barbi , lachony,plastiki itd.

Status
Zamknięty.

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
Ja wam mówiłem że lepiej z takimi pustakami nie rozmawiać bo i tak do niczego nie dojdziecie.

Chyba powinni przetestować te wszystkie kosmetyki. Może wpływają jakoś destrukcyjnie na mózgi. :p hihi...

A tak w ogóle lolitko to tylko ty uważasz się za bóstwo, wszyscy inni twierdzą że jesteś... na taka jaka jesteś. Ta różnica o czymś świadczy.
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
Piszę, bo kieruję te słowa do mastera Jedi :)D wybacz). A za te znaczki typu "[!]", tysiąc znaków zapytania, itp. można dostać ostrzeżenie? Jeśli tak to mam wrażenie, że niektóre osoby zasługują na wiecznego bana za takie coś.

A tak w ogóle modzi, to może byście zamknęli ten temat, bo tu poszła jatka o jakąś lalunie, a mieliśmy o czymś innym dyskutować ...?
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
Taaak, tylko teraz powiedzcie mi dlaczego laski typu 'plastic' maja najwieksze powodzenie u chlopcow, nawet jesli sa tak jak wy uwazacie 'puste' ???
Ponieważ Ci tępi chłopcy lecą na takie puste i głupie, biorą na raz i tyle. Normalny dojrzały mężczyzna nie patrzy na takie.
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
Taaak, tylko teraz powiedzcie mi dlaczego laski typu 'plastic' maja najwieksze powodzenie u chlopcow, nawet jesli sa tak jak wy uwazacie 'puste' ???

Powód?
Mają fajną "d*pę", są łatwe, możesz z nimi robić co chcesz. Dlatego tak się zachowujesz? Chcesz być jak reszta łatwych laluniek? Zresztą takie dziewczyny biorą faceci, których nie stać duchowo na mądrzejszą, nie koniecznie ładniejszą.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
To tylko kwestia czasu ;]
A jesli juz tak bardzo sie czepiamy strezgolow, to Twoj nick (czyt. BusSsi_:* ) tez jakos do wyrafinowanych nie nalezy, wiec nie stawiaj sie, bo nie masz czym ;]
Z tym, że mój nick ma swoją historię, więc się nie czepiaj, jeśli nie wiesz o czym mówisz :p
I przynajmniej mam zachowanie w miarę rozsądne i wysokość ego dostosowane do prawdy ;)

Taaak, tylko teraz powiedzcie mi dlaczego laski typu 'plastic' maja najwieksze powodzenie u chlopcow, nawet jesli sa tak jak wy uwazacie 'puste' ???
1. Niektórzy faceci chcą się po prostu pochwalić swoimi "trofeami". Traktują takie dziewczyny po prostu przedmiotowo ;)
2. Nie wszyscy faceci.
3. Nigdzie nie ma dowodów, że tak jest. xD

'xD', to tylko 'sweeeettt dzieeeewczyyynkiii' pisza ;]
Tak?
Jakoś nie zauważyłam tych znaczków w Twoich postach :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Taaak, tylko teraz powiedzcie mi dlaczego laski typu 'plastic' maja najwieksze powodzenie u chlopcow, nawet jesli sa tak jak wy uwazacie 'puste' ???

U kogo mają to mają... Tylko u dresów, technoboyów i innych półgłówków mało inteligentnych. I u tych którzy chcą dziewczyny którą mogą po kilku dniach/ tygodniach (to już coś niezwykłego ale też jest) chodzenia, a nawet nie chodzenia przelecieć...
Ja i wielu moich znajomych nie przepada za takimi plastikami... Bo patrzą na inteligencję i wygląd (ale nie taki gdzie jest na twarzy 2 tony tynku), a nie tylko na wygląd.
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
chcesz :cenzura:a tę sondę ?
My jesteśmy żałośni? dziewczyno , z każdym kolejnym postem coraz bardziej się ośmieszasz.
A i lolito wybij sobie z głowy ten mit , że się wyróżniasz(no chyba , że chodzi ci o to forum) , jesteś tylko malutką częścią wielkiej tępej masy

To nie ta bajka Kotq ;] Sadzisz, ze jesli wy wszyscy zaglosujecie na 'nie', to we mnie cos sie zmieni, tylko dlatego, ze jacys ludzie, ktorych praktycznie nie znam, powiedzieli, ze jestem glupia??? Nie rozsmieszaj mnie... takie texty mnie bawia i to bardzo, dzieki, przynajmniej moge sie posmiac ;]

Bardzo jestem ciekawa, co to za szkoła.

Istnieje cos takiego jak 'Google' , nie mam zamiaru Ci podawac wszystkiego na tacy ;]

Kolejny dowód na brak logicznego i inteligentnego przejawu myślenia... Nie jestem duchem świętym żeby wiedzieć do jakiej szkoły chodzisz... Po poziomie twoich wypowiedzi wydawało mi się, że jesteś uczennicą podstawówki.

Dziekuje ;]

Ja wam mówiłem że lepiej z takimi pustakami nie rozmawiać bo i tak do niczego nie dojdziecie.
A podobno na forum nie mozna obrazac innych... to bardzo ciekawe, dlaczego tylko ja dostaje ostrzezenia i to jeszcze bezpodstawnie ;]

A tak w ogóle lolitko to tylko ty uważasz się za bóstwo, wszyscy inni twierdzą że jesteś... na taka jaka jesteś. Ta różnica o czymś świadczy.

Ja mam podstawy, zeby tak twierdzic, a wy nie ;] Przykro mi bardzo ;]
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Piszę, bo kieruję te słowa do mastera Jedi :)D wybacz). A za te znaczki typu "[!]", tysiąc znaków zapytania, itp. można dostać ostrzeżenie? Jeśli tak to mam wrażenie, że niektóre osoby zasługują na wiecznego bana za takie coś.

A tak w ogóle modzi, to może byście zamknęli ten temat, bo tu poszła jatka o jakąś lalunie, a mieliśmy o czymś innym dyskutować ...?


Temat jest dobry, nie trzeba zamykać... Jeszcze chwile i lolita dostanie bana na 30-60 dni i zapanuje tutaj ład :D
No a po za tym w kwestiach technicznych w tym dziale to do Varda- on tutaj trzyma władzę :D
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Taaak, tylko teraz powiedzcie mi dlaczego laski typu 'plastic' maja najwieksze powodzenie u chlopcow, nawet jesli sa tak jak wy uwazacie 'puste' ???
Ci "chłopcy" to dresy i żelboye , którzy zdobędą sobie taką łatwą panienkę by zaspokoić swoje żądze seksualne( taka darmowa dziwka) , ci co mają więcej oleju w głowie szukają godniejszych dziewczyn na partnerki.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A podobno na forum nie mozna obrazac innych... to bardzo ciekawe, dlaczego tylko ja dostaje ostrzezenia i to jeszcze bezpodstawnie ;]

nie można bezpodstawnie obrażać... A akurat są podstawy do tego. Zresztą gdzie ty widzisz żeby ktoś cię obrażał?! Każdy stwierdza tylko fakty...
A ostrzeżenia dostałaś na podstawie nie przestrzegania regulaminu więc nie pitol głupot... I ciesz się, że jesteś jeszcze na tym forum, bo o dziwo Vard nie dał Ci 60 dniowego bana...
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Jestescie po prostu zalosni [!] Tylko dlatego, ze sie wyrozniam mowicie, ze jestem glupia i pusta.

No właśnie tą głupotą i byciem pustą się wyrożniasz.I nikt tego ot tak sobie nie powiedział, można to łatwo wywnioskować po Twoich postach.
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
my lovely land ;]
Mają fajną "d*pę", są łatwe, możesz z nimi robić co chcesz. Dlatego tak się zachowujesz? Chcesz być jak reszta łatwych laluniek? Zresztą takie dziewczyny biorą faceci, których nie stać duchowo na mądrzejszą, nie koniecznie ładniejszą.

Male sprostowanie... ja nie jestem latwa, i nie wszystkie 'plastic' takie sa, nie znasz zycia ;]


Jakoś nie zauważyłam tych znaczków w Twoich postach biggrin.gif
Wiec, pomysl ...


Temat jest dobry, nie trzeba zamykać... Jeszcze chwile i lolita dostanie bana na 30-60 dni i zapanuje tutaj ład biggrin.gif

A moze od razu na 300 dni, co??? chyba to jest lepszy pomysl... nieprawdaz???
Za co niby mam dostac bana??? Nie rozmsieszaj mnie... za obrone wlasnego zdania ??? ;]

Mają fajną "d*pę", są łatwe, możesz z nimi robić co chcesz. Dlatego tak się zachowujesz? Chcesz być jak reszta łatwych laluniek? Zresztą takie dziewczyny biorą faceci, których nie stać duchowo na mądrzejszą, nie koniecznie ładniejszą.

Male sprostowanie... ja nie jestem latwa, i nie wszystkie 'plastic' takie sa, nie znasz zycia ;]


Jakoś nie zauważyłam tych znaczków w Twoich postach biggrin.gif
Wiec, pomysl ...


Temat jest dobry, nie trzeba zamykać... Jeszcze chwile i lolita dostanie bana na 30-60 dni i zapanuje tutaj ład biggrin.gif

A moze od razu na 300 dni, co??? chyba to jest lepszy pomysl... nieprawdaz???
Za co niby mam dostac bana??? Nie rozmsieszaj mnie... za obrone wlasnego zdania ??? ;]
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
Twierdzisz że nie jesteś łatwą panienką ale po analizie twojej sygnatury można dojść do całkowicie odwrotnego wniosku...
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
Odpowiadam na pytania naszej księżniczki!
1.Zdziwiłabyś się co do mojego życia. Nie mówię, że mam jakieś cudowne, katastrofalne, czy nie wiem, ale dużo przeżyłem. Nie chcę nawet porównywać mojego do Twojego...
2.Podejrzewam, że bana możesz dostać za znaczki i princensowe zachowanie. Dziwi mnie to, że taka mądra dziewczyna jak Ty - wnioskuję po tym co napisałaś o swoim szkolnym życiu, zachowuje się jak typowa głupia lala. Nawet nie wiesz ile byś zyskała dzięki zmienieniu podejścia do ludzi i życia (moja sygnatura tu nie wchodzi w grę!). Szczególnie większy szacunek byś miała.

Małe spostrzeżenie,
Ten temat nabije więcej postów przez tydzień niż jakikolwiek inny przez rok. Chyba, że nasza Pani przestanie fikać i pyskować.
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
W sumie nie widziałem w swoim życiu żeby ktoś dostał bana za głupotę. :p
Ale trzeba wprowadzać w życie nowatorskie rozwiązania. :sexy:
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Taaak, tylko teraz powiedzcie mi dlaczego laski typu 'plastic' maja najwieksze powodzenie u chlopcow, nawet jesli sa tak jak wy uwazacie 'puste' ???
Bo spory odsetek facetów widzi tylko w tobie i tobie podbnych przepraszam za wyrażenie : worek do dymania

W sumie nie widziałem w swoim życiu żeby ktoś dostał bana za głupotę. :p
Ale trzeba wprowadzać w życie nowatorskie rozwiązania. :sexy:
Popieram w 100%
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Ogólnie to ten temat jest tochę dziwny. Nie ma co sądzić...
Są ludzie wartościowi i puści. Ci wartościowi wiedzą kto ma w sobie coś, a kto jest w środku pusty... Ci drudzy nie wiedząc, że są puści, albo wmawiając sobie, że nie są psioczą i bluzgają wszystkich pozostałych. I kółko się zamyka.
Charakteru zmienić się tak łatwo nie da, więc nawet jeśli 99% użytkowników najechało by na ten 1% to ten 1% by się nie zmienił. Tak samo jest w życiu. Kiedyś miałem w życiu krótki okres gdzie za wszelką cenę starałem się dowalić głupim lalom i żelmenom ale przeszło mi... Są jacy są...

Nie wszyscy piękni są puści. Nie wszyscy lubiący różowy są puści... Na ogół jednak widząc osobniczkę ubraną jak pani z okładki Joya czy tam Cosmo... z twarzą zakrytą za paćkami wszystkich kosmetycznych firm od razu można wnioskować, że we łbie ma tyle co napompowany balon w środku - powietrze... I nikt o zdrowych zmysłach tego nie podważy...

Któraś tam wyżej napisała, że ma ładną twarz i się maluje i wygląda ładnie ale nie uważa się za Barbie - coś w ten deseń, nie chce mi się cytować...

Znam/widuję codziennie pięknych kobiet/dziewczyn i łatwo rozpoznać która jest głupia, a która nie... Pojęcie "ładności" jest względne... Ale dla normalnego, zdrowego faceta nie jest probleme odróżnienie kobiety z pięknymi rysami twarzy, z zadbanymi włosami, ubranej ładnie, z klasą i schludnie od dziwki w mini z różowymi butami i makijażem, który zasłania 90% twarzy.

Dlaczego faceci lecą na takie Barbie?
czera napisał:
"Bo spory odsetek facetów widzi tylko w tobie i tobie podbnych przepraszam za wyrażenie : worek do dymania"
Znam kolesia, który "wyrywa" takie okazy i wiąże się z nimi na czas do pierwszego dania dupy przez daną osobniczkę... Brutalne ale prawdziwe. Swoją drogą to jak ktoś się nie brzydzi i nie obawia zakazić jakimś świństwem to nic strasznego w tym nie widzę... Wkońcu wszystko do czegoś służy - takie lalki też...
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Oj , ale pomiędzy metalówkami a barbi jest ogromna różnica i nie zmienisz tego swoimi postami. Powodzenia w walce o równość.

Ależ oczywiście, że jest i doskonale ją widzę, ale nie chowaj pod płaszczykiem krucjaty walczącej z uogólnianiem i dyskryminacją zwyczajnego bronienia swoich, a jechania po innych. Jak wszyscy to wszyscy, jak nikt to nikt.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
nie , nie jestem w 100% obiektywny , bo jest to niemożliwe , ja patrze z mojego punktu widzenia i z mojego punktu widzenia oceniam i nie walczę z uogólnianiem jako takim , walczę z uogólnianiem konkretnej subkultury.
Ja wiem ,że ty jesteś make love not war , wszyscy równi i te sprawy , ale przyjmij do wiadomości ,że nie wszyscy tacy są i wcale nie muszę być 100% obiektywny , osobiście dziele sobie ludzi na gorszych i lepszych(o zgrozo nie ze względu na kolor skóry czy statut społeczny) i podług tego też oceniam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry