Biała <klasyczna> koszula...

Orlandoo

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Witam Was wszystkich :]

Czy Waszym zdaniem biała koszula to strój dobry do codziennego użytku <szkoła, uczelnia, praca> czy przeznaczona wyłącznie na ważne uroczystości? Wiem, że bardzo szybko się brudzi, ale połączenie zwykłej białej koszuli z fajnymi dżinsami w ciemno-granatowym odcieniu i odpowiednio dobranymi butami wydaje mi się fajne, inne niż wszystkie. Mam na myśli prostą, białą koszulę, beż żadnych nadruków, prążków itp. KOSZULA TALIOWANA, Z KIESZENIAMI NA GÓRZE, Z PAGONAMI NA RAMIONACH. Czekam na opinie. Pozdrawiam. Orlandoo :papa:
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
wiesz jak mówisz o takiej klasycznej białej koszuli (gładkiej) jak od garnituru to moim zdaniem do dzinsów nie bardzo, no ale zależy od gustu :p
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja czasem do czarnych bojówek zakładam rozpiętą białą koszulę (byle nie wyprasowaną na kant) taką lekko pomiętą i pod spód czarną koszulkę z jakimś nadrukiem ;)
 

Thoru

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubin
Biała koszula pasuje do wszystkiego i na każdy dzień. A jak jeszcze pod nią znajdzie sie jakaś zwykła kolorowa koszulka z krótkim rękawkiem to miodzio :D
Ale i tak najlepiej wygląda do jasnych jeansów zapięta do przedostatniego guzika przed kołnierzem i do czarnych butów na szpic :D
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Zależy o jaką koszulę Ci chodzi - taką garniturową (czyt. rękawy straasznie szerokie i ogólnie taka wielka trochę) czy taką bardziej przylegającą i o bardziej 'sportowym' kroju (taliowana).
Jeśli mówimy o tej pierwszej, to troszkę śmieszne wygląda w jeansach, ale ta druga już całkiem ok ;)
 

Bartek Popadowski

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Poznań
jeżeli taka garniturowa to tak śmiesznie troche wygląda do jeansów, a jeżeli taka bardziej sportowa to raczej ok ;)
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Taka koszula jest fajna, bylebyś nie zapinał jej do końca, kołnierz ułożony bardziej na boki (ale nie na maxa!), i oczywiście żebyś jej nie trzymał w spodniach. Czyli ubrać się w tą koszulę, ale bardziej na luzacko ;)
 

nfk

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A dlaczego ma nie wkładać koszuli w spodnie? Wg mnie tak wygląda się bardziej elegancko niż z koszulą wyciągniętą.
A co do tematu to bardzo dobre połączenie, ja sam chodzę na codzień w koszulach, dżinsach i w marynarce więc jest okey :)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Widze, że poprawiłeś już troche opis tej koszuli, i jeśli o taką chodzi to jak najbardziej można w niej chodzić na codzień ;).
 

YourDestiny

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Chłopak 15letni może założyć białą koszule, tshirt z nadrukiem, sportowe buty (jeszcze zależy jakie one są), ciemne proste jeansy i może wyglądać elegancko choć też po trochu luzacko. A dorosłemu mężczyźnie od święta raczej tak nie wypada. Dużo też zależy od kroju koszuli.
A co do noszenia białych koszul to nosze na co dzień jak i również od święta ;) Ale na co dzień te bardziej dopasowane.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
jak najbardziej pasuje do ciemnych dzinsow i w kazdy dzien tygodnia niezaleznie czy jest to swieto czy nie :)
 
Do góry