Bearshare ... Legalny czy nie legalny ?

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie da rady sie bac XD moj dysk ma ledwie 80 giga XD, fuck, mam tak powalonego kompa, ze nawet dla policji jest nic nie wart XD
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
mariuszyo napisał:
może inaczej powiem
do muzyki lepiej mi sie uzywa rapida
do filmów wiekszych plików klient torrenta sie sprawdza


chyba oszalales, do muzyki? moze jeszcze powiesz ze tak piosenka po piosence? ><

A kto powiedział że z rapida tylko pejedyncze kawałki można ciągnąć ?
Na rapidshare jest bardzo dużo całych albómów, tylko trzeba wiedziec gdzie szukać linków do nich :) (no i wskazane konto premium - ja mam :D )
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
no własnie na rapidzie sa tylko całe albumy bo pojedyncze to raczej na sendspace lub inne
ale to nie jest warunek nie zawsze tak jest
ogólnie głupotą jest sciaganie tylko jednego kawałka wolę mieć zdanie na temat całego albumu
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jakbys mial sciagac jakis starszy zespol to by Cie i tak nerwica wziela przy sciaganiu album po albumie :p
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
@Vardamir
też uzywam torrenty
wiem na torrencie można zdobyc dyskografię zespołu ale to rzadkość
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
na torrencie zawsze jak potrzebuje to znajduje cala dyskografie, jak do tej pory tylko jak potrzebowalem to nie znalazlem na torrencie gry gunmetal (o tym havoc suit) jak znaidziesz na rapidzie to zmienie o nim zdanie :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
i tu sie wszystko zmienia, dostalem linki do gunmetala na rapidzie, ktorych na p2p i p2m nie znalazlem :D
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Proste jako program BearShare jest całkowicie legalny, zależy co ściągasz przez niego. Na wielu stronkach jest napisane ż program służy do dzielenia sie naszymi wytworami muzycznymi, tekstami, ale każdy z nas wie że jest inaczej po prostu szukamy sobie muzyki, filmów czy też gier.
 
J

J.B

Guest
Nie ma czegoś takiego jak nielegalny program, w tym sensie, że jego używanie jest zakazane. Skończcie bredzić. Z punktu widzenia przepisów prawa każdy stworzony program jest legalny, nawet jeśli służy do dokonania przestępstwa.

Aha... dziecko, nielegalny pisze się RAZEM. Popraw to!

Gdzie jest moderator? Temat powinien być zamknięty.

Beam Me Up, Scotty!
 

szpaner1000

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
445
Punkty reakcji
0
Miasto
Jak to ze Śląska?
Bearshare jako sam program jest legalny natomiast pliki, które ściąga są nielegalne. I n.p jak przyjdzie do Ciebie policja (co się raczej nie wydarzy bo oni kontrolują raczej miejsca pracy - firmy, szkoły itp) to za każdą nielegalną mp-trójkę będziesz musiał zapłacić 10.98 pln. :)

J.B W tym przypadku można napisać osobno bo jak w każdej zasadzie są wyjątki. :)
 
J

J.B

Guest
Bearshare jako sam program jest legalny natomiast pliki, które ściąga są nielegalne. I n.p jak przyjdzie do Ciebie policja (co się raczej nie wydarzy bo oni kontrolują raczej miejsca pracy - firmy, szkoły itp) to za każdą nielegalną mp-trójkę będziesz musiał zapłacić 10.98 pln. :)

Zdanie zaczyna się prawidłowo... Bearshare jest legalny... ale reszta to same bzdury!

Odsyłam tu: http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=29297

Tylko nadmienie, że ściągane pliki nie muszą być z zasady nielegalne... ściągać można dowoli wszystko po za programami komputerowymi w pełnych wersjach, gdyż tego zakazuje art. 278 KK (nielegalne uzyskanie).

Beam Me Up, Scotty!
 

bydzio

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
To zależy, ja osobiście go używam, lecz legalny jest wtedy gdy, plik jest legalny lub nie...sam programik jest legal :p
 
Do góry