Bardzo zniszczone i wypadajace wlosy

S

Sttark

Guest
Ekspertem nie jestem, ale może przetestuj sobie kosmetyki Nisim. Mój mąż ich używa przeciwko wypadaniu włosów i do walki z łupieżem. Efekty są rewelacyjne. Mąż trafił na to przez kolegę, który od dawna szukał czegoś do walki z łysieniem, także znał temat. Tę markę Nisim można zamówić na portalu www.nisim.pl. To są rzeczy kanadyjskie, dokładnie przebadane i przetestowane. Nie jakaś tanizna, bo trochę kosztują, ale warto!
 
J

Jula92

Guest
U mnie sprawdziły się olejki do włosów, arganowy czy rycynowy, dobrze wpływały na wmzocnienie, włosy przestały mi się tak rozdwajać i łamać... Warto spróbować
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja oprocz zewnetrzych preparatkow bardzo wazna jest dieta, moge polecic np. naioska chia, ktore maja bardzo duzo witamin i po nich wlosy bardzo szybko zaczely mi rosnac:)
 

Oliwiaaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Przyznam, że jak przeczytałam wstępnego posta, to aż mi skóra zcierpła. Jak można doprowadzić włosy do takiego stanu. Niech to będzie przestroga zwłaszcza dla młodych dziewczyn. Przy tak zniszczonej struktuże włosa pozostaje tylko obciąć je na krótko, nawet na bardzo krótko i stosować naturalne preparaty odrzywcze. I przedewszystkim dać im odpocząć i dać się zrenegerować. Prosownicę i całą chemię naljepiej wyżucić i nie dotykać. A jak nam się włosy wzmocnią i odrosną, to w celu ich np: wyprostowania skożystać z techniki kreatynowego prostowania, która jest naj mniej inwazyną i szkodliwą.
 
J

Jula92

Guest
Zgadzam się, ja zawsze staram się dbać o włosy, nawet na co dzień. Ważne jest żeby nie myć ich w zbyt gorącej wodzie i nie suszyc gorącym powietrzem... Do tego nigdy nie prostuję włosów,ostatnio zaczęłam używać też olejku araganowego do pielęgnacji z Bielendy i dzięki temu włosy są bardziej puszyste i lśniące :) A wcześniej miałam takie strasznie oklapnięte
 

Blue May

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
No właśnie, wiele ostatnio się mówi na temat kreatynowego wygładzania włosów, które jest podobno skuteczne i mało szkodliwe. Tylko ile taki zabieg kosztuje bo słuszałam, że nawet 800 zł.
 

Oliwiaaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Blue, cena zabiegu oczywiście zależy od salonu gdzie go wykonasz i jakie masz włosy. Bo w jednym zapłacisz 200 a w drugim 1200. Pewne jest jedno, że nie jest to tani zabieg i nie ma co na nim oszczędzać jak chce się mieć dobrze zrobione włosy. Ja ostatnio zapłaciłam 400 zł, już trzeci miesiąc mija i wszystko ok.
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
ja zdecydowałam się na ścięcie do kołowy szyi na prosto. Mam rzadkie włosy więc troszkę je odżywię i dodam objętości
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
candice90 napisał:
ja oprocz zewnetrzych preparatkow bardzo wazna jest dieta, moge polecic np. naioska chia, ktore maja bardzo duzo witamin i po nich wlosy bardzo szybko zaczely mi rosnac:)
A co to w ogóle? To się je?
 

Oliwiaaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jak mamy już bardzo zniszczone włosy to najlepiej udać się do specjalisty, który postawi prawidłową diagnozę. Oczywiście najlepiej też korzystać ze sprawdzonych salnów fryzjerskich.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Ja i moja córka wspomagamy się kapsułkami oeparol femina. Wzmocnia organizm, dobrą kondycją, skóry i włosów, poprawa ogólnie samopoczucia. Po dwóch tygodniach stosowania, nasze włosy są bardziej lśniące, mocniejsze i odrastają bardziej grubsze.
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Ja odkąd stosuję profesjonalną, fryzjerską odżywkę do włosów to mi nie wypadają i nie są zniszczone. A dodam, że codziennie je myję, suszę i prostuję.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
jolly78 napisał:
Ja odkąd stosuję profesjonalną, fryzjerską odżywkę do włosów to mi nie wypadają i nie są zniszczone. A dodam, że codziennie je myję, suszę i prostuję.
To tylko kwesia czasu, bo choć odżywki trochę chroni włosy, to niszcząc je w ten sposób długo bronić się nie będą..
 
E

Elen

Guest
Na wypadanie wlosow polecam pic Krzem w plynie, stosowac szampony z apteki ma ta dolegliwosc. A od wewnatrz uzupelniac witaminy np preparatem Celebrin. I zrezygnowac z farbowania niestety.
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Mi bardzo wypadały ostatnio ale zaczęłam łyakać vitapil i kupiłam sobie też lotion vitapilu, muszę przyznać że poprawa jest, wypadaja mniej i rosną nowe. Tylko wiadomo żeby było idealnie pewnie jeszcze to wszystko potrwa trochę...
 
A

Aleksa24

Guest
U mnie włosy to zmora zawsze miałam ich mało, a dodatkowo nigdy nie rosly tak jak powinni. Pomimo tego, że o nie dbałam. Przy wizycie w Ziko, gdy kupowałam leki. Zapytałam bardzo fajnej pani, która obsługiwała, czy ma cos na moje beznadziejne włosy. Poleciła mi jedwab+ keratyna Biovax i jest rzeczywiście spora poprawa szczególnie, że jest ona tania, więc spokojnie można sobie na nią pozwolić.
 
J

Jula92

Guest
ogólnie jeżeli włosy wypadają, to znaczy że coś dzieje się nie tak w naszym organizmie. Warto by to zbadać, bo może być to kwestia problemów z hormonami, złej diety albo czegoś jeszcze zupełnie innego...
 
Do góry