Białko

młody1992

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
lw
mam pytanie czy ktoś z was mugł by mi powiedzieć jakie są skutki uboczne zarzywania białka ??
czy tez nie ma skótków i jak prawidłowo stosować białko i czy wogule opłaca sie je stosowac?
czekam na odpowieć :)
Pozdrawiam
 

młody1992

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
lw
no to juz wiem jakie białka ale jakie sa skutki uboczne ?? zarzywania takich biłek?? bo tam sa wymienione tylko rodzaje i czym sie miej wiecej różnią ale nic nie pisze o skutkach ubocznych sporzywania tego produktu:D:)
może ktoś z was znalazł jakis ciekawy artykół na temat tego jakie sa skutki uboczne brania białka ?? :D i dodał bym do tego aminokwasy jakie sa skutki uboczne zarzywania aminokwasów w tabletkach ? :D:D prosze o wyypowiedzi :):D
pozdrawiam:)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ani bialko, ani aminokwasy nie maja skutków ubocznych?
w jakim celu chcesz brac bialko i aminokwasy?
 

młody1992

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
lw
taa dieta to jest okant H rozbic równie dobrze moge jesc zeczy o wysokim sterzeniu witamin białka i wapnia i na to samo wyjdzie czyli normalne jedzenie + do tego białko i trening :D

to białko ma jakieś skutki uboczne czy tez nie?
ja nie bede stosował białka codzienie tylko co 2 lub 3 dzien poniewasz chciał bym miec troche czystych mięsni a nie całkowicie napakowanych chemią
dlatego ograniczam sie tylko do białka i tych aminokwasów z których tez zrezygnuje poniewaz nie chcem całkowicie zatruwac swojego organizmu
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
to zes teraz dowalil do gara koles.

jak to o wysokim stezeniu bialka??
masz dostarczyc w diecie nie tylko bialko, ale i weglowodany i tluszcze, i to ma nie byc byle jakie tylko wysoko wartosciowe, bo w przeciwnym razie zamiast uzyskac mase meisniowa, zaleje cie tluszczem

na temat szkodliwosci bialkaci pisalem ze nie szkodzi.

a to sadzisz ze co wezmiesz białka to ci mieśni dojdzie?? %)
bialko bierzesz jezeli nie mozesz w diecie danego dnia dowiezc do organizmu ilosc bialka. dziennie bialka powinienes dowozic 2-3 gr na 1 kg masy.
 

młody1992

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
lw
qazne ze sie dowiedziałem ze białko jest nieszkodliwe i dzieki za wypowiedz pozdro :)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
qazne ze sie dowiedziałem ze białko jest nieszkodliwe i dzieki za wypowiedz pozdro :)

po poł roku wróć i zdaj efekty, ile pieniedzy na marne poszlo i jakie przyrosty :]
robilem wszystko zeby ci przetlumaczyc, ale zrobisz co uwazasz. ;)
 

młody1992

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
lw
kolego mie to nic nie bedzie kosztowało bo ja mam białko suplemety i kreatyne za darmo :) ale dzieki za pomoc
 
Do góry