Biała kuchnia

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Szykuje mi się remont i postanowiłam zrobić sobie białą kuchnię-meble,blaty do tego ciemne.Moje pytanie co na ściany-też na biało?-czy to nie za dużo tej bieli?No i podłoga-chyba też ciemniejsza,może w kolorze blatów?proszę o rady.
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Też jestem za białymi ścianami.Sprawiają wrażenie czystości,jednak za ostrymi kontrastami nie przepadam.
Proponuje z kafelków coś w kolorze piasku sahary na podłogę i ścianę przy której jest kuchnia i zlewozmywak a na blaty mebli buk,albo dąb.
Kuchnia powinna sprawiać wrażenie ciepłe i nie niepokoić oczu zbytnią gamą barw,jako najczęściej użytkowane i najbardziej kolektywizujące jej użytkowników pomieszczenie.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Piasek sahary-może,właściwie decyzję podejmę w sklepie -bo jak już widzę płytki to łatwiej sobie to wyobrazić.Myślę,że w bałej kuchni można zagrać dodatkam innego koloru ,aby nie było tak jednolicie.
 
F

Fafarafa_pl

Guest
Moim zdaniem ściany powinny być w innym kolorze,tak aby dać kontrast do białych mebli kuchennych. Wiadomo,że nie można też przesadzic,ale decydując się na białe wnetrze w całosci,musisz liczyc się z monotonią.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Remont na finiszu-jest tak :białe meble,płytki nad pasem roboczym też ,ściany-kolor wrzosowy-jasny.Zagram jeszcze dodatkami,będzie ładnie.
 

prosiaczek1999

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
a co powiecie na propozycję, jaką ma Dekordia? Białe meble kuchenne w połączeniu z czerownymi płytkami

http://dekordia.pl/?s=ugal&rodzgal=r&id_gal=2689

moim zdaniem - bajeczne!
 
M

Marek_R

Guest
ja ostatnio słyszałem, że modne są czarne lub czarno - białe kuchnie. Wszytsko szybko się zmienia, jeszcze niedawno (i wciąż) kruluje biała kuchnia ale teraz ustępuję podobno czarnym... więc może kompromis? i kuchnia biało czarna jak np TA
 

TommiRze

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
A mnie się podoba taka opcja nowoczesna [http://wnetrzeiogrod.pl/informacje/kuchnie/piekarnik-z-kompasem-de-dietrich-zaprasza-w-kulinarna-podroz.html. Własnie w kolorze biel/czerń
 
Do góry