bielizna dla przyszłej mamy

A

ann han

Guest
czy panie w ciąży miały, a może ma problemy z zakupieniem bielizny polecam zajrzenie na stronę sklepu koronka.pl Każda przyszła mama może znaleźć tam coś odpowiedniego dla siebie. Sklep sprawdzony i godny polecenia. Szybko realizują zamówienia, bielizna najwyższej jakości, i ogromny wybór. W zasadzie nie tylko mamy tam znajdą coś dla siebie.
 

niete

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
mam problem :(

muszę kupić jakieś majtki do szpitala po porodzie, i nie wiem czy kupić takie
http://www.magiakobiety.pl/sklep/bielizna-damska/bielizna-specjalistyczna/bielizna-ciazowa/mitex-majtki-jednorazowe.2561/
czy
http://www.domzdrowia.pl/42784,horizon-majtki-higieniczne-poporodowe-rozmiar-38-40-2-szt-.html
????
czy jeszcze jakieś inne ... dostałem prykaz kupić, a nie mam kogo zapytać :)
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
ja miałam takie jednorazowe, ale wg mnie to jest za cienkie i mało komfortowe. Mi nie było w tym wygodnie.
Niby to ma być cienkie żeby tamto wszystko mogło "oddychać" tak ale jak przez taka wielgachną podpaskę (podkład ) moze to oddychać ?
U mnie na szczęście ładnie sie goiło i szybko przeszłam na zwykłe majtki i było wszystko ok.

Ale do szpitala zalecaja takie jednorazowe wiec weź takie.
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja też miałam jednorazowe z takiej niby siateczki czy czegoś, ale na oddziale po porodzie nie pozwalali nosić, kazali wietrzyć krocze.... a podkład poporodowy trzymałyśmy nogami ;) w domu jedynie ich używałam żeby wykorzystać... potem bawełniane. Mam wrażenie , ze w zwykłych bawełnianych majtkach tylko większych skóra lepiej oddycha.
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
po porodzie w szpitalu jest zabronione noszenie bielizny to raz a dwa polecam wkłady poporodowe są najlepsze
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
A o wygodnym biustonoszu pomyślałaś:)? Ja kupiłam w szpitalu taki świetny z otworami, aby karmić dziecko:)
 

GabiShabi

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
1
Miasto
New York
ja zadnych na przyklad jednorazowych nie kupowalam. jak rodzilam w pl dawali mi podklady po dwoch dniach pozwoloili zakladac bielizne ( jak jest po porodzie naturalnym nie wiem)
 

Madziara991

Bywalec
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
180
Punkty reakcji
36
Miasto
Polska
ja mialam tzw.jednorazowe fakt ze nie sa najwygodniejsze ale mus to mus :]
 
Do góry