balsam do suchej skóry

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
mam strasznie suchą skórę balsamuję się, ale mimo wszystko i tak to nie bardzo działa;/
może wy macie jakieś wypróbowane balsamy, które będą skuteczne w pielęgnacji bardzo suchej skóry??
za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna.
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Mi pomógł balsam Happy Per Aqua Flosleku :) Jest świetny, szybko się wchłania i dobrze nawilża skórę :) Bardzo sobie chwalę jego zapach, jest delikatny i nie kłóci się z perfumami :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
a miałyście kiedyś do czynienia z kosmykami Merino ?? Wiem, że zawierają lanolin, która bardzo dobrze nawilża i natłuszcza skórę. poza tym zawierają jeszcze witaminy i filtry UV. Więc myślę, że będą bardzo skuteczne.
a wy miałyście kiedyś doświadczenia z tymi kosmetykami ??
 
K

kinga_sc

Guest
Niestety, ja używam balsam z firmy ATW, to coś na zasadzie AVON, Oriflame, ale z naturalnych składników. Też miałam zawsze suchą skórę. Powiem ci, że efekt bardzo zadowalający.
 
K

kika75

Guest
kiedy mam suchą skóre a zdarza sie to teraz kiedy troche się opalam stosuje mleczko aloesowe z mary cohr super nawilża i pieknie pachnie.
 

akjam89

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja też często borykam sie z problemem suchej skóry. Szczególnie latem, gdy się opalam! Od tego lata zaczęłam używać Oliwkowego mleczka z firmy Nantes! Nie ma co, ono jest naprawdę świetne! Super wygładza ciało:)
 

Attachments

  • czer_mlecz.jpg
    czer_mlecz.jpg
    7,4 KB · Wyświetleń: 17

slave

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś gdzie nikt nie znajdzie mnie ;]
Też mam z problem z suchą skórą tym bardziej teraz, po opalaniu.
Najbardziej pomaga mi zwykła oliwka dla dzieci Bambino :) super nawilża i to na długo, nie uczula :)
Albo jeszcze Garnier czerwony dla bardzo suchej skóry, też mi pomagał, tyle, że moja skóra nie za bardzo go tolerowała.
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
ja uzywam balsamu z nowej linii NIVEA a bardzo ladnym malinowym zapachu a do bardzo suchej skory polecam krem nagietkowy ;)
poza tym oliwka z johnsson & johnsson ktora naklada sie na mokra skore po kapieli .
 
Do góry