BARF kontra sucha karma

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Nadal nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytanie... Szkoda... Ale co zrobić kiedy osoba pytana nawet nie wie za co się tak oburza.

Btw coś na temat epitetu: http://swo.pwn.pl/haslo.php?id=7574
tyle naskrobalas w tym temacie ze nie chce mi sie szukac tego jakze waznego pytania.
no patrz. google jednak sie w zyciu przydają :) myk myk i juz wiadomo co to epitet :)
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
tyle naskrobalas w tym temacie ze nie chce mi sie szukac tego jakze waznego pytania.
no patrz. google jednak sie w zyciu przydają :) myk myk i juz wiadomo co to epitet :)
Szukać nie musisz gdyż to pytanie znajduje się w prawie każdym poście. Szkoda, że nie znasz na nie odpowiedzi, mimo, że dotyczy Twojego zachowania. A może zwyczajnie tego pytania nie rozumiesz?
Tak google się przydają i radzę ich używać samej bo wątpię aby każdy miał czas i chęci szukać dla Ciebie znaczenia słów, których nie znasz. Widzę iż wiedza, którą Ci zaserwowałam bardzo Cię cieszy więc zdradzę Ci sekret - na stronie, którą wcześniej podałam możesz sprawdzić znaczenie jeszcze całej masy innych słów. Polecam!
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
jak coś ci się nie podoba w tym temacie to zwyczajnie tu nie wchodz dziewojo. a tymi wywodami mozesz swoje dziatki <bądź temu pochodne>raczyć
pozwól że potraktuje twe słowa wg porad kominka: umieszcze je w kakaowym oczku.


fly U down dismal :]
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
Ach któż Ci powiedział, że mi sie coś w tym temacie nie podoba? Temat bardzo mi się podoba i muszę Cię zasmucić srodze ale będę tu wchodzić gdyż jestem ciekawa po pierwsze wypowiedzi innych a po drugie tego czy w końcu zrozumiesz moje pytanie.
Co do Twego kakaowego oczka to zacytuję tu Jerzego Stuhra "na przyjemność to se trzeba zasłużyć" więc wybacz acz nie będę się w nie wgłębiać.
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Ach któż Ci powiedział, że mi sie coś w tym temacie nie podoba? Temat bardzo mi się podoba i muszę Cię zasmucić srodze ale będę tu wchodzić gdyż jestem ciekawa po pierwsze wypowiedzi innych a po drugie tego czy w końcu zrozumiesz moje pytanie.
Co do Twego kakaowego oczka to zacytuję tu Jerzego Stuhra "na przyjemność to se trzeba zasłużyć" więc wybacz acz nie będę się w nie wgłębiać.


osszzzzzz a myślałam że w końcu ktoś mi zrobi dobrze przez internet hehe. takie moje małe marzenie...ale ciiiiii żeby sie nie wydało.
jak to nie zasłużyłam? mówie paciorek, myje ząbki i ucze sie(nieważne z jakim skutkiem). nagroda musi być ! więc czekam :sexy:
 

mrau

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
988
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Lublin
Oh troszkę wyżej to ani łamać nie będzie a i widać będzie... Rozluźnić się... Oddychać głęboko... To nie takie "hop siup".
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
tak ci nie pasuje, tak też nie...lepiej będzie jak mi pokażesz odpowiednią pozycję
 

matimati122

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Jedno... niedawajcie psom kości z kurczaka ani takich miejszych kości im to idziedo watroby gdzies tam przekówa im to i dlatego im z gęby śmierdzi...
 

Modraszka5050

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Dziepółć
BARF - w skrócie polega on na dawaniu zwierzęciu kości oraz mięsa plus surowe warzywa
Karma - chyba nie muszę tłumaczyć
Ciekawa stronki o BARFie:
http://www.z-palacu-cesarza.j.com.pl/zywienie/barf.htm
A czym wy karmicie swoje psy.
Ja karmię je tym, co najchętniej jedzą, czyli:
- jedzenie z puszki z kawałkami mięsa w sosie :D
- mielone jedzenie dla psów w puszce
- domowe jedzenie, takie jak resztki mięsa, drobne kości, i tym podobne...
 

Obelix

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
ja karmię Acaną,Hilsem royalem
i dwa razy w tygodniu gotuję.
 

ajmakar

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
moje dwa piutki jedzą taka nową co się niedawno w Polsce pojawiła PERRO na początku Perro Classic a teraz Perro Royal Premium i jestem zadowolony, tzn one są zadowolone hihi, :) kupiłem tam też taka karmę z łososia nazywała sie chyba Kronch Main - w każdym razie duńska , śmierdziała trochę , ale miała fajny worek na suwak - a psy sie mało nie zabiły tak ja lubiły, ale tania nie jest..
 

=LiLy=

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Miasto
piekiełko xP
moje wszystkie jedza gotowane warzywa + miesko + ryz/kasza albo sucha karme z kefirem... siersc lsni, psy sa wesole i caly dzien moga biegac i sksac... po surowym miesie czy kosciach wszystkie maja biegunke, surowe warzywa( zazwyczaj marchew) stosuje jako gryzaki...
Ja tak samo :D
 

Concini

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
206
Punkty reakcji
2
Aris też jest na ryżu, warzywach i mięsie - lekko podgotowanych szyjach indyczych (mięcho+kość, podstawa diety BARF), żadnych biegunek, z pyska mu nie śmierdzi, żadnych problemów ze zdrowiem.

Modraszka, szczerze radzę, zmień karmę swoim psom...
 
Do góry