Beat Box.

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
OLSZTYN
Siemka jestembibojemi se bitboxuje czasem ale nieumiemtego robić dobrze ale troche dzwieków miwychodzijestem ciekawyile osóbto umie ja osobisie tylkomam 2 kupli to oni umia a taksie z tym niespotkałem napiszcie coś może jakieś swoje nagrania przyslijcie chyba że sie trafi jakiś olsztynanin to moge sie z nim zmierzyć;d
 

VINCE

† B[e]hind bl[u]e eye †
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
497
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Miasto
.::Azeroth::.
żaba jestes zabójczy :D

zgłos sie do naszej pani od religi to Ci załatwi jakis występ w szkole :p
 

VINCE

† B[e]hind bl[u]e eye †
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
497
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Miasto
.::Azeroth::.
żaba ja miałem to wrzucic :D

lol ale słaba jakosc wyszła...w realu lepiej tego sie słucha :F
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, perka nawet fajna ... ale deep bass'a robie lepszego ;) ... szkoda ze taka jakosc mysle ze na realu lepszy jestes... jak długo cwiczysz ?
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
OLSZTYN
no na realu jest lepjej i to duzo macie racje ciwicze juz nawet chyba z 3 lata ale nienasiłe tylkese czasem bobituje a tak to nie.troche dzwieków umiem może cos jeszcze ciekawgo nagram to wbije na stronke;]a ty tz byś coś nagrał;].pozdro
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, ale bejsa zle robisz. to nie ma byc takie duszone... postaraj sie to zrobic tak zeby gardło samo drżało... tak jakbys ... a sproboje nagrac to wrzuce.

zrobilem tu takiego smiesznego bejsa... ale to i tak nie ma brzmieć jak brzmi (mikrofon)... musialbym ci na realu pokazac... w polsce najbardziej podoba mi sie deep bass arcziego. Link_mc też ma fajny basik (bardzo zblizony do arcziego).

ps. na tą perke (perkusje) nie patrzec... to nie jest szczyt :] poprostu zrobilem ja tak zeby pokazac jak to sie lączy z basikiem... ale dalej nie podoba mi sie ten bas... szkoda ze nie mam wyczesanego mikrofonu ;)
 

Attachments

  • smieszny_bejs.wav
    398,5 KB · Wyświetleń: 98

VINCE

† B[e]hind bl[u]e eye †
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
497
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Miasto
.::Azeroth::.
nie kumam tego beat boxu :p
te chrumkanie to o to wam chodzi to jest ten Bejs ?

ponury niezle było :eek:k:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
tak. "chrumkanie to bejs" hm a co do kumania w bit boxie... tam nie ma co kumać... tam trzeba pierdziec :D

beatbox składa sie z dwóch lub trzech elementów. perki (perkusji... czyli te [p] [p] [psz] i wszystkie dzwieki naśladujące perkusje) linii melodyncznej (i to moze być bas, normalne nucenie, lub kazdy inny melodyjny dzwiek) i/lub vocal czyli jednoczesne bitowanie i spiewanie. rahzel jest w tym kozak.

no i te trzy elementy to mniej wiecej bit box... ale mozna go rozwijac nie ludzko ;)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
a taki murzyn :D kozak wpizdu jesli chodzi o vocal + beat... masakra czasami nie wierze ze on to robi na jednych ustach... (znajdz sobie Beat_Razhel - If Your Mother Only Knew.mp3)

znajdziesz na www.hip-hop.pl/beatbox/
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
OLSZTYN
:cenzura: ci wyszło sprubuje zrobic coś i cwrzuce niedługo pozdro dla murzyna;]
 
Do góry