Balsamy

laura.tomaszczyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o balsamach i innych specyfikach do ciała, które wyszczuplają? ostatnio kupiłam (nie pamietam nazwy) z Eveline i jakoś różnicy nie zauważyłam.
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
szczerze to nie wierze w takie coda jak te balsamy wyszczuplajace, bo jesli ktos nie zadba o swoja diete i o siebie ogolnie, to zaden balsam nic nie da. jesli ktos bardzo chce i ma silna wole to nie trzeba zadnego balsamu. ja preferuje zwykle balsamy i kremy do ciala z witaminami.
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ja tez używam balsamu wyszczuplającego i nic nie daje to jest taki chwyt marketingowy, uzywam najwiecej na moj brzuszek a tu sie nic nie zmniejsza :lol: :lol:
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
tyle czasu co wsmarowujesz balsam poswiec na brzuszki albo hula hop, efekt gwarantowany, a przy tym ze schudniesz to gratis masz ladnie uksztaltowany brzuszek ;) i to (jak powtarzaja ciagle w TV markecie) wszyskto ZA DARMO!! :)
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
tylko ze mnie straszny leń po pracy mam detki i o czym tylko marze to łózeczko ale postaram sie cos robic eh tylko najgorzej zacząć :(
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
wystarczy kilka minutek, nawet przed spaniem, na poczatek kilka brzuszkow dziennie a potem wpadniesz w rutyne i wszystko pojdzie z gorki!! a jak zobaczysz efekty to wtedy bedziesz wdzieczna sama sobie a nie jakims balsamom!! to dopiero jest radosc!! polecam ;)
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ewcie ty to umiesz skusic do ćwiczeń obym dała rade, :p :p trza sie pozbyć lenia jakoś :)
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
kochana!! jak zobaczysz swoj brzuszek po miesiacu i zauwazysz ze stracil kilka cm to bedziesz miala superradoche ;D a i zdrowko sie podreperuje!! wiem jak to jest jak sie jest leniem bo sama nim jestem ;D cwiczen sprobowalam praktycznie przez przymus! do pracy jezdzilam rowerem, bo szkoda mi bylo kasy na autobus czy na paliwo, na uczelni plywalnia i aerobik obowiazkowe, wczesniej nie moglam sie przyzwyczaic i ciezko mi bylo, a teraz zyc bez tego nie moge :))
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Używam balsam z firmy soraya nie dlatego ze mi sie nie chce ćwiczyć albo nie mam na to czasu poprostu nie zawsze mozna schudnąć albo chudnie sie nie dam gdzie trzeba :/ . Co do balsamu to trochę pomaga, przedewszystkim skóra jest delikatna a sam balsam ładnie pachnie. Stosuje go prawie 3 tygodnie i chyba kupie go jeszcze :)
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
po niektórych balsamach skóra sie napina i staje sie jedrna chyba :p :p no zobaczymy ja juz swoj mam bardzo długo i ujdzie
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja polecam oliwki dla niemowlat!! po tym to dopiero jest super skora!! :D podobno leczy cellulit!!
 

kaasik

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
W wyszczuplające balsamy to ja nie wierzę, lecz w ujedrniające to jak najbardziej-sama taki mam i mam skórkę mniam mniam cudo:)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Naprawdę oliwka dla niemowląt ujędrnia skórę?
Ja miałam żel pod prysznic i balsam ujędrniający z Avony z serii "SSS", ale zauważyłam małą różnicę. Niewarta ceny.
Hmmm, może dlatego, że ja podobno nie mam cellulitu? :p Bo mi qmpele powiedziały, że nie mam, patrząc się na moje nogi (ja im kazałam :p ) a inna qmpela zna sposób żeby sprawdzić przez dotyk i jak coś tam się uwotrzy to znaczy, że się ma. Ja nie mam :bag:
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
to ciesz sie ze nie masz :D :D ja niestety mam. slyszalam od kolezanek ze w ogole produkty dla niemowlat sa bardzo dobre, bo sa delikatne, a oliwka jest lepsza od niejednego balsamu, to moje osobiste zdanie bo sama uzywam. po posmarowaniu jest sie troszke tlustym, bo wiadomo ze oliwka to oliwka...ale potem skorka jest jak pupcia niemowlaczka :D :D
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
no ja tez zabardzo nie wierze w te balsamy wyszczuplające... ja mam 2 z sorayi ,jeden nawilzajacy i jeden wygladzajacy ,ale juz mi sie koncza ;) i z nivei ujedrniajacy i sa fajne :] chociaz tam zadnych efektow ni widze - balsam jak balsam :)
 
Do góry