Bielizna

kasiakasia666

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czym się kierujecie przy zakupie bielizny?
Ceną, wyglądem, wygodą?
Zwracacie uwagę na to, co macie pod ubraniem, czy może jest wam to obojętne?

Ja ostatnio zainteresowałam się bielizną i można powiedzieć zbzikowałam na jej punkcie. Upatrzyłam sobie przepiękny komplecik na kinga.com.pl. Nevada z najnowszej kolekcji Las Vegas. Jestem zachwycona tą dbałością o szczegóły i kolorystyką. Dobrze, że znalazłam pracę na wakacje, sprawie sobie taki. ;)
Myślicie, że warto wydać więcej na bieliznę i dłużej się nią cieszyć, czy kupić tanioche i wymieniać co dwa tygodnie?

I jeszcze pytanie, czy dobieracie bieliznę do okazji? O kolorystyce nie wspominając. Ja zawsze to robię. Mam bieliznę sportową, ale i wyjściową. Uważacie to za zbyt czasochłonne, czy również staracie się perfekcyjnie dobrać bieliznę?
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
przy zakupie bielizny kieruje sie wszystkimi trzema czynnikami :) zwracam uwage co mam pod ubraniem zwlaszcza pod wzgledem kolorystyki . bardzo lubie bielizne Esotiq i z H&M :) maja dobre ceny i niezla jakosc . mysle , ze lepiej jest wydac ciut wiecej i cieszyc sie nia dluzej ;)
 

szpilowska23

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Zawsze najlepiej jest wyskoczyć do centrum handlowego - największy wybór, sprzedawczynie coś doradzą. Najłatwiej też trafić na promocje, przeceny itp. Zawsze tak kupuję bieliznę.
 

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Problem w tym, że w CH nic nie ma... Objechałam kilkanaście i szczerze wybór kiepski. Już więcej można dostać na targu. I to też dobrych polskich firm, sprowadzają z katalogu. Nie mówię o ciuszkach made in china za dychę, ale o takich lepszych.

Dla mnie przede wszystkim wygoda, jakość, kolorystyka, fason i na końcu cena.
 

pomarancza89

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Czym się kierujecie przy zakupie bielizny?
Ceną, wyglądem, wygodą?
Zwracacie uwagę na to, co macie pod ubraniem, czy może jest wam to obojętne?

Ja ostatnio zainteresowałam się bielizną i można powiedzieć zbzikowałam na jej punkcie. Upatrzyłam sobie przepiękny komplecik na kinga.com.pl. Nevada z najnowszej kolekcji Las Vegas. Jestem zachwycona tą dbałością o szczegóły i kolorystyką. Dobrze, że znalazłam pracę na wakacje, sprawie sobie taki. ;)
Myślicie, że warto wydać więcej na bieliznę i dłużej się nią cieszyć, czy kupić tanioche i wymieniać co dwa tygodnie?

I jeszcze pytanie, czy dobieracie bieliznę do okazji? O kolorystyce nie wspominając. Ja zawsze to robię. Mam bieliznę sportową, ale i wyjściową. Uważacie to za zbyt czasochłonne, czy również staracie się perfekcyjnie dobrać bieliznę?

wszystkie czynniki które wymieniłaś są ważne
Nevada jest śliczna i wygląda na dopracowaną lepiej wydać raz a konkretni kasę niż np. męczyć się "wychodzącymi" drutami ;)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Biorę pod uwagę wszystkie wymienione czynniki. Żebym coś kupiła musi mi się wizualnie podobać, mieć odpowiedni fason (taki w którym czuję się dobrze), kolorystykę i często jeszcze to coś... Często zdarza mi się coś odrzucić - to się ma w ogóle do ciuchów - tylko dlatego, że jakiś naprawdę drobny element nie pasuje mi do reszty ;) No i musi być w rozsądnej cenie - nie należę do osób rozrzutnych :]
 

Dagmara_85

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Bielizna to część garderoby, musi z nią współgrać, to jasne, że nie można jej nosić w "oderwaniu" od reszty, którą się ma na sobie, to bardzo poważny błąd i naraża nas po prostu na śmieszność. Ja kupuję bieliznę raczej w ulubionych sklepach, czy to w internecie, czy w CH. Jasne, że lepiej mieć lepszą markę, ale coraz częściej te firmy, które kiedyś były bezkonkurencyjne dziś są o wiele słabsze. W końcu jesteśmy rynkiem wschodnim...
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
przy zakupie bielizny kieruję się ceną, wygodą i wyglądem...dla mnie wszystkie te czynniki mają znaczenie, niestety w stacjonarnych sklepach wybór bielizny jest dość ograniczony, dlatego od niedawna przerzuciłam na zakupy tego typu rzeczy w Internecie, gdzie wybór jest o milion razy większy..moim ulubionym sklepem jest koronka.pl, gdzie można znaleźć bieliznę w każdej cenie i rozmiarze [często kupuję tam też coś dla mamy która jest solidnej postury], a do tego wszystko jest wysyłane w przeciągu 24h, także naprawdę nie ma sensu tracić czasu i nerwów w stacjonarnych sklepach
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Czym kieruje się?

Najpierw patrze na rozmiar :D czasem mam problem, bo nie ma mego (C70) później czy mi podoba się wizualnie, później jakość, cena a na koniec mierzę czy jest wygodna i jeśli spełnia wszystkie moje oczekiwania kupuję
 

szalejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Dość niską ceną i tym, by były stringami ;) Najlepiej czarnymi :)

Aha, no i stanik. Mam mały biust, więc taki, żeby pasował :p No i czerń ;)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja przede wszystkim patrze na materiał. Bardzo ważne jest dla mnie by bielizna była delikatna. Poza tym biustonosz musi być wygodny, ponieważ muszę się w nim czuć komfortowo.
 

Ejoanna

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
W zasadzie to podczas zakupu bielizny biorę pod uwagę wszystkie kryteria które wymieniłaś,czyli: cenę,kolor,jakość,wygląd oraz markę. Dopiero potem mogę zastanowić się nad potencjalnym kupnem,najpierw muszę wszystko dokładnie obejrzeć.
 

sylwek1916

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
już w krotce dodam bieliznę triumf a cena 40 zł za staniki
http://www.blacksheep.jupe.pl/joomla/
 

Malta85

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dla mnie strasznie wazne jest jak bielizna lezy i modeluje ciało i eksponuje biust. Moj nie jest najwiekszy wiec korzystam z push upów i różnych tego typu patentów:p Ostatnio testuje stanik Kingi, niby zwykly bo czarny ale swietnie wyglada w nim moj biust :p
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej kieruję się wyglądem oraz jakością. Lubię elegancką bieliznę, a do ważne jest, żeby np. biustonosz się nie rozciągał. Dlatego wolę zainwestować w lepsze marki typu Christies i mieć pewność, że na pewno będę miała dobre komplety, a do tego ładne. Dzięki temu o wiele lepiej się w niej wygląda.
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o bieliznę to kieruję się w sumie wieloma wyznacznikami, począwszy najpierw od wyglądu (bo to decyduje o tym czy w ogole zwroce uwage na bielizne), po drugie cena, po trzecie rozmiar/jak leży. Jeśli znam daną markę i to jak na mnie leży bielizna ich to często kupuję bieliznę w internecie bo czasem można trafić na niezłe promocje i modele, których nie znajdzie się w sklepach.
 

VisciolaFashion

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Najważniejsze dla mnie przy wyborze bielizny jest wygląd i wygoda. Nie lubię jak mnie coś uciska. A w ładnej czuję się bardziej sexi.
 

Kaka17

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
193
Punkty reakcji
0
Ja zwracam uwagę przede wszystkim na wygodę a przy okazji to i na wygląd:)
 

bieliznaanna

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Tak szczerze? to przy wyborze bielizny kieruję się przede wszystkim wygodą. Nosze staniki rozmiaru 75B, nie są ani za duże ani za małe takie mogą być. Po pierwsze zawsze przy kupnie bielizny kieruje się tym, aby cały ciężar ciała nie spoczywał na kręgosłupie tylko na ramionach. Wybieram takie, które mają mnóstwo fiszbin i które ładnie układają biust. Hm i może to też przesada, ale wybieram staniki pod kolor bluzek. Przecież jasną sprawą jest to, że nie nałożę czarnego stanika pod białą bluzkę :)
 
Do góry