Basket..

Mati832

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Earvin "Magic" Johnson. To był gość. 2,10 cm wzrostu i rozgrywał :D. Zadebiutował na pozycji srodkowego bo Jabbar mial jakas kontuzje, na poczatku go wysmiali, ale jak rzucil 16 pkt chyba to sie przekonali jaki jest dobry :). Najbardziej wszechstronny gracz w historii, Jordan był najbardziej efektownym, ale nie najlepszym. Trzeba pamietac, ze to sport druzynowy, a gdyby nie Pippen Rodman Harper Paxson Kukoc Longley i jeszcze kilku to Michael nie osiągnąl by tego wszystkiego
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Magic też sam nie wygywał :D  a chicago lakersów w tych czsach rozwalili w play off (zresztą jak wszystkich :D )
 

Mati832

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Oczywsicie ze sam nie wygrywal. Pozatym dla mnie nie ma stwierdzenia najlepszy koszykarz, bo to jest zbyt ogolnikowe. wiadomo ze Jordan by sobie pod koszem (na pozycji srodkowego) nie poradzil z Onealem, a Shaq z nim na SG :) Ale gra Magica podobala mi sie najbardziej no i byl trudny do krycia. I jeszcze SHOWTIME z Jabbarem :)
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
gdyby Trybańskiemu dano szanse to istniałoby już takie pojęcie jak najlepszy koszykarz :D
 

Roxie5

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
96
Punkty reakcji
0
Miasto
z (:PieKłA:)
Oczywsicie ze sam nie wygrywal. Pozatym dla mnie nie ma stwierdzenia najlepszy koszykarz, bo to jest zbyt ogolnikowe. wiadomo ze Jordan by sobie pod koszem (na pozycji srodkowego) nie poradzil z Onealem, a Shaq z nim na SG :) Ale gra Magica podobala mi sie najbardziej no i byl trudny do krycia. I jeszcze SHOWTIME z Jabbarem :)

Nie najlepszy tylko chodziło mi ulubionego :p :D
 

sebus4

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Z Nikad
oczywiscie Jordan,KB#24,AI#3,VC#15,T-Mac#1,KG#21 Kenyon Martin, Melo i to by było na tyle :D jeszcze Nash wymiata :D
 

trinker

Jedi Master:P
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
937
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rawicz
Szkoda że nie został w Śląsku. Ale i tak świetnie pakuje piłke do kosza :D  Ja jeszcze Chanasa i Hyżego lubie :p
 

freestyle

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łask
1 -> !! MICHAEL JORDAN !!

1
2mjtb3.jpg

2
6mjiu9.gif

3
13mjnd7.jpg

4
14mjrt8.jpg

5
15mjzl6.jpg


2 -> KOBE BRYANT

1
1kobyuq0.jpg

2
2kobyju7.jpg

3
3kobyfd5.jpg

4
4kobyjs8.jpg
 

sarek

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Tylko 1 osoba tutaj kocha Iverson'a ??? Az mi się wierzyć nie chce ;)

los16angeles
Dołączam się do Ciebie ;) AI wymiata !! :) Jest najlepszy
 
Do góry