bezrobocie w krakowie

cichwojciech

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jestem bezrobotny od prawie 3-4lat. Mam 24lata, monter elektronik, technik elektronik. Chodziłem, zanosiłem podania, listy motywacyjne, CV i nic. Brak chęci przyjęcia ze strony pracodawców lub za duże bezrobocie. Albo oferty z wymaganym stażem.
 

Foxxx28

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tak wiem coś o tym bo po części mam podobny problem, ale może uda się jakoś to rozwiązać.
Często jest właśnie tak jak pisze kolega wyżej, że wymagają STAŻ lub doświadczenie kilkuletnie tylko chyba nie biorą pod uwagę studiów dziennych bo np. przy studiach technicznych trudno by było to pogodzić.

A dla rozrywki polecam serię artykułów :eek:k:
 

alinka106

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
A ja jedyne co znalazłam to roznoszenie ulotek lub reklmę klubów. Nie ma innych prac dla młodych osób, bo nie mamy doświadczenia:(
 

ryxyryxy

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Można spróbować w działalności franczyzowej - z tego co wiem Urząd Pracy organizuje takie szkolenia dla osób zainteresowanych podjęciem takiej aktywności gospodarczej.. Daje to możliwość podjęcia po szkoleniu współpracy w ramach franczyzy SEO - przyszłościowej branży internetowej. Poszukując w sieci informacji na ten temat udało mi się znaleźć taką stronę: eurobrand.pl/franczyza
 
Do góry