Balsam do ciała

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Luksje ślicznie pachną... Moja znajoma była w sanatorium w Solcu i przywiozła mi tamtejszy wyrób, który nazywa się pięknie: "Żel siarczkowy". Żel siarczkowy jest przezroczystą bezzapachową mazią i fantastycznie nawilża skórę. Przez pierwsze dni skóra sprawia wrażenie wysuszonej, ale potem stary naskórek złuszcza się i człowiek jest cały piękny. Prawdopodobnie nadaje się dla alergików.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Zgadzam się, że ładnie pachną, ale, jak dla mnie- mało intensywnie, zbyt delikatnie . Wolę wyraziste zapachy.
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ja używam Neutrogena Frormuła Norweska do skóry suchej i normalnej.

Jest nawilżający i jedyny który polecam, bo jest poprostu świetny :D !!!!!!!!!!
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
teraz używam Naturals z Avon o zapachu jabłka i wiciokrzewu( :niepewny: ). Nawilża jak każdy a do tego baardzo podoba mi się zapach i długo się utrzymuje na skórze ^_^
 

Brzydula112

Bywalec
Dołączył
13 Wrzesień 2008
Posty
170
Punkty reakcji
55
Miasto
Śląsk
Kiedyś używałam Ziaji 'masło kakaowe' teraz przerzuciłam się na AA o zapachu malinowym ( antyalergiczny jak dla mnie duży plus i ma zapach budyniu malinowego :) )
 

gudi

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja używam masła do ciała Farmony Magic SPA o zapachu pomarańczy i wanilii. Cudowne połączenie tych dwóch nut zapachowych. Balsam daje nie tylko ukojenie dla skóry ale także dla zmysłów...

------------------
Kosmetyki Farmona
 

kwiatuszek80

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
W zeszłym roku dostałam w prezencie balsam lacoste hypnose- niesamowity, pieknie pachniał, skóra była miekka, delikanta, niewiarygodnie głatka-trudno opisac , coś niesamowitego. Najlepszy balsam, jaki kiedykolwiek miałam
 

onlyyoutbg

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Ja zawsze smaruje się oliwka dla dzieci :) to naprawdę pomaga :p skóra staje się gładka miękka i nawet zauważyłam ze nabrała brzoskwiniowego koloru :)
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Ja uzywam dove, ale dzisiaj widzialam w superpharmie neutrogene norweska z jakims gratisem i zastanawiam sie czy nie sprobowac tego i nie kupic teraz na zapas, zwłaszcza, że widze, ze dużo z Was tego uzywa
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
ja ostatnio odstawiłam wszystkie balsamy, kremy itp i uzywam tylko oliwke w żelu J&J zarówno do ciała jak i twarzy. świetnie nawilża i chroni :) moja nowa miłosc :)
 

kolorowa_gwiazdka

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja uzywam Garnier (zolte opakowanie) dla jedrnej skory. Skora po sporcie i tym balsamem jest aksamitna. Czy naprawde ujedrnia cialo, tego nie wiem, uprawiam sport.
 

aska_joaska

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
W zeszłym roku dostałam w prezencie balsam lacoste hypnose- niesamowity, pieknie pachniał, skóra była miekka, delikanta, niewiarygodnie głatka-trudno opisac , coś niesamowitego. Najlepszy balsam, jaki kiedykolwiek miałam

kocham ten zapach! :D i ten balsam rowniez!

ale po uzywaniu balsamow i emulsji, przerzucilam sie na masła. obecnie jestem fanką masełek do ciała, konsystencja mi bardziej odpowiada i szybkie wchłanianie :)
uwielbiam z serii Tutti Frutti z Rossmana
http://www.herbamed.pl/p1210,farmona-tutti-frutti-maslo-do-ciala-karmel-cynamon.html
i standardowo ziaja oliwkowa
http://www.splendore.pl/Oliwkowe_Maslo_do_ciala_200ml_p4643.html
 
G

ganjaaqueen

Guest
Słuchajcie założyłem się z kolegą że zdobęde dzisiaj 200 kliknięć !!!!! :mruga: :mruga: :mruga:

====> http://ganjaaqueen.mondozoo.com <====

Dzięki wielkie z góry ;) ;):)
 
K

kika75

Guest
a ja ostatnio bardzo polubiłam kosmetyki Mary Cohr a do ciała mają rewelacyjny olejek pięknie pachnie szybko się wchłania.
 
Do góry