Big Cyc - Berety

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Rydzyk- lubię tańczyć z nim
Jurek - Marek kocha swing
Giertych- z nim zatańczę za rok
Lepper - ciągle myli krok

Moherowe berety- panują nad światem
Moherowe berety- zaczynają krucjatę
Moherowe berety- zwycięstwo i władza
W moherowym berecie , będzie lepiej na świecie

:D :D
 

qbson

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
150
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z nienacka ;)
Spoko piosenka :D widze ze nns juz fragment zamiescila ... no to ja dam calosc:

Moherowe berety

Załóż babciu beret
Moherowy jest twój
Jak w każda niedzielę
Znowu dziś ruszysz w bój
Już tą drogą kroczą
Koleżanki i mąż
Liga Rodzin różańcowy
Zaciska krąg
To jest szlak bojowy
Więc maszeruj i giń
By panował Rydzyk
Ale ty razem z nim
Żeby był porządek
Zadbaj już o to sam
Aby wszyscy oglądali
Telewizje TRWAM

Rydzyk- lubię tańczyć z nim
Jurek - Marek lubi swing
Giertych- z nim zatańczę za rok
Lepper - ciągle myli krok

Moherowe berety- panują nad światem
Moherowe berety- zaczynają krucjatę
Moherowe berety- zwycięstwo i władza
W moherowym berecie , będzie lepiej na świecie

Na berecim szlaku
Znowu leje się krew
Babcie ciągle czują
Rewolucji zew
Piją herbatkę
I zwalczają zło
Premier szybko zwęszył
Moherowy trop
Moher to siła
Moher to władza
Moherowych kapeluszy
Nigdy się nie zdradza
Moher daje młodość
Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat


A propos... mozna juz sciagnac klipa "Moherowe berety" ze strony Big Cyc'a :D
>> KLIP <<
jest dosyc... sredni <_< ale piosenka i tak wymiata! :D
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Big Cyc to chyba jeden z najbardziej kiczowatych, żenujących zespołów jakich znam. Są absolutnie nieśmieszni, a co najgorsze wydaje im się, ze są. Na Skibę patrzec nie mogę a na tego drugiego pajaca z "Randki w ciemno" tym bardziej...

Denerwuje mnie ta cała nagonka na Radio Maryja i jego słuchaczy. Tego typu wrzuty są obraźliwe w stosunku do zwykłych ludzi..Nie każdy kto chodzi w moherowym berecie to fanatyczny katolik...No ale widać na tym przykładzie jak potężną siłę przebicia mają polskie media, niby zwykły text naszego złotoustego rokity i cała Polska ma moher na ustach...Żenada...<i nie jest to aluzja do użytkowników forum>...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
witamy słuchacza RM, przepraszamy jeśli poczułes prawde rzuconą w oczy...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
witamy słuchacza RM, przepraszamy jeśli poczułes prawde rzuconą w oczy...

Po pierwsze nie jestem słuchaczem RM, po drugie nie wiem czy naśmiewanie się z kogoś tylko dlatego, że jest stary, nosi cholerny beret z takiego a nie innego materiału, regularnie chodzi do kościoła czy słucha RM to aby na pewno jest "prawda rzucona w oczy"...

To było może średnio zabawne przez tydzień, ale ciągłe wałkowanie tego samego, tak naprawdę bardzo słabego wątku jest nuuuuudne...A jeśli robią to tacy pseudograjkowie jak Skiba to jest to po prostu żenujące..
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Big Cyc kiczowaty zespół? Posłuchaj Tokio Hotel to zmienisz zdannie :p A może Ty nam zagrasz coś lepszego co rozśmieszy całą Polskę? Śmieszni sa co pokazali ta piosenką.

A nagonki na Radio Maryja by nie było gdyby nie zachowanie o. Rydzyka. Dobrze, że coś takiego sie dzieje. Przynajmniej wychodza na jaw brudy dyrektora radia. Widac, że dla niego radio katolickie miało być sposobem na zrobienie duzych pieniędzy. Może z początku nie, ale teraz chyba to główny cel - tak widac.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
No wiesz YaCeQ, po pierwsze wątpię, zeby ten utwór rozśmieszył całą Polskę. Po drugie zdecydowanie wolę zniewieściałych dzieciaków z Tokio Hotel niż żenujących kolesi skiby..

Poza tym ta iście fantastyczna pieśń godzi przede wszystkim w starszych religijnych ludzi...znaleźli sobie pajace idealny temat do prostackich kpin...Żenada..
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Może zakończmy na ten temat rozmowe bo i tak kazdy ma swoje zdanie i raczej go nie zmieni :)

Ale nawet poseł Cymański powiedział, że on nie czuje się urazony, tak samo jego matka - zagorzała słuchaczka ojca Rydzyka, wiec nie wiem czy godzi w religie starszych ludzi.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Jaki ty przykład dajesz człowieku?? ten koleś to polityczny ewenement...ostatnio chciał żonę w zeznaniu podatkowym umieścić :p...ja mówię, o normalnej, statystycznej starszej pani..

Jaki ty przykład dajesz człowieku?? ten koleś to polityczny ewenement...ostatnio chciał żonę w zeznaniu podatkowym umieścić :p...ja mówię, o normalnej, statystycznej starszej pani..ale faktycznie ta 'dyskusja' w tym miejscu nie ma sensu...a 'pieśń' nie podoba mi się zarówno ze względu na stronę muzyczną, jak i na zawartość..hmmm...merytoryczną... i tyle...
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Ja daje przykład ludzi którzy mają dośc wtrącania sie Radia Maryja w politykę ...
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Moim zdaniem ta piosenka jest taka :eek:k: .I wogóle mocherowe berety są spox.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
głupie to a moher już dawno się oklepał
prawdy chyba nikt nie poczuł, za to głupota bijąca z twojego posta zabiła wszystkich

buehehe :> sorr, zapomniałem ze jestes na forum. jesli cie moja głupota zraniła to bardzo przepraszam... czuje sie z tym źle :(
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
choc nie lubie takiej bezsensownej muzyki bo to moim zdaniem snesu nie ma to to jest poporstu... zalosne :/ ludzie ile mozna powtarzac moherowe berety!!??
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
To widac mnie tez podoba sie tandeta i zenada bo uwazam ze piosenka jest taka :eek:k:
 
Do góry