Balsam do ciała

Christine

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja mam taki balsam z M&S waniliowy, pachnie i nawilza przecudnie (jest jeszcze opcja kokosowa, zielona herbata i duzo innych, ale wanilia najlepsza!). Ale chyba z tym nawilzeniem to nie tylko w balsamie tkwi magia, trzeba by sie jeszcze jakos nawilzac od wewnatrz- biore capivit. A skore myje preparatami dla dzieci albo alergikow. No i co jakis czas kuracja odzywka lipobaza, dla glebokiego nawilzenia.
 
I

impresja_switu

Guest
Ja używam od niedawna balsamu wyszczuplającego z AA. Mimo stosunkowo krótkiego czasu, efekty są bardzo dobre i obiecujące w perspektywie dalszego stosowania. Mogę go więc gorąco polecić:) Ja go znalazłam podczas przeglądania oferty na mmo.pl. Mam stamtąd wiele kosmetyków pielęgnujących skórę, także wykazujących działanie antycellulitowe czy wyszczuplające; kiedyś używałam serum i żeli - je także mogę polecić, bo moja skóra wyraźnie się po nich poprawiła:)
 

Vanilka20

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Olsztyn
Ja ostatnio ściągam sobie z UK. Masło czekoladowe, nie dość, że pięknie pachnie to skóra po nim taka delikatna. I Nivea i do tego oliwkę dla niemowląt gdyż zatrzymuje bardzo dobrze nawilżenie.
 

oGrYzEkKk

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
244
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Balsam do ciała NIVEA Happy Time
Spodziewałam się, że może być przereklamowany :) Jednak faktycznie pięknie pachnie, zapach utrzymuje się dobrych parę godzin, balsam szybko się wchłania i wygładza skórę.
 

madzialenka790

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja używam antycellulitowego balsamu do ciała EVA NATURA, który oprócz świetnego nawilżania, redukuje oznaki cellulitu. Patrzyłam w wielu sklepach, ale najtaniej mają go na sklep.pollenaewa.com.pl - Mają tu akurat jakąś MEGA PROMOCJĘ!!
 

Christine

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja uwazam ze bez nawilzania skory od wewnatrz i uzywania kosmetykow i odzywek ze skladnikami odzywiajacymi skore gleboko i tak niewiele da sie osiagnac. W przypadku nieposmarowania sie jeden dzien, skora zwykle znowu robi sie przesuszona. :niepewny:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja teraz pryskam się w ciągu dnia dwufazową mgiełką Swedish Spa z Oriflame. Muszę rpzyznać, że jestem zadowolona. Ładnie, delikatnie pachnie, jest leciutka, a mam miłe uczucie nawilżenia. Idealna na prysznic rano czy w ciągu dnia w upały, kiedy zwykłe kremy/balsamy lepią się do skóry :)
 

kalinka_ma

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
teraz używam z firmy Garnier - złóty kolor, po posmarowaniu moja skóra super pachnie, i lekko się rozsmarowuje. wcześniej miałam brązujący z Lirene - też świetny.
__________
Second Hand
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
Niedawo używałam z garniera do suchej skóry lub wrażliwej. Teraz sobie kupiłam z AA do ciała wrażliwego (mleczko z kaszmirem).Ogólnie nie jest taki zły ale nie jestem do końca zadowolona bo jest troszeczke tłusty
 

Alveolus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Ja używam FLOS- LEK Happy Per Aqua. Ma działanie łagodzące, a ja mam strasznie wrażliwą skóre, dla mnie jest świetny :) o ile się dobrze orientuję, to można go też kupić w aptekach, ale w sumie nie wiem dobrze, bo zawsze zamawiam przez internet, wydaje mi się, że jest wtedy tańszy :)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Johnson's Dreamy Skin ^_^ (takie fioletowe opakowanie :D )
uwielbiam ten zapach, długo się utrzymuje zresztą i nawilża moją suchą :/ skórę :) same plusy :D
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
ktoś tu pisał o Nivea Happy Time kupiłam go sobie rzeczywiście fajny, mam o zapachu pomarańczy, bardzo szybko się wchłania w skórę
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Byłam na wakacjach i, rzecz jasna, dużo się opalałam. Smarowałam się kremem po opalaniu Oriflame 3 razy dziennie (po plaży i przed spaniem) i, odpukać, skóra mi nie schodzi! A zawsze mi schodziła! Znajomi zachwycają się mocną opalenizną, a mnie nic nie swędzi i nie schodzi :) Także polecam. Super się smaruje i efekty są.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Coś temat ucichł... nika, Wiola, inne balsamomaniaczki - gdzie jesteście? Ja znalazłam motywację do smarowania się codziennie i nie mam komu się pochwalić!! :(

Muszę powiedzieć o swoim ostatnim odkryciu. Pewnie zauważyłyście, że większość balsamów, o których mówię, jestz Oriflame - jestem Konsultantką, to zamawiam sobie :p ale ostatnio smarowałam się serum do biustu PERFECT BODY. Żadnego powiększenia czy podniesienia nie zauważyłam, ale zniknęły mi rozstępy!Były małe, ale jednak były. Robiłam masaże podczasz wsmarowywania i teraz już nie mam rozstępów :) jestem miło zaskoczona. A konsystencja miła, szybko się wchłania, zapach przyjemny, ale delikatny.
 

aleXia66

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
1
moja półka z kosmetykami usłana jest balsamami do ciała, oczywiście brązujące złocące i tak dalej, ale niestety niektóre brązujące niemiło pachną... czasami mam ochotę pokremować się najzwyklejszym nawilżającym balsamem nie do przesady tłustym ( nie sprawdzają się w upały ) o świeżym zapachu. Znalazłam taki w dobrej cenie soraya http://esentia.pl/Soraya_Professional_Bals...enie_p30945.htm. polecam ;)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
ak się smaruje cały czas balsamem o tych samych właściwościach to może się człowiekowi znudzić :)
Miałam próbkę tego balsamu, co link zamieściłaś i muszę powiedzieć, że bardzo przyjemny!
Ja od wczoraj przerzuciłam się na witaminowy krem do ciała, tu bez zaskoczenia - Oriflame :) taki pomarańczowy. Powiem jedno - cudnie pachnie! Przed wyjściem nawet nie musiałam używać perfum. Ja lubię intensywne zapachy, ale jak ktoś nie, to lepiej nie fundować sobie tego kremu. A właściwości odżywcze aż czuuuuć :)
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
fajny jest balsam po opalaniu la roche posay. ja się super nie opalam, bo mam bardzo jasną karnację i stosuję wysokie filtry, ale mimo wszystko stosowałam balsam z serii przeciwsłonecznej la roche :) kurcze, on tak fajnie łagodzi, że się zastanawiam, czy normalnie też w zimie go nie można stosować. polecam
 
Do góry