BECK

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Anime opowiadajace o chlopaku ktory znudzony jest codziennym zyciem. Przec kilka zbiegow okolicznosci poznaje ciekawych ludzi ktorzy zajmuja sie muzyka. Sam potem zaczyna grac na gitarze i tak dalej i tak dalej... Ta animka nie jest jakos specjalnie znana ale jest naprawde bardzo fajna. Spodoba sie nawet ludzia ktorzy z muzyka nie maja wiele wspolnego:) Jedynie co mi sie nie podoba to zakonczenie bo zostalo strasznie skrucone;/ Ale jak ktos chce to rownie dobrze moze przeczytac mange... tam wszystko jest dokladnie opisane no i dzieje sie duzo wiecej niz w anime:)
A wiec... ogladal ktos? Co sadzicie? Co sie Wam podoba, a co nie?
Pozdro!:)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
mimo ze styl muzyczny wykonywany przez nich ne odpowiada mi, to interesująco się zapowiada. chciałem zobaczyć ale oczywiście na megavideo to umieścili czy jak to zwał, a tam zaraz usuwają.
 

sixblackroses

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Anime boskie^^ Pochłonęło mnie całkowicie,tak samo jak Elfen Lied,które również polecam. Co do Beck to muzyka taka nawet fajna,a Moon on the water jest boskie tylko że ten ich angielski..wrrr... ; . Tiaaa...Szkoda że mangi nie widziałam ale samo anime zasługuje na jak najlepszą ocenę ze względu na treść,bo kreska jakoś mi nie odpowiadała..Ogółem bardzo fajne..polecam ^^
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
No ten angielski jest troche smieszny i denerwuje to przy ogladaniu ale da sie wytrzyamc:) A imo ost w becku jest za:cenzura:isty, ja slucham caly czas:)
 
Do góry