Biała Podlaska

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
tak dom stoi na szczęście tam gdzie stał ale ja jeszcze dochodzę do siebie ;)

kataryna dziękuję serdecznie za życzenia,kurcze tak miło mieć urodziny :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie ma za co :) W sumie urodziny ma się raz w roku :D I jak po impressce? :D Kefireq w ruch?
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
Nie ma za co :) W sumie urodziny ma się raz w roku :D I jak po impressce? :D Kefireq w ruch?
Normalnie umieram dziś,głowa boli i te sprawy a tu do szkoły na 10 trzeba :(A miało być tylko takie spotkanie w gronie znajomych itp a tu od 23 to dopiero się zaczęło...a powiem ci dzień pełen niespodzianek wczoraj był, wiesz na początku miłe życzenia tu od forumowiczów, później odezwały się osoby z którymi już ponad dwa lata nie rozmawiałam i w sumie nie spodziewałam się życzeń od nich, a tu zaskoczenie też własnym tatusiem i takie tam fajny dzień był szkoda że to tylko raz do roku jest...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No :) Ale jeszcze są imieniny, Dzień Dziecka, Święta i takie tam :) GDyby były częściej takie święta, to nie miałyby takiego uroku i nie wyczekiwalibyśmy ich tak ;)
A właśnie - ile to lat skończyłaś?
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
No :) Ale jeszcze są imieniny, Dzień Dziecka, Święta i takie tam :) GDyby były częściej takie święta, to nie miałyby takiego uroku i nie wyczekiwalibyśmy ich tak ;)
A właśnie - ile to lat skończyłaś?
to prawda i tu masz rację,ich wyjątkowośc i urok polega na tym że są tylko raz w roku :)
aj stara ja już jestem 23 lata skończyłam.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
U mnie ok :) Ja proponuję spotkać się w wakacje, jak już będzie po wszystkich zaliczeniach... Co Wy na to?
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
U mnie ok :) Ja proponuję spotkać się w wakacje, jak już będzie po wszystkich zaliczeniach... Co Wy na to?

bardzo dobry pomysł ale wyróbmy się do 30 lipca bo potem wyjeżdżam już na stałe do niemiec a chciałabym się z wami spotkać dziewczyny :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jasne! Mnie nie będzie 9-23 lipiec, bo wyjeżdżam z kumpelą na obóz do Francji :) A Ty AannggeelliikkaA jakie masz plany na wakacje?
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
mam wiele planów nie wiem czy kiedy kolwiek wróce tutaj do Polski więc spotkajmy się ... może być w wakacje ale najlepiej tak na samym początku jak dla mnie.
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Regensburg
AannggeelliikkaA a gdzie wyjeżdżasz? jak dla mnie w wakacje może być niezależnie od dnia wtedy mam baaaaardzo dużo czasu :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja mam trochę planów na wakacje, ale tak tuż na początku wakacji dla mnie bomba oprócz 30 czerwca :) To co, zgadamy się na gg? maaadzia masz gadulca?
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Łapie się, łapie. Wyślij na PW mi albo maaadzi swój nr to się dogadamy. Ja w ten poniedziałek (9 lipca) wyjeżdżam do Francji, wracam 23. To już teraz tylko po moim powrocie będę mogła. Końcówka lipca i cały sierpień.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jak coś organizujecie całonocnego to ja chętnie :D Bo mam kawałek drogi do Was :D
 
Do góry