[Belgia] Nożownik zamordował kobietę i 2 dzieci

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
pije kakao, napojke, jem flaczki, kanapki itp jak zwykły człowiek, ale czuje się lepszy o zwykłego człowieka, bo nie jestem w stanie zostawić swojego psa, nie jestem w stanie w ogóle krzywdzić zwierząt (szczególnie boli mnie widok udomowionych zwierząt na ulicy, człowiek udomawiając je skrzywdził, bo uzależnił je prawie całkowicie od swojej cywilizacji a potem zostawia na pastwę losu, żałosne zachowanie niemyślących istot niższych) ale nie tylko ot o chodzi, ludzie zachowują się idiotycznie, czasem trudno uwierzyć że to życie, źle ukierunkowany materializm (nie każdy jest zły), ograniczenie pojmowania (niemożliwość pojmowania innych punktów widzenia) to tylko pierwsze szczeble nieskończonej drabiny problemów człowieka, co w mi w wierze sprawia największy problem, to inni ludzie i przymus ich miłowania. co do tematu facet jak na morderce żałosny, dziecko? matka? co to za wyzwanie? to najżałośniejszy typ człowieka z jakim można się spotkać
 

aurelia22

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
DAjcie spokoj to jakiś totalny czub, pewnie nacpal sie czegos ktoś go podkręcil, albo jaskaś chora ideologia i bedzie mial 2 niemowlakow na sumieniu;/
 

lucyjana

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
katowice
Morion- a od kiedy mamy taki nakaz MIŁOWANIA LUDZI?? mamy wolny kraj i poniekąd wolność słowa- nie chcesz miłować, nie miłuj! Ale naucz się żyć z ludźmi....Nie jesteś ponad nami;) a jeśli za takiego się uważasz- to lepiej od razu zgłoś się do jakiegoś specjalisty- bo coś zaczyna sie z Toba dziwnego wyprawiać...I nie mów że nie jesteś w stanie krzywdzić zwierząt- a flaczki to kurde z czego jesz?? Chyba nie z sałaty!!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Morion- a od kiedy mamy taki nakaz MIŁOWANIA LUDZI?? mamy wolny kraj i poniekąd wolność słowa- nie chcesz miłować, nie miłuj! Ale naucz się żyć z ludźmi....Nie jesteś ponad nami;) a jeśli za takiego się uważasz- to lepiej od razu zgłoś się do jakiegoś specjalisty- bo coś zaczyna sie z Toba dziwnego wyprawiać...I nie mów że nie jesteś w stanie krzywdzić zwierząt- a flaczki to kurde z czego jesz?? Chyba nie z sałaty!!
a tygrys krzywdzi zwierzęta? zabijać dla własnego życia to co innego niż dręczyć i krzywdzić zwierzęta. uprzedzę pytania o wegetarianizm, natura udowodniła że zwierzęta wszystkożerne mają największe szanse przetrwania.
nic dziwnego, najwybitniejsze jednostki zawsze zauważały różnice między sobą a resztą ludzi. pytanie co dalej, czy jednostka zadowoli się cichym życiem, czy jej odbije i zachowa się jak te, co o nich zasłyszeliśmy, napoleon, stalin, hitler.
 
Status
Zamknięty.
Do góry