Biegunka

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
Co zrobic? Czesto gdy jestem nerwowy to mam biegunke :bag: Nawet przed zwyklym pojsciem do szkoly. Teraz to sie dzieje podswiadomie. Ja nie czuje sie nerwowy a biegunka jest :bag: . Czy da sie cos z tym zrobic?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Co zrobic? Czesto gdy jestem nerwowy to mam biegunke :bag: Nawet przed zwyklym pojsciem do szkoly. Teraz to sie dzieje podswiadomie. Ja nie czuje sie nerwowy a biegunka jest :bag: . Czy da sie cos z tym zrobic?
a moze sobie zoladek rozwaliles, z moim trybem zycia i ochota na niezdrowe zarcie zrobilem ze swojego sieczke, nieregolarne posilki (np sniadania kolo 19, kolacka o 2 nad ranem itp :p) duzo dodatkow takich jak majonez musztarda czy ketchup? chipsy itp? radze owoce salatki jest itp, a do kanapek zamiast takich dodatkow jak wczesniej wymienilem kupic chrzan radze, i jesc w odpowiednich porach... lekarz tez dobry pomysl :p
 

Kruchy997

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
320
Punkty reakcji
1
nieregularne posilki to racja.(znaczy jemw odpowiednich porach ale nie o tych samych godzinach). Czasem nie wsune sniadania roznie to bywa . chipsy jem bardzo rzadko. majoneziku i ketchupu czasem uzyje. do kanapek daje duzo pieprzu.
 

elx

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
57
Punkty reakcji
0
Może to zwykłe zaburzenia pracy jelit - na to stosuje się probiotyki takie jak trilac - dla szybkiego efektu albo jakieś jogurciki i inne, które najpierw mogą być przyczyną biegunki przez nietolerancję laktozy przez organizm, ale po miesiącu mogą zacząć działać, jak się organizm przyzwyczai
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
No możesz też wzbogacić dietę w produkty z potasem, czyli pomidory, banany, marchew. Chociaż jak jest to na tle nerwowym, to i to może nie pomóc. Może miej w pogotowiu jakieś środki na zahamowanie..węgiel, stoperan itp..
 

nastka29

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
zgadzam się, jeśli to jest biegunka wynikająca ze stresu to lek z apteki jej nie zatrzyma, ciężko powiedzieć jak ci pomóc, idź do lekarza, staraj się mniej denerwować, choć to niełatwe, pij wodę, żeby uzupełnić płyny podczas biegunek, dobre też są środki nawadniające i uzupełniające składniki mineralne typu orsalit, dzięki czemu się nie odwodnisz, ale mimo wszystko uważam że pomóc może jedynie lekarz
 
M

Mother Russia

Guest
To z pewnością jest biegunka na podłożu nerwowym. Potrzebna Ci będzie opieka psychiatryczna i leki psychotropowe, inaczej się nie uspokoisz. A na dłuższą metę psychoterapia, aby podejść do problemu bardziej świadomie i nauczyć się redukować poziom lęku. Może masz fobię społeczną i dlatego zwykłe wyjście z domu tak Cię stresuje.
 
Do góry