beemka 523 e39

mario1973

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
hm....właśnie kupiłem sobie takową staruszkę z 1999 i zauważyłem, że wahacze to chyba ma aluminiowe ?? możliwe to ? - jakiś taki dziwny metal...
Jak z wytrzymałością tego ?

M
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
tak, tam aluminiowe są, a co do trwałości - na forum BMW na pewno dużo się dowiesz, ja osobiście nie wiem.
 

Panczo

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dobiesław
Złe wybrałeś forum do takich tematów, tu Ci nik nie odpowie na takie pytania, no ale ja napisze co wiem:) nie sadze aby wachacz był aluminiowy, na bumach sie nie znam i nie interesuje sie nimi bo mam swoje zdanie na ich temat, ale to nie istotne. Kuzyn miał taka bume jak Ty i bardzo sobie chwalił zawieszenie, duzo wytrzymywało (jak na nasze drogi) a piłował ja troche, wiec jezeli ma niby (w co osobiscie watpie) aluminiowy wachacz to nie bedziesz miec z nim problemów, tym bardziej ze to buma, a te ata zajeździc to trzeba naprawde sporo sie nameczyc. Ale nic nie moze wiecznie trwać. Kłaniam sie :klaniasie:
 

krzysiek459

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
na 100%bmw e39 ma po dwa aluminiowe wahacze na jedno koło z przodu.jest to awaryjne tak jak w każdym innym aucie, z tą różnicą, że nie da się ich naprawić. wymienia sie je w całości,a to kosztuje sporo. jeśli kupisz oryginalne to na dwa lata wystarczą.
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
no akurat 2 lata w przypadku elementów zawieszenia to pojęcie względne. Lepiej jakbyś +/- jakimś przebiegiem rzucił.
 

krzysiek459

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
no akurat 2 lata w przypadku elementów zawieszenia to pojęcie względne. Lepiej jakbyś +/- jakimś przebiegiem rzucił.
tyle dostajesz gwarancji na oryginalne akcesoria. nie oryginalne aluminiowe w e34 spokojnie 25000km po polsce. oryginalne są znacznie trwalsze.
 

fst

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2006
Posty
236
Punkty reakcji
0
I to jest konkretna i wyczerpująca odpowiedź na temat. :eek:k:
 
Do góry