Balsam do ciała

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
zapewniam Cię że lepiej a zresztą każda kobieta jest inna, każda ciąża jest inna i każdy poród jest inny :) a to zdecydowanie najpiękniejszy okres w zyciu każdej z nas:)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja to sie raczej tego okresu obawiam

bo pewnie za jakis czas nie za długi mnie czeka :/

a znasz jakies dobre balsamy zeby nie miec rozstepów na brzuchu- to tak na przyszlosc
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
niektóre laseczki używały tylko oliwki i nie miały rozstepów :) , ja tez tak robiłam wcierałam oliwke dziecięcą Nivea :p na zmiane ze specjalistycznym kremem z apteki Mustella jest to specjalna linia dla kobiet w ciąży ale drogi jest ten specyfik :( , hm...
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
wiecie ja słyszałam że jak ktoś ma mieć rozstępy to i tak je będzie miał. ale nie uwierzyłam i wolałam profilaktycznie smarować brzuszek, pupę, uda i piersi:) na początku stosowałam tylko delikatną oliwkę dziecięcą potem po 5 miesiącu również kupiłam specjalny specyfik na rozstepy (fakt że ich cena powala). na długo to nie starczyło więc potem również jedynie natłuszczałam nivejką. nie wiem czy to coś pomogło ale nie mam żadnego rozstępu (oprócz tej ostatniej wymienionej części ciała)... więc uważam że najważniejsze jest natłuszczanie nawet zwykłą oliwką, jak ma pomóc to pomoże.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja jeszcze mam jakieś 10 lat do ciąży, więc looz :p
Ale podczas karmienia piersią dużo kcal podobno się spala, nie wiem czym ale tak gdzieś czytałam... To prawda?
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
...ależ kosmate mysli macie dziewczyny jednej duzo czasu nie zostało na macierzyństwo, druga ma termin za 10 lat, a może wcale tego nie chcecie? ;) Balsamy do ciała pomagają jak najbardziej odżywic skóre i uelastycznic ją, tak naprawde wszystko zalezy od skóry, jeżeli ćwiczycie i raczej aktywne fizycznie jesteście to rozstepy raczej nie grożą! ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no nie wiem :] mnie to przytłacza
bo i bez dziecka już mam rozstepy na udach i na piersiach tez, w sumie tego nie widac ale jak na to patrze to sie boje
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No nie. Zresztą, nawet na plaży mam stanik i tego nie widać. To do wiadomości mojej... i mojego przyszłego męża :p A on na pewno nie zwróci na to uwagi.
Ale w biust i tak wsmarowuję balsamy. Raczej nie specjalistyczne, tylko takie jak w całe ciało.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mam pytanko koleżanka się mnie pytała
jak pozbyć się cellulitu i szybko ujędrnić pupę i uda?
może macie jakieś wypróbowane balsamy :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja Ci powiem że gąbka ze sznurkiem sizalowym pomaga plus jakis balsam ujędrniajacy
ale i tak cakiem mi nie zszedł :/
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
tak samo chce się pozbyć rozstępów
i nie wie czego używać kupowała różne balsamy ale nic
nie dawało skutków :)
 

dziamdziak

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
39
fajny jest balsam johnson&johnson :)
a jeśli chodzi o rozstępy, to myślę, że pilnowanie diety i regularne uprawianie sportu da więcej niż jakiekolwiek kremy ;p
 
Do góry