Bielizna

Malta85

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jeszcze takiego wątku chyba tu nie ma chciałabym, żebyśmy rozmawiały tutaj o bieliźnie. O tym gdzie ją kupujecie, jakie marki najbardziej lubicie? I jak rodzaj bielizny się Wam najbardziej podoba.

Niektóre z nas kochają torebki, inne szpiki (zresztą też je uwielbiam :D) a jeszcze inne tak jak ja kochają bieliznę! Ten wątek będzie więc dla nas:) Podsyłajcie zdjęcia jakiś fajnych kompletów, które widziałyście i wymieniajmy się opiniami o polskiej i zagranicznej bieliźnie .

Ostatnio natknęłam się na ten komplet i kusi mnie bardzo żeby się na niego skusić :)
komplet.jpg
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja osobiście bardzo lubię kupować i dostawać bieliznę. Niedawno sprawiłam sobie śliczny komplecik marki nipplex.pl i jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim podoba mi się jego nietypowy turkusowy kolor. Poza tym wygodnie się go nosi co jak dla mnie jest bardzo ważne.
 

Kaiene

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Malta85 Śliczny jest ten komplecik, ale do takiej bielizny to trzeba mieć figurę ;/ Kocham koronkową bieliznę ale zawsze mam wrażenie, że strasznie grubo w niej wyglądam
 

Ejoanna

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Tutaj jest bardzo podobny wątek związany z bielizną,polecam przeczytać
http://www.forumowisko.pl/topic/152336-bielizna/ Szkoda ze do większości z tych kompletów mam nieodpowiednią figurę...
 

Malta85

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
No ja tez jestem zakochana w tym komplecie i chyba faktycznie go kupie. Ja nie jestem tez jakos super szczupla ale w kompletach kingi naprawde obiektywnie super sie prezentuje. Mam juz 2 ich komplety i jestem bardzo zadowolona.
 

Ejoanna

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Sam komplet rzeczywiście bardzo ładny i całkiem sexi. Nie lubię natomiast dostawać bielizny na prezent,bo ciężko trafić w mój gust. Takie rzeczy zawsze kupuje sama,teraz myślę o czymś na lato,najlepiej w białym kolorze.
 

juwe

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
55
Punkty reakcji
0
bardzo ładna bielizna.. podoba mi sie.. chyba kupie taką żonie :D
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Jeżeli chodzi o bieliznę, to ja ostatnio oszalałam na punkcie marki Christies. Widziałam ich komplety parę razy na Fashion TV i muszę powiedzieć, że ich bielizna jest i seksowna i elegancka, a jednak ciężko połączyć te dwie sfery. Poniżej zdjęcie jednego z kompletów, które zrobiły na mnie największe wrażenie (zdjęcie ze strony modaintima.pl).
85d0b9e3bb52c16a82dfc077870a819e.jpg
 

Koralek

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię markę Sloggi i Esotiq. Ostatnio kupiłam prześliczny jasny komplet właśnie w Esotiqu,
niesamowite, jak ta marka się rozwinęła. Pamiętam jej początki. Uwielbiam tez gorsety za to kompletnie nikt mnie
nie przekona do bielizny modelującej, zresztą nie potrzebuję :)
 

Marshallo

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam, poszukuję dokładnie tej bielizny, nie wiem czy określenie "majtki" będzie stosownie brzmiało, więc pozostańmy przy nazwie "bielizna" ;)
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/113911-.jpg

Może któraś z Pań spotkała się z tym modelem?
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Mi się bardzo podoba ten komplecik:

254618_215848855131707_135749599808300_579455_996460_n.jpg


Obczaiłam ten komplet na profilu facebookowym sklepu z bielizną Jagna, do którego należę i pare rzeczy stamtąd kupiłam i chyba się na niego połaszę :D Jeszcze teraz jestem fajnie opalona po powrocie z urlopu więc może fajnie ta bielizna wyglądać na ciele. Swoja droga na tej kobietce ze zdjęcia wygląda super, jest fajnie opalona a ta bielizna podkresla jej opaleniznę, no i ta uroda...
 
Do góry