Bardzo ciekawa i egzotyczna Biżuteria co sadzicie?

emilitta

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przeszukując internet natrafiłam na bardzo ciekawa biżuterię. Jest to komplet 3 elementowy. Jestem ciekawa co o niej sądzicie. Czy warto ja kupić? Mi się bardzo podoba, ale na razie się zastanawiam. Oto link do strony gdzie można ja zobaczyć :

www.peruart.pl

Zastanawiam sie nad tym pomaranczowym kompletem
pozdrawiam
Emilia
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
... według mnie trochę za tania :p
dziwne podejście. nie kupujesz czegoś nawet jak ci się bardziej podoba bo jest np za tanie? :lol: masz jakieś progi cenowe? :lol:

a co do tematu. nie jest to mój styl. naszyjnik całkowicie nie dla mnie w reszcie też się nie widze, jak musiałabym już wybierać coś z tej strony padłoby chyba na etniczne kolczyki bądź bransoletkę kolumbijską
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
do mnie też nie pasuje a co do ceny to ... hmm... no kurcze coś mi tu nie gra. niby taka dobra biżuteria a taka tania no.... :p
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
ja tam wole sobie sama zrobic niz kupowac :D
jezeli masz to do czego zalozyc to kup ;] ale jak dla mnie to srednie ;p
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
Emilitta jezeli tobie sie to podoba to mozesz sobie kupic :)
wazne, abys miala do czego to zalozyc...
jezeli chodzi o bizuterie lubie tylko kolczyki, te akurat mi do niczego by nie pasowaly ;)
ale ogolnie sa o.k.
 

pussycat

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
nie w moim stylu,ale najważniejsze,ze podoba sie Tobie a nie mi :) kup sobie tę biżuterię
 

mirellka5

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdzies.. :)
No tak Pussycat ma racje :) Tak samo sadze jak ona :)
Jak Tobie sie podoba to jak najbardziej kup ja sobie :)
Ale to musze przyznac to nie w moim stylu.
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Słuchajcie, a co myślicie o biżuterii tytanowej. Ostatnimi czasy święci wielkie tryumfy na rynku jubilerskim, zdaje się że biżuteria z tego kruszcu jest rozchwytywana, słyszałam, że nawet wiele par narzeczeńskich decyduje się na wybór obrączek z tego kruszcu. Wiecie może gdzie można kupić jakąś fajną biżuterię z tytanu? Może warto w coś takiego zainwestować, skoro jest na czasie.
 

Yopur

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja swój ulubiony sklep z biżuterią już posiadam i ten mnie na pewno nie przekona do zmiany zdania;) Jeśli szukacie naprawdę ciekawej i przede wszystkim oryginalnej biżuterii to warto zajrzeć do sklepu internetowego Galerii Artystycznej KuferArt - naprawdę świetne dodatki:)
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
A ja pokażę Wam coś, co mnie ostatnio zszokowało - zarówno pod względem ceny, jak i pomysłu: http://www.luxmaniak.pl/4527/panda-wisiorek/ Powiem szczerze, iż bardzo lubię pandy, bo to sympatyczne i pocieszne zwierzaki, ale to jest jakiś designerski koszmar... ;D
 
W

Wynajmownia

Guest
Hej, a co myślicie o idei pożyczania sobie ubrań, torebek, dodatków? W świecie coraz to modniejsze - myślicie, ze u nas temat ma szansę na sukces?:> Pożyczylibyście coś swojego obcej osobie (oczywiscie za pieniądze)?
 
Do góry