Beznadziejna Sytuacja:/

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Elo sama nie wiem jak mam zacząc :/ w wieku 15 lat zaszłam w ciąze ale z takich a nie innych faktów ja starciłam niewiem czy to dobrze czy nie ale przez to mam teraz problemy ze znalezieniem faceta :/ Mieszkam w małej miejscowosci i wiele osób siem zna zadko jest spotykane ze nie spotkasz znajomych na ulicy a to znowy tyczy siem tego ze tutaj bardzo szybko rozchodza siem plotki. i gdy zblize siem z jakims kolesiem on siem wycofuje w ostatniej chwili i mówi ze mozemy zostac przyjaciołmi.a niewiadomo skąd oni siem tego dowiadują :bag: co ja mam robic?? jak moge sobie w koncu znaleśc faceta pomużcie mi błagam
 

Attachments

  • 021.gif
    021.gif
    4,7 KB · Wyświetleń: 20

agula zgadula

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Elo sama nie wiem jak mam zacząc :/ w wieku 15 lat zaszłam w ciąze ale z takich a nie innych faktów ja starciłam niewiem czy to dobrze czy nie ale przez to mam teraz problemy ze znalezieniem faceta :/ Mieszkam w małej miejscowosci i wiele osób siem zna zadko jest spotykane ze nie spotkasz znajomych na ulicy a to znowy tyczy siem tego ze tutaj bardzo szybko rozchodza siem plotki. i gdy zblize siem z jakims kolesiem on siem wycofuje w ostatniej chwili i mówi ze mozemy zostac przyjaciołmi.a niewiadomo skąd oni siem tego dowiadują :bag: co ja mam robic?? jak moge sobie w koncu znaleśc faceta pomużcie mi błagam
;) Droga Karolciu
mysle ze powinnaś troszkę przystopować.Nie szukaj na siłę faceta bo możesz się tak wpakować po same uszy.
Masz dopiero 15 lat jest mnustwo innych ciekawszych rzeczy.Faceci jeszcze ci zbrzydną B) .Myśle że nie powinnaś się głównie skupiać tylko na tym.Masz jakiś plany odnośnie swojej dalszej edukacji? może teraz skoncentruj sie na tym a i na facetów przyjdzie czas.
Zycze cierpliwości i nie dołuj się z tego powodu. :papa:
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
sorki ale ja siem tam zle wyraziłam ja pod koniec stycznia stuknie mi osiemnastka ale kolesi miałam sporo tylko kazdy rezygnowal jak siem o tym dowiedział ale thx za odp :p
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
własnie...sam sie znajdzie :D
tylko niejeden sie zdziwi ze w wieku 20 lat bedziesz miała 5 letnie dziecko :D
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Vito co ty chrzanisz :p ona nie ma dziecka :p

no własnie ja nie mam dziecka :p bo je straciłam w 3 miesiacu :niepewny: i od tamtej pory wiele kolesi siem ze mna umawiała ale jak siem o tym dowiedzieli (i to nie odemnie ) to słyszałam text mozemy zostac przyjaciułmi :/
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Wiesz sama mowilas ze od tej pory minelo juz duzo czasu wie to chyba nie plotki tak dzialaja tylko moze to poprostu zbieg okolicznosci .
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
no a moze zacznij poznawac osoby z innych miast....moze wakacje zamiast gdzies daleko spedz w pobliskim miasteczku i wtedy bedziesz miala duzo czasu na poznanie innych ludzi....
a jak ktos cie naprawde pokocha to nie bedzie go obchodzilo ze stracilas to dziecko
pozdrowionka :*
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Nigdy nie staraj sie nikogo szukac na siłe.... przyjdzie kiedys taki moment ze zjawi sie ktos kto Cie pokocha i wszystkie plotki nie beda go wcale obchodzic... po prostu czekaj na odpowiedniega faceta.... wczesniej czy pozniej przyjdzie iw ypełni Twoje serduszko wielka miłoscia.... niektorzy wczesniej a inni pozniej doswiadczaje tego prawdziwego uczucie..... nie pozostaje nic innego jak tylko czekac.... ja tez wciaz czekam.... :)
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Pewnie macie racje moze szukam na siłe i dlatego jestem sama
bede dzielna :p
i bede czekac na tego jedynego
moze w koncu go znajde :D
mam nadzieje
THX za posty buzka :papa:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Karolcia jedyne rozsadne wyjscie to czekanie, kiedys tez szukalam faceta i szukanie mi sie znudzilo, wiec przestalam szukac i sie znalazl i jestesmy juz 2 lata razem! Po co robic cos na sile
powodzenia!
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Elo sama nie wiem jak mam zacząc :/ w wieku 15 lat zaszłam w ciąze ale z takich a nie innych faktów ja starciłam niewiem czy to dobrze czy nie ale przez to mam teraz problemy ze znalezieniem faceta :/ Mieszkam w małej miejscowosci i wiele osób siem zna zadko jest spotykane ze nie spotkasz znajomych na ulicy a to znowy tyczy siem tego ze tutaj bardzo szybko rozchodza siem plotki. i gdy zblize siem z jakims kolesiem on siem wycofuje w ostatniej chwili i mówi ze mozemy zostac przyjaciołmi.a niewiadomo skąd oni siem tego dowiadują :bag: co ja mam robic?? jak moge sobie w koncu znaleśc faceta pomużcie mi błagam


A co Ci ak zalezy na tym zeby koniecznie miec kolesia? Nie chce nikogo obrazac ani nic, ale po prostu moze masz taka a nie inna reputacje. Mi sie wydaje ze poprostu trzeba czasu az to wszystko ucichnie i nie szukac nikogo na sile tylko cierpliwie czekac.
 
Do góry