Bielizna przez internet

Agusiek1

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Po pierwsze w sklepach internetowych jest o niebo większy wybór. Po drugie ceny są przystępniejsze. Poza tym na spokojnie oglądasz produkty i nie czekasz w kolejkach do kasy. Jest wiele plusów robienia zakupów w sklepach internetowych. Jeśli tylko znasz rozmiar bez problemu dobierzerz coś na siebie. A jeśli nie to w większoci podane są tabele rozmiarów dla każdego producenta. Wystarczy się zmierzyć i można robić zakupy. Poza tym zawsze można towar wymienić :)
 

figlarniecom

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
zgadzam się bielizna w internecie zaczynając od tego że jest tańsza np. rajstopy czy pończochy można kyupić o wiele taniej niż w sklepie stacjonarnym to wybór jest o wiele większy
 
E

Ejan87

Guest
ja zakupiłam póki co przez internet strój kąpielowy, ale trafiłam idelnie ;) taki troch fikuśny ;) http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/103935
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
W przypadku bielizny niesportowej można np. kupić 5 staników i 4 odesłać. Marka Bellafonte jest u mnie przegrana za rozmiarówkę pończoch. Rozumiem, że wg guru z B mnie (181 cm) od dziewczyny, która ma 150 cm dzieli 1 rozmiar. Ponadto biustonosz - sportowy czy inny - ma za zadanie podtrzymywać biust a nie rozsmarowywać go na klacie. Biustonosz, który występuje w dwóch rozmiarach rozsmaruje i zgniecie, a nie podtrzyma.
Tak, mam misję tępienia bielizny, która każe klientkom dopasować się do ich durnej rozmiarówki i wmawia im, że tak ma być.
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Wiele zależy, jaki sklep w necie wybierasz. Jaką ma renomę, jakie marki sprzedaje. Mnie jakiś czas temu w oko wpadła kolekcja Shape sensation od triumpha. Wyklikałam, że w Telimenie.pl mają, zamówiłam na próbę. Nie dość, że przyszła w tempie niemalże ekspresowym, to jeszcze w takim rozmiarze, jakim chciałam, co wcześniej mi się nie zdarzało zbyt często :) Godne polecenia zachowanie :D
 

gąska83

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
52
Punkty reakcji
0
Dużo rzeczy przez internet kupuję ale bieliznę nie bo nie mam czasu na odsyłanie towaru - wolę poprzymierzać w sklepach.
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Warto zrobić inny myk,a mianowicie przymierzyć w sklepie stacjonarnym,a potem zamówić przez internet. Tym sposobem wyniesie nas to znacznie taniej. Ja zawsze tak robię i zawsze dobrze na tym wychodzę.
 

martaa1985

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Białystok
Bieliznę oczywiście , że warto zamawiać przez internet, z pewnością będzie taniej niż w sklepie stacjonarnym no i zdecydowanie większy wybór. Ponadto w sklepie internetowym zawsze możesz wymienić na inny rozmiar więc nie ma co się obawiać
 
E

Ejan87

Guest
Ale zawsze można pomierzyć w sklepie tradycyjnym, a potem to samo zamówić przez neta .... nie raz ceny są niższe ... a wybór jest spory ;)
 

Psujka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Gdańsk
Tak, kupowałam niejednokrotnie, ale tylko u producenta, którego rozmiarówkę znałam. W nieznanym mi sklepie nie miałabym odwagi.
 

brytfanna

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Koleżanka jest wielką fanką zakupów on-line, początkowo sceptycznie do tego tematu podchodziłam, ale w końcu dałam się namówić. Zamówiłam sobie biustonosz z firmy corin i jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości jak i obsługi. Mają też sklepy stacjonarne, więc w razie potrzeby można "poprzymierzać" i dopasować rozmiar czy krój
http://sklep.corin.eu/info/1/strona_glowna.aspx
 

ivi120

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Kupowałam kilka razy bieliznę przez Internet i zazwyczaj trafiałam dobrze - chyba tylko raz biustonosz był do lekkiego zwężenia. Jeśli dokładnie sprawdzi się rozmiar, to powinno być raczej ok, choć oczywiście zdarzają się jakieś pomyłki i bieliznę trzeba wtedy odsyłać.
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
A mam do was pytanie czy ktoś zamawiał z Lupoline? Ja ostatnio zamówiłam i niby rozmiar dobry a biust ,,rozsmarowany po klatce piersiowej" i zastanawiam się czy tylko miałam pecha czy to taka firma
 

Vena.

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja nie zamawiałam, więc raczej nie pomogę :)

A wracając do tematu to raczej nie kupuję bielizny przez internet, lubię wszystko najpierw przymierzyć, dopasować.
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja tam zamawiam, szczególnie jak w ciąży byłam to nigdzie nie mogłam znaleźć staników BobyOno i tylko w sieci były. Teraz jak się już raz przełamałąm to bez oporów...
 

MartynkaWawa

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Dokładnie - w internecie jest ogromny wybór i często też duże przeceny. Tylko z dobraniem prawidłowego rozmiaru może być ciężko - ale jak ktoś zna dokładnie swoje wymiary i stosuje się do tabeli z rozmiarami podanej na stronie internetowej to nie powinien mieć problemy- przynajmniej ja nie mam :) Apropos bielizny: Blog Stanikomania. Wszystko o "cyckonoszach" - szczególnie polecam dla pań z dużym biustem, no i dla panów, którzy nie wiedzą jak wybrać bieliznę dla ukochanej! :)
 

Rustyfka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja kupuję przez Internet, bo moim zdaniem jest taniej i wygodniej. Nie trzeba specjalnie jechać do sklepu na zakupy. Znam swój rozmiar i jak chcę sobie kupić jakiś fajny komplecik to wchodzę do sklepu epizama.pl i wybieram to co mi się podoba i mi odpowiada i zamawiam. Jakby rozmiar nie pasował to wtedy zawsze można wymienić, ale jeszcze taka sytuacja mi się nie przytrafiła.
 
S

Sttark

Guest
Swojej dziewczynie kupowałem dobry miesiąc temu biustonosz przez serwis bieliznaujoli.pl. Prezent się spodobał i nawet jakimś cudem trafiłem z rozmiarem ;)) Powiem, że dużo mi w samym sklepie pomogli, bo specjalistą od staników to nie jestem (w tym sensie, że nie używam) ;P, także nie wiedziałem na co zwrócić uwagę ;)
 

klaudiazab92

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o zakup bielizny sportowej przez internet to z czystym sumieniem mogę polecić YajLee. Wystarczy zmierzyć obwód pod biustem. Największym udogodnieniem jest fakt, że miseczka dopasowuje się do biustu, więc nawet jeśli schudniemy, bądź piersi urosną stanik posłuży nam przez długi czas. Jako instruktorka fitness przerobiłam już masę marek... i w sumie to jest mój numer jeden, moje klientki bardzo go sobie chwalą i bez obaw zamawiały przez internet, także polecam wszystkim Paniom :)
 

monikabercia

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Cześć dziewczyny,

mieszkam w małym mieście, gdzie działa tylko jeden sklepik z bielizną i jeżeli można coś w nim znaleźć, to tylko tanie i byle jakie biustonosze. Niestety noszę rozmiar 90H i gdyby nie internet chyba musiałabym chodzić nago :lagodny: A do Koszalina mam jakieś 80 km. Po większe zakupy można się wybrać, ale kupując jeden stanik, dwie pary majtek i rajstopy, nie ma sensu tłuc się taką drogę. Dlatego najczęściej kupuję w necie. Dodam w tym momencie, że zakupy w sklepach internetowych z bielizną nie zawsze są udane i nawet bardzo znane sklepy mają różnego rodzaju wpadki. Zamówiłam kiedyś w takim bardzo znanym sklepie, który pojawia się na pierwszym miejscu po wpisaniu "sexy bielizna duże rozmiary" i czekałam na paczkę 2 tygodnie. Dlatego teraz zanim cokolwiek zamówię, dzwonię do sklepu, by upewnić się, że mają bieliznę, która mnie interesuje. Są jednak pewne sklepy, w których kupuję regularnie i śmiało mogę je polecić. Dość szybko wysyłają również w diores, ale tam mają głównie małe rozmiary

Pozdrawiam

Monika
 
Do góry