Balerinki

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja raz miałam baleriny, chociaż do mnie nie pasują i za nimi nie przepadam to mogą ładnie wyglądać, odradzam błyszczące!! :)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Gdyby nie to, że widze je dosłownie wszędzie, co druga dziewczyna na ulicy je ma to mogłabym powiedzieć ze nie są najgorsze.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja uwielbiam balerinki! Na razie mam tylko 1 parę, ale zamierzam sobie w przyszłości kupić więcej :)
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja tez lubie takie butki ale w jednym kolorze zeby wiekoszosc ciuchow mozna bylo zalozyc;P
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Lubię :) Fajnie się w nich chodzi i ładnie wyglądają do spódniczki :) Na każdym zaś inaczej leżą i każdy ma inny gust :) Pozdrawiam :)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
balerinki. o łee. nie podobają mi się. moja siostra sobie niedawno takie kupiła. no po prostu dno totalne.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
A ja nosze :p Mam takie na 2cm obcasie wyglądają troszkę jak adidasy na szpilce ^^ Czarno-białe, z przodu są wiązane na sznurówkę mają okrągły czubek (czy jak to się tam w butach nazywa ^^) Kupiłam sobie już dawno (ze 2 lata temu) w deichmannie. Bardzo rzadko je ubieram tylko na apele do spódniczki bo w normalnych szpilkach się przewracam xD
 

lacunamoon

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
944
Punkty reakcji
0
a mnie się strasznie nie podobają... może i są modne, ale dla mnie po prostu wyglądają śmiesznie :p
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
A fe! Nie znoszę :] Wybaczcie...
Czasem może jeszcze ktoś potrafi jakieś ładne ubranko do nich dobrać, ale niektóre wyglądają jak buty, które najczęściej kupują staruszki :p
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
balerinaczerwonagroch6.jpg
Szaleję za balerinkami. Posiadam takie bardziej trampkowate czarne w duże, białe grochy :D.
Ubóstwiam je.
 

-123-

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja odkąd pamiętam nosiłam tylko wysokie obcasy. Jakiś czas temu złamałam szpilkę i abym mogła wrócić do domu koleżanka pożyczyła mi swoje buty, właśnie balerinki. Założyłam bez przekonania.
Od tamtej chwili minął mniej więcej rok, a balerinki zdominowały moją szafę. Różne kolory, wzory, materiały. A balerinki na lekkim obcasiku są na prawdę bardzo dziewczęce :D
 
Do góry