bao.pl

fire and water

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Witam, chciałbym wam przedstawić serwis internetowy jakim jest http://www.bao.pl/ Oferują produkty znanych marek ze zniżką do 70%. serwis jest legalny i co najważniejsze bezpieczny. Jeżeli jest ktoś zainteresowany piszcie mi na pw. swój email to wyślę zaproszenie. pozdro
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Ja korzystam z bao ale jak już coś mi się podoba to nie ma rozmiaru albo już wyprzedane :) Apropo wyprzedaży, ruszył niedawno podobny serwis - hiperokazja.pl z rtv/agd. Podobny w kwestii cen, tyle, że jest większy wybór, a ceny są najniższe w Internecie :)
 
K

kolakoka

Guest
No bo tam są pojedyncze sztuki wrzucane zawsze, a nie cała rozmiarówka ubrań i to jest fajne, dlatego, że te rzeczy wtedy są unikalne a przy tym bardzo tanie, bo cena faktycznie jest do 70% niższa niż w sklepach stacjonarnych. Moja znajoma ostatnio kupiła u nich perfumy za śmiesznie małe pieniądze :)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Hejo, znam bao.pl.
Jestem jego częścią, że tak powiem, od niedawna, bo znajoma mi dopiero ostatnio wysłała zaproszenie, bo jak wiadomo nie kazdy może w nim zamwiać :)
fajne mają te promocje. z tym maxsymalnym upustem 70% to nie są wcale żarty.
 

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Nie są żarty o nie. I wkurzyłam się, bo chciałam się dzisiaj zorientować, jaką akcję tym razem organizują i przypadkiem skasowałam sobie tego maila i teraz nie wiem eh... A chciałam sobie kupić nową torebkę z 70% zniżką hehe ;)
 

Shirayuki

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
A mógłby mi ktoś wysłać zaproszenie do serwisu ? (shemina@interia.pl). Byłabym wdzięczna ;))
 
Do góry