę fajne. Jedzenie - rewelacja, pokoje (zatrzymywałam siępo weselu w ich pokojach gościnnych bo mieszkam raczej daleko więc ciężko byłoby mi wracać) w wysokim standardzie, no i przemiła obsługa :) A w Biłgoraju nigdy nie byłam :(
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Czy ktoś posiada informacje na temat tegorocznego sylwestra organizowanego w Biłgoraju przez BCK ?
 
Do góry