Balsam Brązujący...

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dziewczyny a czy balsamy brązujace sa takie jak samoopalacze ze zostawiaja plamy jak sie je niedobrze rozsmaruje?
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
Kocurekola niektore niestety tak
kolezanka sie posmarowala tym johnsona na noc i rano wstala i zacieki miala takie ze daj spokoj
 

lacunamoon

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
944
Punkty reakcji
0
ja używam Johnson Holiday skin na noc i polecam wszystkim! już po pierwszym zastosowaniu widać było opaleniznę :)
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Ja uzywam Dove, bardzo dobry, tylko trzeba bardzo dokładnie posmarowac sie i rónomiernie bo inaczej beda zacieki. A przeciez zacieki nie zalezą od balsamu tylko od dokładnego smarowania ciała..
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Zamierzam sobie kupić balsam ... ale byłam w sklepie i było ich duzo duzo ( a na solarke nie moge chodzic - dermatolog)
Mam w sumie taką ciemna karnacje ale nie taką bardzo, ale nie ejstm blada dlatego potzrebuje takiego który by dał jakiś efekt. Bo ja mam ciemniejsza karnacje niz ta babka na reklamie Jonhons Jonhon tego balsamu.
Wiec mysle nad Nivea ten do ciemnej karnacji , może miałyscie go ?? prosze o pomoc w wyobzre . Z góry dzięki.
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
wogole nie polecam z Ziaji Sopot bo po nim robią się zacieki, ja używam teraz Dove i jestem bardzo zadowolona a Nivea tez jest ok :)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Johnson Holiday skin jest bardzo fajny :) uzywam do ciala ii do twarzyy :) moze efekt nie jest widoczny odrazu ale jezeli uzywa się ich regularnie skora przybiera bardzo ladny odcien :) oczywiscie jezeli przestaniesz uzywac na dluzej too efekt bedzie coraz slabszy az skora wroci do naturalnego koloru :)

samoopalaczy nie polecam chyba ze jakies b.sprawdzone ii dobre (osobiscie mam zle doswiadczenia jezeli chodzi o samoopalacze ;) )

Pozdrawiam :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Kocurekola niektore niestety tak
kolezanka sie posmarowala tym johnsona na noc i rano wstala i zacieki miala takie ze daj spokoj

No ja sie wczoraj posmarowalam kremem brązującym do twarzy Dove i jestem zadowolona :)
Zacieków nie ma a skóra leciutko opalona, ale jeszcze w sumie nie widać, bo chyba za mało go nałożyłam, dzisiaj położę więcej.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Kupiłam sobie z Nivei dwa ten do jasnej karnacji i ciemnej. Narazie uzywam tej do jasnej. I widac już efekty a dwa razy go dopiero używałam wczoaraj i dziś.
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja kupiłam sobie Dove Summer Glow. i dostałam gratis do twarzy. na początku byłam baaaardzo zadowolona, już po 4 smarowaniach byłam ładnie "opalona" aż tu pewnego razu siedzę sobie w wannie i jakoś tak mnie noga zaswędziała, podrapałam się i zauważyłam że balsam schodzi :/ pod paznokciem zostawał. :( a tak byłam z niego zadowolona. Przetarłam się dla pewności rękawicą do Ciała i okazało się że wszystko pięknie schodzi.
i jednak idę na solarium.
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Balsam brązujacy Jedwabisty Dove!
Skóra jest gładka, delikatnie opalizująca... super! :)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
ja kupiłam sobie Dove Summer Glow. i dostałam gratis do twarzy. na początku byłam baaaardzo zadowolona, już po 4 smarowaniach byłam ładnie "opalona" aż tu pewnego razu siedzę sobie w wannie i jakoś tak mnie noga zaswędziała, podrapałam się i zauważyłam że balsam schodzi :/ pod paznokciem zostawał. :( a tak byłam z niego zadowolona. Przetarłam się dla pewności rękawicą do Ciała i okazało się że wszystko pięknie schodzi.
i jednak idę na solarium.
wow...jak Ty to zrobiłas :p albo czego używasz do kąpieli :D
własnie musze poszukac czegos brązującego. juz wiem ze dove odpada... soraya też, z własnego doświadczenia, śmierdzi i wysusza.
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
nie wiem jak to zrobiłam:) po prostu mokłam sobie w wannie. może za długo mokłam? :D hehe ale mówię serio że ze mnie zeszło :(
 
Do góry