Basen I Nadmierne Owlosienie

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Moj brat ma 17 lat .... Goli sobie klate bo jest przypakowany... Lepiej wyglada jak nie ma włosów na klacie...
A na nogach to jak facet nie ma to ja zawsze ryje że się depiluje.... :p
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A na nogach to jak facet nie ma to ja zawsze ryje że się depiluje....
też tak kiedyś robiłam i od razu oceniałam że to jakiś pedał czy coś
ale teraz jak poznałam paru chłopaków którzy są w klubie kolarskim to taki widok mnie nei dziwi. Po prostu trener im kazuje. Jak przyuważycie to wszyscy kolarze mają ogolone nogi i dużo pilkarzy
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ej masz 16 lat :mruga: to przeciez dobry wiek na owlosienie, jakbys go nie mial byloby gorzej. A juz myslalam ze dziewczyna zalozyla ten teamt...
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
moim zdaniem owlosienie u faceta to żaden wybryk natury tylko naturalna sprawa. ja wolę owłosionych facetów, ewentualnie ogolone pachy czy... przystrzyżone owłosienie miejsc intymnych... :niepewny: (ale to juz tylko dla wtajemniczonych ;) )
nie lubie tylko kiedy facet ma tak dużo wlosów, ze mu zza koszulki wyłażą.... zwłaszcza na plecach ;)
 

MISTRZO2

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
bardzo mi Wasze porady pomogly poszedlem na basen chetnie i nie zaluje....

byc moze jestem przewrazliwiony na tym punkcie ale widze jak sie dziewczyny patrza na moje nogi ktore sa zbyt bujnie owlosione ... tak sie patrza i ja im w oczy bo widze o co chodzi i sie odwracja i cos sie jedne raz chyba nasmiewaly
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
bardzo mi Wasze porady pomogly poszedlem na basen chetnie i nie zaluje....

byc moze jestem przewrazliwiony na tym punkcie ale widze jak sie dziewczyny patrza na moje nogi ktore sa zbyt bujnie owlosione ... tak sie patrza i ja im w oczy bo widze o co chodzi i sie odwracja i cos sie jedne raz chyba nasmiewaly


no i dobrze że poszedłeś :p
moze ja zawstydziłeś właśnie czy coś takiego :p

3maj sie :)
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
bardzo mi Wasze porady pomogly poszedlem na basen chetnie i nie zaluje....

byc moze jestem przewrazliwiony na tym punkcie ale widze jak sie dziewczyny patrza na moje nogi ktore sa zbyt bujnie owlosione ... tak sie patrza i ja im w oczy bo widze o co chodzi i sie odwracja i cos sie jedne raz chyba nasmiewaly
Etam.Nie przejmuj się,co z tego,że się patrzyły :) Wiesz jakby się nabijaly jakbyś miał ogolone :p Nie no teraz to juz żartuję.Zostaw włosy tak jak masz. :)
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
bardzo mi Wasze porady pomogly poszedlem na basen chetnie i nie zaluje....

byc moze jestem przewrazliwiony na tym punkcie ale widze jak sie dziewczyny patrza na moje nogi ktore sa zbyt bujnie owlosione ... tak sie patrza i ja im w oczy bo widze o co chodzi i sie odwracja i cos sie jedne raz chyba nasmiewaly

przestań!! gadasz tak jak laska!! owlosieni faceci to normalka, jestes chyba rpzewrazliwiony na sowim punkcie

jakby moj facet wydepilowal nogi to chyba bym go zabila
 

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
no co Ty! nie gól! nie po to je przez te 16 lat zapuszczałes zeby je teraz golic! przywiazanie jednak robi swoje;) ja nie gole klaty stawiam na nature a jak juz cos tam wylezie ze cyckonosza to je zwiazuje i wkładam z powrotem:)
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
jak trenujesz jakies biegi czy jakis inny sport zwiazany z wielkim wysilkiem.. to lepiej ogol, wloski zatrzymuja pot i wtedy sie bardziej meczysz! ale jak nie cwiczysz nic.. to raczej nie gol :p
 
Do góry