Bez Sensu

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Hmm.. spoko - wolność rządzi xD Ale nie krytykuj mnie za to że czasem wybiegam wyobraźnią poza moją kruchą egzystencję.. inaczej nie mógłbym pisać o intrygach Bizancjum albo grzechach Babilonu ^ ^
 

łezka

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
kalisz
i krytykę trzeba zniesc, nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałes, ale nie wnikajmy juz, za Babilon podziwiam i wielkie pokłony sładam, po za tym troszke skrytykowałam, gdyz pamietam z początkow mego bytowania na forum twoj dobry wiersz, potrafisz dobrze pisać i z głębi siebie :) pozdrawiam kruchą egzystencję
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Gdybym nie pisał czasem złych wierszy, nie wiedziałbym które są dobre ;] btw, w tym wypadku Babilon to nie była zaczerpnięta z Biblii metafora ^ ^ lubie pisać o epokach które były i o miastach które leżą gdzieś pod gruzami jakby istniały obok nas ; > Tylko nie zawsze sie znajdzie.. natchnienie :p
 

łezka

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2005
Posty
78
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
kalisz
oj wiem cos o tym , natchnienie jest ulotne, i chocby gonic za nim... to cholerka przyjdzie kiedy chce i nie poradzisz na to nic człowieczku
 

Ciepły_Pierog

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
nie no zal mormalnie i wy ludzie myslicie ze on to napisal?? :zly: google pl tam napewno znajdziesz wszystko to co on pisal ;/
 
Do góry