Bardzo powazny problem

krystian_katowice

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, moj problem polega na tym ze chodzilem z dziewczyna z 3 tygodnie,l jak wiadomo nie ukladalo nam sie najlepiej ale bylo coraz lepiej, tydzien temu bylismy razem na weselu i na drugi dzien otrzymuje wiadomosc od niej ze chyba nie dopasowalismy sie do siebie, nawet nie chciala sie ze mna spotkac na osobnosci, Po tym pare dni napisalem do jej siostry co jej siostra sadzi o mnie czy cos mowila a ona mi odpisala ze mowila jej ze jestemw porzatku tylko za szybko sie zaangazowalem. I chcialbym sie was teraz zapytac co o tym sadzicie? co powinienem jej napisac?
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
Hm, najlepszym rozwiazaniem byloby sie spotkac ale ona nie chce, ztego co napisales. Moim zdaniem nie powienies narazie nic do niej pisac. Niech ona ochlonie, przemysli, zastanowi się w spokoju nad Wami .. moze to tylko jej chwilowy kryzys. Daj jej czas i nie badz nachalny. Jednak jesli p tyg sie nie odezwie, to moze .. pojdz do niej :>
 
N

Nieprzenikniona

Guest
I właśnie takie bezsensowne zachowania mnie najbardziej denerwują. Najgorzej, jeśli nie chce się spotkać, bo to znacznie utrudnia sprawę, ale pociesz się, że byliście razem tylko trzy tygodnie, więc w sumie to nie zdążyłeś się do niej przywiązać i lepiej, jeśli zerwała teraz, niż żebyście mieli być ze sobą trzy lata. Potem rozłąka dużo mocniej boli, to jest niemal ból, który można porównać z pękniętym sercem. O wiele trudniej pogodzić się z taką sytuacją, kiedy ludzi zaczyna łączyć coraz to więcej w miarę upływu czasu. Co powinieneś zrobić? Sądzę, że tylko czekać. Nic innego Ci nie pozostało. Ona musi mieć niesłychanie duże wymagania, skoro, mimo iż się Wam względnie układało, to miała jakieś żale. A może problem tkwi w Tobie, może nie odpowiadało jej to, co masz jej do zaoferowania?
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
stary póki nie za późno!!!! nie lataj za nią teraz!!! olej to teraz... niech ona zatęskni. Bo jak zaczniesz się teraz starac i latac i błagac.... to ona Cię uzna za "kolejnego" frajera. Nie bedzie chcic?? to nie, są inne. To dobra rada
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
Witam, moj problem polega na tym ze chodzilem z dziewczyna z 3 tygodnie,l jak wiadomo nie ukladalo nam sie najlepiej ale bylo coraz lepiej, tydzien temu bylismy razem na weselu i na drugi dzien otrzymuje wiadomosc od niej ze chyba nie dopasowalismy sie do siebie, nawet nie chciala sie ze mna spotkac na osobnosci, Po tym pare dni napisalem do jej siostry co jej siostra sadzi o mnie czy cos mowila a ona mi odpisala ze mowila jej ze jestemw porzatku tylko za szybko sie zaangazowalem. I chcialbym sie was teraz zapytac co o tym sadzicie? co powinienem jej napisac?
po
1- 3 tyg to nie wiele, jesli szybko sie angazujesz daj na luz
2- 3 tyg a juz roznie sie uklada wiec jak juz na poczatku sa problemy to pozniej sa ciagle i wiecej
3- nie wiem po co pisales do jej siostry? ona nie powinna cie interesowac, mozna bylo napisac do niej czy wszystko ok bo ona sie nie odzywa i sie martwisz itp ale to i tak glupie pisac do sis w takich sprawach, lepiej zadzwonic do wlasciwej osoby a nie mieszac do tego pol rodzinki
4- jesli nie chciala sie spotkac- tylko dzwonie i mowie ze jak to wyglada i tyle, bo nikt nie bedzie sobie robil idiote i prosil o spotkanie skoro to az tak duzo, no sorry ale trzeba sie szanowac,
5- co ja sadze, ze sa kilka opcji
- wystraszyla sie bo szybko sie angazujesz
- nie wie czego chce
- nie podobasz sie jej juz
6- nie pisz tylko zadzwon i popros o spotkanie, najlepiej spacer albo jakis cichy lokal to bedziesz mogl z nia to wyjasnic

PS ja nie nawidze tego jak jest jakas sprawa do wyjasnienia a ona nawet nie chce sie spotkac, i przez to wiele spraw zostaje niewyjasnione potem zapomniane i zal. Bo potem sie dowiadujesz ze bylo zupelnie innaczej niz ty myslales, ale skad masz wiedziec skoro wrozka nie jestes

powodzenia
 

blueee

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Daj jej trochę czasu. Nie pisz do niej przez jakiś czas. Niech dziewczyna ochłonie, przemyśli sobie wszystko. Jeśli po jakimś czasie ona się do Ciebie nie odezwie, to Ty do niej napisz lub zadzwoń. Nie odpuszczaj sobie i wyjaśnij z nią ta sprawę. Najgorsze są niedokończone i niewyjaśnione sytuacje. Lepiej mieć jasną sytuację, niż męczyć się i zastanawiać co by było gdyby coś tam.
Moja taka rada... nie angażuj się tak bardzo, podchodz do tego trochę mniej emocjonalnie, na luzie. Jeśli agnażujemy się w coś zbyt mocno, to wtedy zaczynamy się pilnować i kontrolować co można poowiedzieć i zrobić, a czego nie. W takich sytuacjach najlepsze jest spontaniczne zachowanie i działanie.
Powodzenia Krystian! :)
 

Soshy

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Odpuść jej, ważne, że miałeś dobre intencje. Ona nie była na to gotowa. Nie marnuj czasu na jedną dziewczynę, w około na pewno jest wiele fajnych lasek. Będzie dobrze. Powodzenia ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Rozstanie przez sms to jedna z najwiekszych glupot swiata. Na Twoim miejscu nie liczylabym na wiele, dziewczyna widocznie jest dziecinna i niedojrzala, dlatego sadze, ze nawet jakbyscie wrocili do siebie, to wywinelaby pewnie znow jakis niefajny numer. Szkoda na nia nerwow mowie Ci. Lepiej ja sobie odpusc, bo jak Cie ponownie zrani, np po dluzszym czasie bycia razem, to bedziesz bardzo cierpial. Po prostu oszczedz sobie cierpienia. Pozdrawiam.
 

smutna1890

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
olej ją widocznie jest niedojrzała skoro zrywa znajomość przez sms!!głowa do góry znajdziesz napewno kogoś odpowiedniego
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Witam, moj problem polega na tym ze chodzilem z dziewczyna z 3 tygodnie,l jak wiadomo nie ukladalo nam sie najlepiej ale bylo coraz lepiej, tydzien temu bylismy razem na weselu i na drugi dzien otrzymuje wiadomosc od niej ze chyba nie dopasowalismy sie do siebie, nawet nie chciala sie ze mna spotkac na osobnosci, Po tym pare dni napisalem do jej siostry co jej siostra sadzi o mnie czy cos mowila a ona mi odpisala ze mowila jej ze jestemw porzatku tylko za szybko sie zaangazowalem. I chcialbym sie was teraz zapytac co o tym sadzicie? co powinienem jej napisac?

1. "problem polega na tym ze chodzilem z dziewczyna" - problem w tym że miałeś dziewczynę?
2. "i jak wiadomo nie układało się nam najlepiej" - a skąd wiadomo?
3. "na drugi dzien otrzymuje wiadomosc od niej ze chyba nie dopasowalismy sie do siebie" - może nie umiałeś tańczyć na tym weselichu?
4. "nie chciala sie ze mna spotkac na osobnosci" - pewnie bo nieudanym weselu nie ma ochoty na bliższe kontakty
5. "co jej siostra sadzi o mnie" - a co do licha ma do tego jej siostra?
6. "porzatku" - wnioskuję że masz 14 lat i zajmujesz się głupotami a nie nauką.
 

eleonorka88

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
to nie jest poważny problem...
wiesz to że zerwała przez smsa już źle o niej świadczy
olej ją...
jest niedojrzała i nawet nie potrafi zerwać...

I wiem że to boli...że nie porafisz zrozumieć...
ale wyjdź gdzieś...z przyjaciółmi...
zapomnisz!
 

Susaneczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2010
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
stary póki nie za późno!!!! nie lataj za nią teraz!!! olej to teraz... niech ona zatęskni. Bo jak zaczniesz się teraz starac i latac i błagac.... to ona Cię uzna za "kolejnego" frajera. Nie bedzie chcic?? to nie, są inne. To dobra rada
Zgadzam się. Tacy którzy w takiej sytuacji błagają albo się rzucają to nie jest dobry towar ;)
 
Do góry