Bardzo pilne!

Diablica1000

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Czy zabronilibyście swojemu partnerowi rozmawiać z była partnerka?Mnie to meczy bo byli razem ze sobą 5 lat, swoje plany i teraz właśnie się do siebie odezwali jak starzy przyjaciele i mnie to trochę wkurza.On niby chce pogadać normalnie a ona wraca do przeszłości i meczy go pytaniami.Co wy byście zrobili?Dodam ze mamy się pobrać i jesteśmy prawie 2 lata ze sobą.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
ja bym go trochę od niej izolowała.
w końcu kiedyś byli razem a to nie byle co lepiej żeby wspomnienia i nie odżyły.zwłaszcza gdy była jak to ujęłaś "meczy pytaniami" (zapewne o tematyce co by było gdybyśmy znowu mogli być razem)
wolała bym nie ryzykować ufam swojemu facetowi ale jej bym nie ufała poza tym podobno stara miłość nie rdzewieje (ale tego to już pewna nie jestem) ;)
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
A ja bym to na razie zostawila.
To dobry test dla waszego zwiazku.Bo jezeli Ciebie kocha to ich rozmowy beda tylko zwyklymi rozmowami.Ale jezeli rozwinie sie z nich cos wiecej to bedziesz wiedziala, zeto kawal drania.
Lepiej teraz sie o tym wszystkim dowiedziec niz po slubie.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
Ale jezeli rozwinie sie z nich cos wiecej to bedziesz wiedziala, zeto kawal drania.
dlaczego kawał drania? bo odżywa w nim uczucie które czuł do swojej byłej? wydaje mi się ze to trochę nie od niego zależy. takie rzeczy same wracają gdy się je prowokuje.
 
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
467
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
za siedniu gór i siedmiu rzek...
jak planuje z tobą przyszłość to chyba powinien dążyć cię jakimś uczuciem więc jak na razie twoje obawy bym wstrzymał :)

Jest chyba takie coś jak zaufanie w miłości.

Po prostu bądź ostrożna i patrz kiedy ich relacje sie polepszą a wtedy interweniuj :)
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
A co do drania, to bylo w kontekscie, ze jest z jedna a kombinuje (ewentualnie) cos z druga.
ale tu nie chodzi o kombinowanie ale o spotkanie z byłą która nie wiadomo co by chciała.
on chce porozmawiać (tak po prostu) a ona pewnie chce do niego wrócić wiec ...
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
...wiec on moze pokazac swojej obecnej dziewczynie jak bardzo mu na niej zalezy i tamtej jasno dac do zrozumienia, ze rozmowa od czasu do czasu owszem ale nic wiecej.
Przeciez jak bedzie chcial sie z nia spotykac, a jego dziewczyna mu zabroni, to bedzie to robil po kryjomu.
Tak to przynajmniej jeszcze sa szanse na pilnowanie zeby nic wiecej sie z tego nie wyklulo.
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Sama nie wiem jakbym postąpiła na Twoim miejscu,ale znając siebie zrobiła bym awanture facetowi,i zabroniłabym Mu się z Nią spotykać i rozmawiać,ale to moje zdanie.Ty zrobisz tak jak Ci rozum podpowie,bo serce tutaj nie ma nic do gadania...
 

Diablica1000

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Sama nie wiem jakbym postąpiła na Twoim miejscu,ale znając siebie zrobiła bym awanture facetowi,i zabroniłabym Mu się z Nią spotykać i rozmawiać,ale to moje zdanie.Ty zrobisz tak jak Ci rozum podpowie,bo serce tutaj nie ma nic do gadania...


Moi drodzy ona jest mezatka ma dziecko i ponoc jest z nim szczesliwa i odeszla od mojego faceta bo poznala innego,zostawila go dla innego i wcale sie niespotykaja tylko przez gg gadaja na 3 miesiace i to wszystko ale mnie to drazni i jestem strasznie zazdrosna.I jeszcze mnie mocno kocha to wiem i jestem pewna nawet bardziej niz tamata ale nie moge jej zdzierzyc .....
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Zakazany owoc bardziej smakuje.
Wiem z własnego doświadczenia i niejedna osoba to potwierdzi, że byłych powinno się całkowicie wykreślać z życia.
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Że;
-po pierwsze- jeżeli mu zabronisz, to pewnie będzie się z nią spotykał potajemnie.
-po drugie- ex to ex. i niech nim pozostanie.
Ja bym na Twoim miejscu poprostu postawiła ultimatum "albo ona albo ja". może mam poprostu głupie wyobrażenie "ex mojego chłopaka", bo ona jest naprawdę poj*ebana. ale zrobisz, co chcesz...
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Mnie by szlag trafiał.. Nie zabroniłabym mu niczego, bo przecież ma swój rozum.. Ale byłabym czujna.
 
K

kinga_sc

Guest
hmm a ja tam mam staly kontakt z bylymi, prawie wszystkimi i jestesmy przyjaciolmi i jakos moj facet o nich nie jest zazdrosny, albo i jest troszke, ale wie, ze to byli i nic nas nie laczy wiecej jak przyjazn, pozatym oni tez maja dziewczyny itd
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Uczucie może odżyć i to nie znaczy, że wtedy Ciebieb nie kochał po rz "x" posłuże się cytatem:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego.
I teraz moze dostrzec w swojej byłej to czego kiedyś mu u niej brakło. Myślę, że powinien zrozumieć twój niepokój. I wasze relacje są ważniejsze niż utrzymywanie kontaktu z byłą. Rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa.
 
K

kinga_sc

Guest
czasami moze odzyc, raz wracalam do bylego i nic dpobrego nie wyniklo z tego wiec wiem, ze bedu nie popelnie

pozatym jestem szczesliwa i wiem, ze z bylymi tak nie bylo i nie bedzie

wiadomo, ze uczucie moze odzyc, no ale prosze was troche wiecej zaufania
 
Do góry