Bielizna kontra noc poślubna :)

Status
Zamknięty.

mandragora88

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Jaką bieliznę wybrałyby Panie na noc poślubną? Proszę podzielić się ze mną opiniami na ten temat. Załączam link strony, na której zamówiłam swoją kreację.Co o tym sądzicie?

//diores.pl/a,intima88/bielizna-slubna-c-37.html
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
No mi się to np podoba

choć koszulka też mogłaby być.
A z nieco innej beczki. Kiedy w polskiej rzeczywistości para ma noc poślubna? Wesele trwa do rana, nawet jeśli oni sie urwa na godzinę czy dwie,to nie to samo, żeby była ta cała, romantyczna, wspaniała noc poślubna, a co najwyżej tak w miarę szybko. Rano są zmeczeni po weselu i podejrzewam, że raczej wola iść spac. Kiedy więc para młoda ma mieć taką noc poślubną ze stereotypu?
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Tak to jest chyba najfajniejsze ...
Na pewno nie zwykły stanik i majteczki bo tak się chodzi na co dzień a przecież ma być sexy w końcu to noc poślubna :D
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
No to ma być cos wyjątkowego, jak tak na niego patrze, to najchętniej już bym go sobie kupiła :D Może poszukam czegoś takiego w innym kolorze, żeby tak mieć na gorące chwile :)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Asiek.stefa fajną propozycją bielizny zarzuciłaś. Właśnie z tą nocą poślubną jest nienajlepiej. Bo jeśli ktoś będzie robił wesele tak jak ja. Czyli na sali itp. itd., gdzie potem samemu trzeba sprzątać to rzeczywiście nie ma co liczyć tego samego wieczoru na noc poślubną. Chyba, że para jest niezmordowana. Dlatego lepiej zaaranżować lepiej noc poślubną na następny wieczór.
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
No własnie, dlatego mówie, ze w polskich realiach taka noc POŚLUBNA jest swego rodzaju mitem i jeślu już, to na następna noc trzeba przełożyc, jeśli to am być takie coś WOW
smile.gif
Ale z drugiej strony nie zapominajmy, ze w nd są poprawiny :p Co prawda nie trwają już tak długo, ale mogą być też trochę męczące.
Tamte inne propozycje z tamtej strony też sa ok, ale moim zdaniem to jest najlepsze. Sexy, eleganckie, kojarzy się ze ślubem, nie jest zwyczajne, bo co to za jakaś wyjątkowość jeśli panna młoda założy biutonosz i majtki, jakie by one nie były?

Znalazłam coś innego ciekawego, może nie równie delikatnego jak tamto, ale chyba też pasuje
biggrin.gif
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a ja albo taka
amaranta_white.jpg
'
a jak nie to taka ale bardziej dopowiada mi ta pierwsza :D
453.jpg
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no to pierwsze mi się bardzo podoba :D
wiesz według mnie normalnie bo jak bym zobaczyła
mojego gościa w stringach to bym mu prosto w oczy zaczęła śmiać :D
bo nie ma nic okropniejszego niż gość w stringach :D
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Piękne kompleciki!!! Macie może linki do dobrych* sklepów z taką bielizną?


* wypróbowanych i w rozsądnych cenach
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dowcipnisie

mój chłopak zawsze uwaza ze bielizna mu przeszkadza :p i zawsze zdąży ją "za szybko" zdjąć więc nie mam pojęcia co by go usatysfakcjonowało na ten dzień, mysle ze jedynie cos skąpego i baaaardzo przezroczystego, moze wtedy by tak szybko nie zdejmowal?
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja tam lubię ten etap rozbierania :D ale czy ta noc poślubna musi być aż taka wyjątkowa? skoro uprawiało się seks przed ślubem to noc poślubna nie jest niczym nowym. a ładna bieliznę można nałożyć bez okazji.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no w sumie masz rację polly...
heh niech założy słodkie stringi z cukierków a baba niech się objada :p :p
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
To zależy. Ja ze swoją ukochaną raczej się ukrywam. Więc na pewno to by były zabawy napewno lepsze o to, że nikt ci nie będzie wchodzić, ani nic. A pozatym tradycja tradycją. :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ukrywasz sie jezeli chodzi o sprawy łóżkowe?
ja już nie i tak rodzice chłopaka wszytsko słyszą :/ a niech słyszą :p
pomysle głebiej nad ta bielizna pozniej bo to akurat nie jest az tak istotna sprawa jak dla mnie w ten dzien
 

ilonka_4

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2006
Posty
440
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
lubelszczyzna
ale czy ta noc poślubna musi być aż taka wyjątkowa? skoro uprawiało się seks przed ślubem to noc poślubna nie jest niczym nowym.
niczym nowym może nie jest, ale chyba cała ta uroczystość niesie ze sobą jakieś podekscytowanie. więc jeśli młodzi nie są bardzo zmęczeni imprezą, może to być dla nich wyjątkowe przeżycie
takie tylko moje domysły...
 
Status
Zamknięty.
Do góry